امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گذری بر تاریخچه دارویی ام اس !
(2010/08/25, 10:19 AM)محمود نوشته است: انشالله بزودي داروي جديد و قطيعيشم مياد
واقعاً سحر نزديك است

مرحبا بر امیدواریتون این مژده رو باید بهتون بدم که داروی درمان قطعی ام اس جون توسط دکتر شهریار وزیری تبار در آمریکا حدود یک سالی است که کشف شده.اما متاسفانه خیلی از دوستان از آن بی اطلاعند.برای آشنایی بیشتر با برنامه های پزشکی این دکتر عزیز سری به شبکه دیدار دکتر مظاهری بزنید.
در مورده داروی دکتر وزیری بارها صحبت شده اما اکثر دوستان(خود من هم همینطور) نظره مثبتی به این دارو ندارند
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : nahid , sooorooosh , hamid , paeazan
(2011/02/19, 09:16 PM)fireboud نوشته است: در مورده داروی دکتر وزیری بارها صحبت شده اما اکثر دوستان(خود من هم همینطور) نظره مثبتی به این دارو ندارند

آیا شما تا بحال بیننده برنامه های ایشان بوده اید ؟ایشان در برنامه هایشان کسانی که تجربه استفاده از این دارو ها را داشته اند را روی خط می آورند و شماره هایشان را در اختیار بینندگان می گذارند.در ضمن همیشه در راه کشفیات جدید مشکلاتی وجود دارد و تاریخ گواهی بر این حقیقت است.کمپانی steam cell dream mz و کشف دکتر تبار نیز از این قاعده مستثنی نیست.
مطمئنا من و همه دوستان خیلی خوشحال میشیم که چنین دارویی وجود داشته باشه اما اینکه چند نفر به یک شبکه تلویزیونی خصوصی و تبلیغاتی زنگ بزنند (و جالب اینجا که شماره ها رو در دسترس عموم قرار بدن) نمیشه گفت صحت دارد و مدرک معتبری نییست من گفتم اگه شما از آقای وزیری تبار تونستی تو اینترنت در سایت های رسمی دارویی و بهداشتی مطلبی پیدا کنی و به عنوان منبع قرار بدی اون موقع من قانع میشم اگه همچین چیزی بود تا الان انجمن های ام اس در سراسر دنیا اعلام میکردند .
اون انجمن ام اس انگلیس هم که مثال زدی همچین خبری اعلام نکرده بود
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : MAHDI , nazaninn , nahid , hamid , paeazan
من يه چيزي رو متوجه نمي شم. اگه اين آقا واقعا درمان قطعي رو كشف كرده چرا به نام خودش ثبت نمي كنه؟ اونجا آمريكاست قطعا اگه درست باشه بعد از تحقيقات كامل ثبت ميشه. اينجوري نيازي نيست تو شبكه ها دنبال مريض بگرده كل دنيا از شيوه درمانيش استفاده مي كنن و كلي هم از لحاظ مالي به نفعشه.
خيلي ساده لوحانست فريب اين مسائل رو بخوريم.
حالا اين آقاي مظاهري اصولا اخلاق پزشكي رو زير سوال برده با تبليغ كارهاش. اما از همه بدتر سوءاستفاده از سادگي بيماران بيچارست كه از روي نااميدي هر كورسوي اميدي رو دنبال مي كنن و از اين راه پول زيادي به جيب مي زنه.
يه روش دكتر زامبوني پيشنهاد كرد هنوز تاييد نشده اما ببينيد كل دنيا دارن راجع بهش حرف مي زنن حالا چطوره اين آقا ادعاي درمان قطعي داره هيچ كس جز خودش خبر نداره.
اينكه دو تا آدم بهش زنگ مي زنن تعريف مي كنن كه نشد اثبات. هر كسي مي تونه همچين سناريويي رو ترتيب بده.
اگه كسي مي خواد تو دام اين كلاه بردارا بيفته خواست خودشه اما حق نداره ديگران رو تشويق به اين كار كنه.
هر روش درماني جديد وقتي علمي باشه و تاييديه داشته باشه مورد استقباله.
در غير اين صورت حرف زدن راجع بهش اتلاف وقته.
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : fireboud , nazaninn , nahid , parvaneh
من در پايتخت يو اس بستگان بساير نزديكي دارم كه رئيس يك بيمارستان هستند ايشون و باخبر از دستاوردهاي جديد روز دنيا . پدرم طي تماسها و ارتباطاتشون كه حدودا ارديبهشت امسال بود از ايشون خواسته بودن تا هر تحقيقي لازم باشه در مورد ادعاي اين آقا در خصوص كشف اين دارو انجام بدن چون اوايل بيماري من بود و ادم اون اوايل به هر ريسماني چنگ ميزنه تا بتونه خودشو بالا بكشه البته با تحقيق و بررسي
ما هم از طريق همين شبكه هاي ماهواره اي متوجه اين قضيه شديم
بعد از بررسيهايي كه به عمل آمد مشخص شد كه اين قضيهsteam cell dream mz اصلا حتي از دروازه اون شبكه هم بيرون نرفته چه برسه به جهان پزشكي؟؟؟ و اينكه به هيچ عنوان تاييد يا نظري روي اين قضيه وجود نداره و جالبتر اينكه اصلا جرات معرفي اين محصول و هم تو اون كشور نداشته نداشته!! چون هركسي نميتونه بياد و همچين ادعايي بكنه و محصولات بفروشه
ولي خوب متاسفانه ما از روي بيخبري و ناآگاهي و احتياج گاهي به خودمون ميقبولونيم حالا اگه راست باشه؟ اگه اين بشه اگه فلان....
و همين باعث ميشه كه فريب بخوريم اين كار از روي عمد نيست واقعا ادم به جايي ميرسه كه ميگه هر راهي رو امتحان كنم ولي بهتر اينه كه هر راهي ميخوايم بريم قبلش خوب زيرو روش كنيم مينا جون تو هم اگه داري استفاده ميكني يا ميخواي اينكار و بكني بهتره همه جوانب اين كار و بسنجي چون گاهي سرخوردگي ميمونه واسه ادم
منم اميدوارم كه به زودي داروي خيلي از بيماريهاي لاعلاج و ام اس كشف شه و هر تلاشي ميكنم تا اون و بدست بيارم اما به شرطه ها و شروطه ها و اگه اين آقا چنين ادعاي بزرگي كرده چرا براي معرفي اون هيچ اقدامي جز نشستن پشت چنتا دوربين و معرفي اون به ادمهايي كه دستشونن ازش كوتاهه نكرده بهتره كمي واقع بين باشيم wink2
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : MAHDI , fireboud , nahid
نازنين جان يكم اگه مسائل رو بذاريم كنار هم شايد نيازي به تحقيقات گسترده هم نباشه تا پي ببريم اينا يه مشت كلاهبردارن.
مثلا همين داروهاي معمول خودمون رو مي گم. يه نگاهي به قيمتشون تو بازارهاي جهاني بنداز.
همين قرص خوراكي كه تازه اومده يه بسته 12 تاييش 40 هزار يورو قيمت داره الان تو اروپا
تازه اين قرص درمان نيست. پيشگيري از حمله است.
حالا دارويي كه درمان مي كنه حتما بايد 200 300 هزار دلاري قيمت داشته باشه
اما اينا يه قيمتي روي كالاشون گذاشتن كه يه فرد تو قشر متوسط هم بتونه بخره. چون قيمتي نداره اين داروي بيخاصيتشون.
يكي از دوستان من كه پزشكه متخصصه و در زمينه همين سلول هاي بنيادي كار مي كنه مي گفت داروهايي كه اينا مي دن به مردم يه سري داروي انرژي زاست كه تو هر مغازه اي با 10 20 تومن پيدا ميشه و وقتي مي خوري حس شادابي پيدا مي كني و فكر مي كني داره روت اثر مي كنه.
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : fireboud , parvaneh
آره حق با توئه
مهدي جان جهان دارو چون با جهان سياست يكيه يه جورايي پشت پرده زياد داره و ممكنه هر چيزي توش پيش بياد شايد يه زمان كسي يه ادعايي هم بكنه و كسي قبولش نكنه بنا به همون دلايل 30 يا سي و ممكنه اين سيسات هركاري كنه تا يه ادعا رد يا قبول بشه بدون توجه به جان ادمها اين يه واقعيته ولي لااقل ماها به اين نتيجه رسيديم كه بهتر اينه كه چيزي و بپذيريم كه ملموستره و مهر چنتا مركز مهم و معتبر پاي اون آمده باشه
به هر حال ادم ميگه همه تلاش و تحقيقاش و بكنه بعد تصميم بگيره كه يه وقت از روي نا اگاهي چيزي و از دست نده وگرنه به قول تو يه چيزايي رو ميشه 2 2تا چهارتا كرد و فهميد
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
دوستان عزیز عوارض بیماری از بهمن ماه 88 در من ظاهر شد و در مرداد 89 پی به بیماری خود بردم.مدت زیادی نیست که با بتا فرون خو گرفته ام.حدودا تا یک ماه دیگر داروها بدستم خواهد رسید.قیمت داروها اونقدری که فکر می کنید گرون نیست.حدود 3-4 میلیون است.به امید روزی هستم که مژده بهبودی کامل خود را برایتان اعلام کنم که زمان زیادی طول نمیکشه این خبر رو بهتون بدم 8 ماهی صبر کنید همه معماها حل خواهد شد.
اونوقت حاضرم هر دکتری که شما بگید با mri جدید و قبلیم بیام تا صحت این مطلب روشن بشه.
ضمنا جهت اطلاع دوستان شبکه سلامتی دکتر از فروردین سال 90 در مسیر farsi 1 افتتاح خواهد شد.Smile
مینا خانوم الان با این حرفتون من گیج شدم چون :
در تاپیک "" درمان ام اس با سلولهای بنیادی"" شما خودتون گفتید (جمله خودتون هست در اون تاپیک) "خود بنده قبلا مشکلاتی از قبیل تاری دید و مشکلات حرکتی از جمله در طرز راه رفتن داشته ام ولی اکنون نتایج پرباری را از این شیوه درمان حاصل کرده ام" این یعنی اینکه شما قبلا از دارو استفاده کردید و راضی هستید اما الان میگید که تا حالا بتافرون استفاده کردید و منتظر هستید تا دارو به دست شما برسد
و اینکه 3-4 میلیون به نظر مبلغ کمی میاد برای درمانه قطعی ولی اگه این طور نبود میدونید چند تا از این 3-4 میلیون ها تو جیبه آقای وزیری میره برای هیچی

بعدش من هر چی میگم شبکه ماهواره ای دلیله محکمی نیست شما فرکانس رو م.ا.ه واره دیگه میدید

آروزوی سلامتی و بهبودی کامل براتون دارم
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : MAHDI , hamid , nahid , parvaneh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان