امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلاس آب درمانی برای بیماران خانم انجمن خوزستان
یه سوال : شنا هم می تونه برای تقویت عضلات مفید باشه ؟ confused2
امضای تازه‌ی من
دیگر
امضای روزهای دبستان نیست
ای کاش
آن نام را دوباره
پیدا کنم
icon_cry
شنا کلا برای ام اس خوبه مخصوصا آب درمانی ها چون اگه کسی اسپاسم و گرفتگی عضلات داشته شنا کمی سخت میشه پس آب درمانی بکنید

تازه انجمن ام اس در دزفول هم هست که
آره.من یه ساله دارم از شنا استفاده میکنم.عالیییییه
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
سلام عزیزم
شما می توانیدمدت دوره ای را که باید جهت آب درمانی بگذرانید، از پزشک معالج خود بپرسید . اماقابل ذکر است که شما میتوانید ازاین دوره بصورت نامحدود البته بانظر مربی استفاده نمائید.اوقات خوشی رادراستخربرایتان آرزو میکنم.
 تشکر شده توسط : hamid , ساغر , TootFarangi
سلام باز هم خدا رو شکر که جایی هست که بیماران با هم صحبتی کنن یا برا هم پیغامی بذارن. من خشنان هستم بیمار گل گلاب انجمن ام اس خوزستان. icon_biggrin agreement2
 تشکر شده توسط : warrior , ساغر
ام اس که بیماری نیست، عارضه هستangry2
بچه ها میگناااا
smile , be happy and enjoy life
 تشکر شده توسط : warrior
(2011/09/14, 05:32 PM)kazemkha نوشته است: سلام باز هم خدا رو شکر که جایی هست که بیماران با هم صحبتی کنن یا برا هم پیغامی بذارن. من خشنان هستم بیمار گل گلاب انجمن ام اس خوزستان. icon_biggrin agreement2

سلام آقای همیشه خوشحال شدم اسم شما رو دیدم شناختید؟:Shy
سلام خدمت دوستان عزیز یکی از اعضای فعال انجمن ودبیر دوساله ی همایش ام اس خوزستان هستم.موفق باشید.ممی وند
من که با اصل موضوع مشکل دارمconfusedconfusedconfusedترس از آب دارم و از شنا وحشت دارم آخه سابقه غرق شدن دارم.با روانشناس هم حرفیدم ،اونم کم آوردlaughing3laughing3laughing3
اما از انجمن خوزستان تشکر میکنم.
کاش یه روانشناس هم میزاشتن .قبلا بود ،امابه دلیل مشکل جا و مکان نمی اومد.نمیدونم الان به چه صورتهconfused2
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
(2011/10/30, 11:07 PM)ساغر_س نوشته است: من که با اصل موضوع مشکل دارمconfusedconfusedconfusedترس از آب دارم و از شنا وحشت دارم آخه سابقه غرق شدن دارم.با روانشناس هم حرفیدم ،اونم کم آوردlaughing3laughing3laughing3
اما از انجمن خوزستان تشکر میکنم.
کاش یه روانشناس هم میزاشتن .قبلا بود ،امابه دلیل مشکل جا و مکان نمی اومد.نمیدونم الان به چه صورتهconfused2

آب درمانی که ترس نداره confused شما رو تو قسمت کم عمق استخر میبرن می گفن راه برید و ضربدری حرکت کنید و بپرید از رو خط های کف استخر و ...
خلاصه خنده داره laughing3
به دلیل مواج بودن آب در موقع حرکت به جای حرکت به جلو 4 متر به عقب برگشت داده میشید :60:
من رفتم آب درمانی رو البته تاثیری واسم نداشت چون اولا تعداد جلساتش کم رفتم دومن هم که مشکل نداشتم خیلی ولی خیلی ها راضی بودن و می گفتم خیلی بهتر شدن حالا دیگه خدا می دونه agreement2
ضمنی که اصلا توی آب شنا نمی کنید که بخواهید غرق بشید. ولی من با دوستم عرض استخر رو در اون 10 دقیقه وقت آزادش مسابقه کرال سینه و در بعضی موارد کرال پشت میزاشتیم laughing3
ای کیف می داد ای کیف می داد happy0065.gif
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : ساغر
سلام
می خواستم بدونم تهران هم از این کلاس ها و استخر واسه بیماراش داره چطور اطلاع پیدا کنیم
ممنون از راهنمای شما
قصه نيستم که بگوئی ، نغمه نيستم که بخوانی ،صدا نيستم که بشنوی ،یا چيزی چنان که ببينی ،يا چيزی چنان که بدانی ...
من درد مشترکم ،مرا فرياد کن

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی انجمن ام اس استان خوزستان مهرابی کوشکی 10 14,690 2020/05/08, 03:12 PM
آخرین ارسال: Tanhafatima
  کلاس های ورزشی انجمن ام اس خوزستان مهرابی کوشکی 11 9,144 2018/02/25, 04:32 PM
آخرین ارسال: Kimia naderi
  ارتباط با مسئولین انجمن استان خوزستان anaram 27 24,080 2018/02/11, 01:37 PM
آخرین ارسال: گلبرگ
  تاریخ برگزاری کلاس آموزشی یائسگی دربانوان مبتلا به ام.اس منیره مهرابی کوشکی 0 2,521 2017/05/09, 09:08 AM
آخرین ارسال: منیره مهرابی کوشکی
  برگزاری کلاس مسائل مرتبط با یائسگی دربانوان مبتلا به ام.اس منیره مهرابی کوشکی 0 1,934 2017/04/10, 11:21 AM
  برگزاری دوازدهمین همایش سالانه انجمن ام.اس خوزستان منیره مهرابی کوشکی 0 2,308 2016/10/30, 10:08 AM
  انتقادات و پیشنهادات مرتبط با انجمن خوزستان سخنگوی انجمن ام.اس خوزستان 33 20,358 2016/07/01, 12:44 PM
آخرین ارسال: Nilooooo
  افتتاحیه هیئت ورزشی بیماران خاص درباغملک منیره مهرابی کوشکی 0 1,900 2016/02/16, 01:04 PM
  برگزاری شانزدهمین همایش بیماران ام.اس استان خوزستان منیره مهرابی کوشکی 1 3,565 2015/12/25, 09:38 PM
آخرین ارسال: hadisss
  سرویس ایاب ذهاب درمسیرهای شانزدهمین همایش بیماران ام.اس خوزستان منیره مهرابی کوشکی 0 2,131 2015/12/16, 12:36 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان