•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کیفیت سینووکس مثل آونکس هست یا نه ؟ عوارض کدوم کمتره ؟
قرصی همنام آمپولش تا حالا نشنیدم. ولی داروی خوراکی از بچه های سایت شنیدم داره تو ایران تولید میشه . Exclamation
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
نقل قول: nazli :
دکترا میگن تاثیر هردو عین همه ولی اکثر کسایی که آونکس میزنن این دردها رو تجربه نمبکنن یا میزان خیلی کمتری و تجربه میکنن.
نه عوارضش برای همه یکسان نیست ، من یه مدت که اصلا مسکن نمیخوردم و درد هم نداشتم. الانم چند ساعت بعد از تزریق فقط یه استامینوفن 500 یا 350 میخورم و و یا کلونازپام که خوابم ببره و صبح ، دیگه دردی احساس نمیکنم .
و کسانی هم هستند که با وجود جند سال آوونکس زدن ، هنوز هم یک شبانه روز کامل درد پس از تزریق دارند. در افراد مختلف ،عوارض و اثر بخشی متفاوته. از طرفی شاید اونایی که درد دارن ، دارو براشون بیشتر اثر بخشی داشته باشه . معلوم نیست.
من اوايل آونكس تزريق ميكردم اونوقتا سينووكس نبود ولي من هرشب بد از تزريق بيچاره بود. تا 12 ساعت تب و لرز شديد حتي دفعه اول تشنج كردم مرگ رو باچشام ديدم تو تابستون بعد از تزريق لباس زمستوني با كلاه و دستكش ميپوشيدم و زير دوتا پتو ميرفتم باز تا صبح جون ميدادم و تازه طي اين مدت حدود يك ورق كدئين ميخوردم كه تا چندوقت كرخ بودم. اما الان چند سال سينوكس استفاده ميكنم دردم خيلي خيلي كمتره و ديگه اونجوري نميشم. حالا خدا كنه خوب باشه
باران رحمت الهي هميشه مي بارد تقصير ماست كه كاسه هايمان را بر عكس گرفته ايم
من دوسال آوونکس و دو سال هم سینووکس استفاده کردم
فرقی باهم ندارندsmiling
هرچی باشن از بتافرون بهتر هستنsad2
(2010/04/10, 08:21 PM)tanha نوشته است:
سلام دوستان

همانطور که میدونین آمپول سینووکس ایرانیه و آونکس خارجی! از یکی از آشنایان شنیده بودم که قیمت سینووکس 200.000 تومان هست! این آمپول رو به این قیمت تهیه میکنه (یکی دو ماه قبل از عید 89) بعدا توی اینترنت تو یه وبلاگی خوندم که این آمپول سینووکس رایگان عرضه میشه (با قیمت 400 تومان یعنی 4000 ریال)

رفتم هلال احمر پرسیدم گفتن که سینووکس رایگان هست و آوونکس 400.000 تومان پولش هست!

حالا واقعا قیمت سینووکس چنده؟؟؟! رایگان یعنی بدون پول؟ یا 400 تومان یا 200.000 تومان؟؟؟؟؟؟
آوونکس چنده قیمتش؟؟؟؟

عزیزجان اگر درشهرشماانجمن بیماریهای خاص وجودداشته باشدوشماعضوشوید وکارت هوشمند بیماران ام اسی برایتان صادر شود بافرانشیز داروخانه می شود7000ریال
(2011/10/13, 08:18 AM)SSA نوشته است: توی پک سینوکس، آب مقطره و پودری که خشکیده و شبیه قرص شده!
این دارو چرا نیاز به بودن داخل یخچال داره؟

سمیرا جان اگردارو بدون یخچال باشه می بینی که اون بقول شماگچ شل میشه وحالتش تغییرمیکنهconfused2confused2این دراثر فعل وانفعالات شیمیایی است که موجب تغییراثردارومیشه
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : sadaf
سلام
دوست عزیز منم سینووکس مصرف میکنم و خیلی راضیم ، من وقتی 8 سال بتافرون میزدم اصلا خوب نبود sadخیلی روز بعدش پاهام سنگین میشدن .بقول بچه ها خارجی مصرف میکردم همینطور یک روز در میون عذاب میکشیدم خسته شدم و 8 ماه آمپولمو قطع کردم دیدم زدن و نزدنش فرقی بحالم نمیکنه و بدترم میشم بعد از 8 ماه الان 2 ماه سینووکس استفاده میکنم خوشبختانه ایرانیه به من جواب داده و بهتر از خارجی عمل کرد نگران نباش انشاا... نتیجه میگیری فقط به طرز فکر آدم بستگی داره Blush
زندگی را فقط با فصل های دشوارش نبین ؛
در راه های سخت پایداری کن: لحظه های بهتر بالاخره از راه می رسند. agreement2

تشکر شده توسط : Prime
یادش به خیر ، دوسال و نیم پیش موقعی من در مورد سینووکس سؤال کردم که هنوز نزده بودم ، یادم میاد تا مدتها بعد از خریدن اولین بسته اش هم از ترس این که قراره چه اتفاقی بیفته نزدم که مبادا در اوج کارم یه اتفاقی برام بیفته !!!
سلام دوستان .
من اوایلش یعنی سه سال مرتب آوونکس زدم بعدش که نایاب شد رفتم سراغ سینووکس باور کن حتی بهشم فکر نمیکردم که کدومش بهتره ، فرق میکنن یا نه ! .تورو خدا به این فکرا نباشید باور کنید هیچ فرقی با هم ندارن اگه فرق داشتن چرا بعده تزریق عوارض هرودشون یکیه ،آثار تب ولرزشون یکیه آثار سفت کردن عضلاتشون یکیه وووو !! .فرمولاسیونشون که فرقی نمیبکنن به خودتون زیاد فشار این جور مسائلو وارد نکنین هرچی هست بزنین باور کنید روحیه ونوع وطرز زندگیمون از همه داروها برامون مهمتره .شماها هرچی میزنید فرقی نداره ،امتحان بکنید اگه یه روزی کمی عصبی میشین حالو روزتون بعدش چه جوری میشه مگه ما آمپول نمیزنیم چرا باید اینجو.ری بشیم اینا هم از آثار ام اسه پس قبول داشته باشم چیزای خیلی مهمتری از آمپول برای ما هستش که میتونه رو ام اسمون بیشتر تاثیر گزار باشه . درضمن مگه دکترای ما تونستن رو فرمولاسیونشون کار بکنن حالا بیان برامون تعیین تکلیف بکنن که کدوم از دیگری بهتره !! اونا هم فقط در حد منو تو میدونن چه جورین حالا ما خیلی بهتر از اونا چون داریم رو خودمون امتحانش میکنیم ...
 تشکر شده توسط : آنا , AVID2000 , sadaf , ارزو
دکتر من قبل از اینکه داروم رو بذارم کنار میگفت باید سینووکس رو کنار بذارم و آوونکس مصرف کنم.میگفت سینووکس تاثیری رو من نداره!چون فاصله حمله هام دو ماه از هم شده بود.منم کلا دارو رو گذاشتم کنار!
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
سینووکس و آوونکس که هیچ تفاوتی ندارن واقعا
دلیل تجویز آوونکس هم بچه ها بهش اشاره کردن
اما نهایتا اینترفرون بتا هم روی کبد و هم روی تیروئید تاثیر مستقیم داره
مطمئن باشین
من هم آنزیمهای کبدیم تغییر کرده و هم غده ی تیروئیدم کم کارتر شده
جالبه بدونین به خاطر آنزیمهای کبدی و بالا رفتن چربی خونم الان یک ساله که دارم آتورواستاتین هم مصرف میکنم.
اگر سینووکس یا آوونکس مصرف میکنین حتما از آزمایش کبد و تیروئید غافل نشین.
برای تسکین درد عضلانی اینقدر دارو نخورین. یه ژلوفن یا نوافن بعد از تزریق کافیه به خدا. دستگاه گوارشتون رو داغون نکنین.
بنظر میرسه سایر داروهای دستگاه ایمنی بدن هم عوارض مشابهی رو ایجاد میکنن. مثل ربیف یا رسیژن.
Open Your Heart, I'm Coming Home
 تشکر شده توسط : zenith , Ali 324

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سینوفارم و سینووکس Shirin6795 3 1,062 2021/06/17, 11:21 AM
آخرین ارسال: Ali7mahboobi7
  اثربخشی و عوارض تزریق سینومر vahid.sh 44 34,432 2019/01/01, 01:05 PM
آخرین ارسال: mahbub
Lightbulb عوارض تزریق - تب و لرز، درد Narges 75 58,562 2017/10/03, 06:05 PM
آخرین ارسال: yas8866
Rainbow مصرف چای مرزه بعنوان مسکن درد بعد از تزریق سینووکس sharmin 11 11,260 2015/12/06, 12:17 AM
آخرین ارسال: seebche
  عوارض اکستاویا sami 67 64,292 2015/11/14, 10:38 PM
آخرین ارسال: hadis64
  تفاوت اکتووکس ، آوونکس و سینووکس asal2_20 5 10,002 2015/09/30, 01:42 PM
آخرین ارسال: sayeerfan

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان