امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چاپ مطالب در مجله پیام ام اس
دوستای گلم
این مجله برای انجمن ام اس تهران هست که هر دو ماه یکبار چاپ میشه و به انجمن سایر شهرستان ها فرستاده میشه و اکثر مطالب هم دوستامون می نویسن،یعنی بچه ها خودشون همکاری دارن
اگه موافق باشید،مطالب ترجمه و جدیدمون رو برای لیلا جون(عضو هیات تحریریه مجله)میل کنم تا به اسم خودتون چاپ بشه
منتظر نظراتتون هستم
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : zohaa
اخه شهرزاد مشكل اينجاس كه مطالب سايت فقط يكي دو درصدش اختصاصي براي خودمون هست و ترجمه شده از سايت هاي خارجي
بقيه اخبار ها و ... همه كپي از سايت هاي ديگر هست ( البته با ذكر منبع )
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
خب همون هایی که اختصاصی خودمون هست و برا چاپ میدیم
یا مطالب خواندنی که بچه ها میذارن،بابا خودشون هم از همین سایت ها مطلب میذارن دیگه
ما میدیم فوقش چاپ نمیشه،هرچند آبرو ریزی میشه Wink
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : zohaa
(2009/08/23, 11:34 AM)hamid_xever نوشته است: اخه شهرزاد مشكل اينجاس كه مطالب سايت فقط يكي دو درصدش اختصاصي براي خودمون هست و ترجمه شده از سايت هاي خارجي
بقيه اخبار ها و ... همه كپي از سايت هاي ديگر هست ( البته با ذكر منبع )
حميد جان سلام
ميخواستم نظرتان را راجب چاپ لينك مجله هاي تخصصي در مورد ام اس تحت عنوان نشريه هاي تخصصي ام اس بدانم چون درحال حاضر نشريات زياد و بسيار مفيدي چه در آمريكاي شمالي و چه در اروپا (به زبان انگليسي ) چاپ ميشوند كه بسيار مفيد و آموزنده ميباشند. در مورد پيام ام اس نيز اگر بشود PDF آنرا در سايت گذاشت خيلي خوب ميشد هر چند كه ميدانم انجمن ام اس ايران اعتقادي به اينكار ندارد يا مديران آن سواد كافي ندارند و الا ميتوانستند فايلهاي مربوط به جلسات با پزشكان را براي مشاهده همه بيماران در سرتاسر ايران در سايتشان قرار دهند.
سعید جان اگه بشه این مطالب رو ترجمه کرد و چاپ کرد و حتی به اسم این انجمن در اینجا قرار داد خیلی خوب و عالی میشه!!
جانم فدای امام هادی علیه السلام.

السلام علیک یا علی بن محمد الهادی

(2009/11/25, 12:28 PM)محمدعلی نوشته است: سعید جان اگه بشه این مطالب رو ترجمه کرد و چاپ کرد و حتی به اسم این انجمن در اینجا قرار داد خیلی خوب و عالی میشه!!
باشه من بنوبه خودم سعي ميكنم روي اين مورد وقت بزارم فقط يه دنيا مطلب هست.

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Heart عدم دریافت ایمیل هنگام دریافت پیام خصوصی جدید amirreza 1 2,669 2012/06/26, 02:46 PM
آخرین ارسال: paeeze

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان