امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یبوست
سلاام
برای درمان یبوست از روغن زیتون استفاده کنید روی سالاد کاهو روغن زیتون بریزید/
میوه زیاد مصرف کنید مخصوصا سیب
چای کم بخورید
برنج کمتر مصرف کنید
نان سبوسدارخیلی مفیده اگر گیرتون نمیاد بیسکوئیت ساقه طلایی واقعا موثر بوده خودم تجربه کردم
نوشیدنیهای خیلی سرد نخورید ترجیحا برای رفع عطش از مایعات گرم استفاده کنید مخصوصا صبحها با شکم ناشتا
یک توصیه که البته زیاده روی هم نمیشه کرد درخوردنش مخصوصا برای خانمها:زیره بجوشانید وبخوریدولی زیاد مدت مصرفش طولانی نباشه
اینها تجربه های خودم بود
SmileSmile
laughing3
می خندم .چون مشکلات تموم نمیشن.بلکه از شکلی به شکل دیگر خودشون رو نشون میدن.خداهست!
 تشکر شده توسط : niloofary , helli , Azad , لاله وحشی
(2015/11/02, 01:07 PM)عسل راد نوشته است: من هم این مشکلو یه مدت طولانی داشتم و خیلی بد بود.دکتر هم چند بار شربتای مختلف نوشت اما خوب نبود.ولی یه قرص گیاهی به اسم سی لاکس واسم نوشت معجزس!
چند تاشو خوردم خوب شدم دیگم الان دو ساله مشکلی نداشتم
حتی به یه نفر دیگه که ام اس نداشت ولی مشکل روده داشت و قرصای دیگه جواب نداده بود گفتم استفاده کرد خوب شد.فقط تو مصرفش نباید زیاده روی کرد .در کل از دکترتم یه مشورت در موردش بگیری بد نیس
امیدوارم مشکلتو حل کنهicon_question
دکتر این دارو رو برای منم تجویز کرده ولی نگفت در روز یکی بخورم یا دو تا! منم از ترس اینکه مدام دستشویی لازم بشم هنوز مصرفش نکردمconfused
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : silent
(2015/11/02, 02:19 PM)helli نوشته است:
(2015/11/02, 01:07 PM)عسل راد نوشته است: من هم این مشکلو یه مدت طولانی داشتم و خیلی بد بود.دکتر هم چند بار شربتای مختلف نوشت اما خوب نبود.ولی یه قرص گیاهی به اسم سی لاکس واسم نوشت معجزس!
چند تاشو خوردم خوب شدم دیگم الان دو ساله مشکلی نداشتم
حتی به یه نفر دیگه که ام اس نداشت ولی مشکل روده داشت و قرصای دیگه جواب نداده بود گفتم استفاده کرد خوب شد.فقط تو مصرفش نباید زیاده روی کرد .در کل از دکترتم یه مشورت در موردش بگیری بد نیس
امیدوارم مشکلتو حل کنهicon_question
دکتر این دارو رو برای منم تجویز کرده ولی نگفت در روز یکی بخورم یا دو تا! منم از ترس اینکه مدام دستشویی لازم بشم هنوز مصرفش نکردمconfused
من با توجه به شرحی که از حالم به دکتر داده بودم در روز دو تا گفته بود بخورم.اما یکم که گذشت دیدم دوتا زیاده و مشکل برعکس میشه!خودم روزی دو تا نصفه خوردم.به نظر من باید چند روز خودت مصرف کنی تا بفهمی چقدر نیاز داری.تا بفهمی یکم به مشکل میخوریconfused
 تشکر شده توسط : helli , نازلی , لاله وحشی
آخه مشكل من اينجاست كه وقتي اين چيزا رو مي خورم خوبم حتي سيلاكس هم خوردم ولي اگه نخورم باز روز از نو روزي از نوconfused2confused2
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : silent
سلام دوستان.
خب خیلی ها روده هاشون کم کاره.
سی لاکس یا بیزاکودیل و داروهای دیگه موقتین و روده هارو در مصرف طولانی کم کار می کنن.
بهتره شب انجیر خشک در یک مقدار آب بذارین،صبح ناشتا آب و انجیر رو بخورین.برگه زرد آلوی خشک هم خیلی موثره خیس کنین و بخورین.واقعا موثره.شب قبل خواب و ناشتا یک لیوان آب ولرم رو به گرم بخورین.
عالین.
خودمون به اندازه کافی دارو مصرف می کنیم.وقتی این روش های ساده هست،چرا دارو.
راستی پیاده روی هم معجزه می کنه.چون روده هارو بکار می ندازه و نمی ذاره تنبل بشه.اول بهتره با اون رش ها شکم تونو شل کنین،بعد پیاده روی هم شروع کنین.اینا واسه قسمت های دیگه بدن هم مفیدن.
میوه و روغن زیتون و زیتونم امکانش هست مصرف کنین.شاید طولانی شد حرفام.ولی خیلی ساده ست.
نذارین روده هاتون تنبل بشه که شروع خیلی بیماری هاستSmile
 تشکر شده توسط : silent , نازلی , لاله وحشی
من با نظر گولن کاملا موافقم تجویزش عالیه
ازمیوه غافل نشید دوستان
laughing3
می خندم .چون مشکلات تموم نمیشن.بلکه از شکلی به شکل دیگر خودشون رو نشون میدن.خداهست!
 تشکر شده توسط : عسل راد , نازلی
مي گم يعني انقدر كه استرس اينو دارم كه اين شكم كوفتي كار كنه استرس ام اسو ندارم در واقع اينه كه به يادم مياره ام اس دارمsmilingsmilingangry3angry3
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : silent , نازلی
بهترین چیز برا بهبود این مشکل شربت لاکسی ژل میباشد روزی 3 قاشق غذاخوری هر 8 ساعتی یکبار بخور وقتی بهتر شدی بزارش کنار
 تشکر شده توسط : silent , hyd69hyd , نازلی
(2015/11/03, 05:03 PM)ali2000 نوشته است: بهترین چیز برا بهبود این مشکل شربت لاکسی ژل میباشد روزی 3 قاشق غذاخوری هر 8 ساعتی یکبار بخور وقتی بهتر شدی بزارش کنار
درسته لاکسی ژل خیلی خوبه و یبوست رو سریع خوب میکنه ولی اگه طولانی مدت استفاده شود باعث تنبلی روده میشه. این یعنی یبوست شدیدتر.
 تشکر شده توسط : نازلی , حسین8

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان