دوره نقاشی سیاه قلم نیمه خصوصی آنلاین

تاریخ
۱۰ الی ۳۱ تیر
ساعت
۱۹:۳۰
مهلت ثبت نام
۱۰ تیر ۱۴۰۱
ظرفیت باقی مانده
16 نفر
مبلغ
250,000 تومان
ثبت نام

طبق نظرسنجی که در اینستاگرام ام اس سنتر انجام شد و سوال هایی که شما عزیزان پاسخ دادید متوجه شدیم که تقریبا 90 درصد عزیزان در طول روز استرس رو تجربه می کنند، یکی از روش های کاهش استرس در کنار ورزش کردن و مدیتیشن و ... یادگیری یک هنر و مشغول بودن به انجامش در طول فعالیت های روزانه هست.

 

نقاشی کردن میتونه به داشتن ذهنی آرام و به دور از اضطراب کمک کنه، خوشحالم که اعلام کنم دوره مجازی و آنلاین نقاشی سیاه قلم در ام اس سنتر  برگزار خواهد شد.

 

با نقاشی شما می توانید چیزهایی که در ذهن برای خلق آرزوهایتان خلق کنید. در واقع نقاشی علاوه بر آنکه بر کار ضمیر ناخودآگاه برای بیرون کشیدن مسایل و اطلاعات آزار دهنده ای که در گذشته داشتید کمک کند، همچنین می تواند بر قدرت ذهن و قوه تخیل شما نیز تاثیر مثبتی داشته باشد.


در واقع با نقاشی کردن خلاقیت شما افزایش پیدا می کند، و از لحاظ روانشناسی موفقیت، تقویت خلاقیت می تواند در خلق آرزوهایتان نیز شما را یاری دهد.

 

آموزش مجازی سیاه قلم هایپررئال

 

نقاشی و ام اس

 

بریم ببینیم شرایطو روال کلاس ها به چه شکلی هست:

 

1️⃣کلاس ها بصورت ترمیک و هر ترم شامل ۴ جلسه آموزش به صورت آفلاین و ۴ جلسه رفع اشکال به صورت آنلاین می باشد که مجموعا میشود ۸ جلسه در ماه می باشد.

 

2️⃣هر جلسه ی آموزشی ویدئویی با کیفیت می باشد که در کانال تلگرامی که در آن عضو خواهید شد قرار داده می شود، بنابراین نیازی نیست همان موقع آنلاین باشید فقط سعی کنید جلسه به جلسه جلو برید و خودتون رو به جلسات رفع اشکال برسونید.

 

3️⃣جلسات بررسی تمرینات در روزهای مشخص در گروه واتساپ برگزار میشود که باید فقط در تایم مشخص شده و توافقی تمرینات را برای رفع اشکال بفرستید و میتونید همزمان رفع اشکال شاگردای دیگر را هم ببینید تا از نکاتی که استاد بیان میکنه استفاده کنید.

 

4️⃣کل مباحث آموزشی ابتدایی 5 ترم می باشد:

 

شامل یک سری تمرینات سایه پردازی اولیه و آموزش تکنیک های تخصصی سیاه قلم بر روی اجزای چهره با مداد، کنته و ذغال (ابرو، چشم، بینی، لب، گوش و مو) که بعد از این 5 ترم، صفر تا صد چند تا تابلو رو باهم کار میکنیم و تا زمانی که تو کلاس ها شرکت میکنید استاد شما را همراهی میکند.

 

5️⃣برای شرکت در کلاسها نیاز به هیچ پیش زمینه ای ندارید و میتونید از صفر و مبتدی تا پیشرفته با ما همراه شوید.

 

6️⃣این دوره حرفه ای ترین و متفاوت ترین دوره سیاه قلم می باشد که میتوانید لذت یادگیری نقاشی هایپررئال را تجربه کنید، حرفه ای شوید و خودتون چهره عزیزانتان را بکشید و سفارش بگیرید و‌ کسب در آمد کنید. ام اس سنتر میتونه تو بخش درآمدزایی کمکتون کنه و براتون تبلیغ کنه.

 

نقاشی و ام اس

 

یادمون باشه در افرادی که افسرده هستند، نقاشی می تواند به صورت یک فعالیت فرافکنی، مسایل و اتفاقات را از ذهن ناهوشیار (ناخودآگاه) بیرون کشیده و فرد با به تصویر کشیدن آنها، می تواند خود را از بار غم و نگرانی که بارها به دلیل این مسایل به صورت ناآگاه حمل می کرده است، فارغ کند.

 

وسایل مورد نیاز:

تخته شاسی A3 یا A4

کاغذ سفید

مداد B6 یا B8 ترجیحا برند MQ یا FaberCastle

پاک کن

تراش

محوکن کوچک