•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گروه خونی خود را بشناسید!
میخوام یه خاطره براتون بگم:من رشتم علوم آزمایشگاهیه,تو آزمایشگاه قرار شد بچه ها گروه خونی همو مشخص کنند,2به2 جدا شدیمو هرکسی مشغول شد, منم شروع کردم, انگشت دوستمو با یه دستم گرفتمو با تیغ زدم رو نوک انگشتش-چشمتون روز بد نبینه,ضربه من اونقدر محکم بود که تا نصف تیغ توانگشت دوستم فرو رفت ,صدایه جیغ دوستم بلند شدو همه به ما نگاه میکردن منم از خجالت نمیدونستم چیکار کنم,حسابی از انگشتش خون میرفتو بند نمی اومد,آخرش مجبور شد بره بخیش کنه-منم پشت دستمو داغ کردم دیگه گروه خونی کسیو مشخص نکنمsad2
هیچوقت به کسى که بهت اعتماد داره، دروغ نگو

هیچوقت به کسى که بهت دروغ میگه، اعتماد نکن . . .
 تشکر شده توسط : FBF , hadisss , rezami , شیوا29
من از این تاپیک فهمیدم که شخصیت هیچ ربطی به گروه خونی نداره !confused2
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : FBF , nazanin200312 , rezami
گروه خونی A:
گروه خونی بعدی گروه خونی Aاست که دومین رتبه را از نظر فراوانی به خود اختصاص می دهد.
چنین گروه خونی در افرادی که در آسیا و خاورمیانه زندگی می کنند، بیشتر دیده می شود. این افراد توانایی بیشتری برای مقابله با بیماری های عفونی دارند.
البته در مناطق مدیترانه ای نیز به اندازه منطقه هند و اروپایی گستردگی دارند. این افراد بیشتر به غلات و کمتر به گوشت علاقه دارند.
افرادی عموما خوشبین هستند و در کارهای گروهی سازمان دهنده ، مطیع و در عین حال نیرومند هستند. انعطاف پذیر، تودار و بدون اعمال خشونت هستند و برای کارهای حسابداری ، امور اقتصادی و مالی ، برنامه نویسی ، مهندسی کامپیوتر و نویسندگی شایسته هستند، همچنین کتابداران خوبی نیز هستند.

اکثر موارد ذکر شده در مورد من صدق میکرد برای کار هم امور اقتصادی و برنامه نویسی رو دوست دارم و در حال حاضر دانشجوی مهندسی تکنولوژی نرم افزار هستم wink2wink2wink2
یقین داشته باش روزی پروانه خواهیم شد ...
بگذار روزگار تا میتواند پیله کند ...
 تشکر شده توسط : maryam.N
گروه خونیO:
حدود38%مردم جهان دارای گروه خونی+O
هستند و 6% دارای گروه خونی-O SleepySleepySleepy
خصوصیات:
بی پروا،با اراده،مغرور،بخشنده،اجتماعی،با انرژی،برونگرا،رک وصریح،واقع گرا،نمایشی،عمومی،مثبت،مستقل،ریسک پذیر،نا فرمان،بی اعتبار،لجوج وخودمحور. به آسانی دوست می شوندوبا جریانات همراه شده وبه فرصت ها چنگ می زنند.برای شروع یک پروژه یا شکاریک ایده ونظر صریح هستند.درفعالیت های سازمان یافته خوب عمل می کنند.دربعضی موارد چندان دقیق نیستندواحساسات زیاد و قوی از خود نشان می دهند.ممکن است به سرعت مخالفت عمیق خود را با یک نظر بیان کننداما معمولا این مخالفت پایدار نیست.کارگشایانی سنتی،محرک وکمی لاف زن هستند.
احساسات خود را خیلی نشان می دهنداما در برخورد با دیگر گروهای خونی این بیان اظهارات متغیر است.نوعی ظرافت ذاتی وفطری دارند.شخصیت های اجتماعی وپر زرق و برق هستندمیتوانند در حوادث و بحران ها سازگاری خوبی داشته باشند.لغات و کلمات به آسانی به سراغ آنها می آیند.خجالتی نیستندورک وصریح احساسات درونیشان را فاش می کنند.جاه طلب اند اما گاهی با جزییات سرگرم می شوند.علاقمند به حفظ روابط هستند وخودشان در این زمینه تلاش می کنند.
 تشکر شده توسط : kohedard
من ﮔﺮﻭﻩ خوني مو نميدونم. ولي نه به آ icon_cryنه به ب confused2 نه به اوconfused نه حتي به آب Smile (16)
نميخورم
فكر كنم يهﮔﺮﻭﻩ خوني جديدمSmile
به هر ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﺁﺳﯿﺒﯽ ﮐﻨﯽ ﺁﻥ ﭼﯿﺰ ﺟﺎﻥ ﮔﯿﺮﺩ ، ﭼﻨﺎﻥ ﮔﺮﺩﺩ ﮐﻪ ﺍﺯ ﻋﺸﻘﺶ ﺑﺨﯿﺰﺩ ﺻﺪ ﭘﺮﯾﺸﺎﻧﯽ،
ﻣﺮﻭﺡ ﮐﻦ ﺩﻝ ﻭ ﺟﺎﻥ ﺭﺍ ﺩﻝ ﺗﻨﮓ ﭘﺮﯾﺸﺎﻥ ﺭﺍ ، ﮔﻠﺴﺘﺎﻥ ساز زندان را بر اين ارواح زنداني،
 تشکر شده توسط : kohedard , شیوا29
من A ولی به نظرم درمورد من درست نبودicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : kohedard , mahdie
سلام شهرزاد خانم ممنون ولی گروه خونی منo-هست چی باید چیکارکنم پس با کدومش باید تطبیقش بدمangry3angry3angry3sadsad

icon_questionنمیدونم چی میشه کارم با این گروه خونیم
 تشکر شده توسط : mahdie
منم oمثبتمicon_cry
بیا و همیشه کنارم بمان.کنارم که باشی
یعنی<رسما تعطیلی تمام دردها>
چه جالب گروه خونی درست بود woman
AB+ Smile (52)agreement2

تشکر شده توسط : مریییم

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4