امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند ثانیه نیستی
دوست عزیز آخرین حمله من باعث یه همچین حالتی برام شد
مخصوصا توی جاهای شلوغ و پر سر و صدا تا یه مدت زمان و مکان رو گم میکردم...یه شبه صرع خیلی خفیف..
یعنی دکترم گفت توی بعضیا انقدر شدیده که کلا راه رو گم میکنن اما الان خدا رو شکر کاملا خوب شده..
 تشکر شده توسط : paeazan , رامنا , kamyab , آنا , yummy
من میگم این حالتا خب بخاطر پلاکاییه که توو یه جای خاصی از مغز قرار گرفته. اما حالت بدیه من از چند روز پیش که یه لحظه اینجوری شدم همش میترسم نکنه یهو بمیرم. من چهارشنبه میرم پیش دکترمو ازش میپرسم نگرانیم بیشتر از اینه که شاید نوع ام اسم تغییر کرده باشه و پیش رونده ثانویه شده باشهangry2
 تشکر شده توسط : kamyab
(2013/12/31, 12:28 PM)مـه ســـا نوشته است: دوست عزیز آخرین حمله من باعث یه همچین حالتی برام شد
مخصوصا توی جاهای شلوغ و پر سر و صدا تا یه مدت زمان و مکان رو گم میکردم...یه شبه صرع خیلی خفیف..
یعنی دکترم گفت توی بعضیا انقدر شدیده که کلا راه رو گم میکنن اما الان خدا رو شکر کاملا خوب شده..
مه سا داروی دیگه ای برای رفع این حالت به شما داد؟

(2013/12/31, 01:01 PM)طلایی نوشته است: من میگم این حالتا خب بخاطر پلاکاییه که توو یه جای خاصی از مغز قرار گرفته. اما حالت بدیه من از چند روز پیش که یه لحظه اینجوری شدم همش میترسم نکنه یهو بمیرم. من چهارشنبه میرم پیش دکترمو ازش میپرسم نگرانیم بیشتر از اینه که شاید نوع ام اسم تغییر کرده باشه و پیش رونده ثانویه شده باشهangry2

منم این فکرارو میکنم یعنی فکر میکنم ماله من نوع پیشرونده است که اینجوری شدم چون خوندم هرچه سن بالاتر میره احتمال گرفتار شدن به نوع ام اس بیشتره
یعنی افرادی که تو سن پایین ام اس میگیرن ام اس شون نوع خفیف میشه.
حالا این فکرا رو نباید کرد
الکی خودتون رو نگران نگید
من سه شنبه میرم دکتر ببینم چی میگه حتما بهتون خواهم گفت.

البته من راه رو گم نمیکنم ولی مطلبی که روش تمرکز کرده بودم رو گم میکنم کلا میرم یه جای دیگه
اما اون حمله ای که تو بچگیم بود و مشکوک به صرع بود وقتی به هوش اومدم یادم نبود که این طوری شدم
ولی الان می فهمم یعنی در عین هوشیاری کامل این اتفاق می افته.
اگر عاشق هستم هنوز که هنوزه

نمیخوام دل تو واسه من بسوزه
 تشکر شده توسط : آنا , طلایی
من فردا میرم دکترم و ازش میخام برام یه ام آر آی جدید بنویسهAngel
طلایی شایدم برا داروست
چون من داروم با داروی شما و مه سا و آنا یکی هست

تشکر شده توسط : طلایی , آنا
جالبه
به این شدت نه
ولی یکی دو بار یه همچین حالتی که انگار یه لحظه توی سرم خالی می شه .... بعدش یه حس گیجی .... فقط در مدت شاید 2 -3 ثانیه همش اتفاق بیوفتهconfused

اگر شدیده یا آزار دهندس یا فکر می کنید مشکلی هست به دکترتون بگید در غیر این صورت از علائمونه Tongue
کلا ما برامون افت کلاس داره بخوایم علائم معمولی و عادی داشته باشیم ....confusedlaughing3laughing3
باید حالتای جدید برامون اتفاق بیوفته laughing3
بذاریدش پای هیجان و فانتزیه بیماریمون ...laughing3confused
چترها را باید بست
زیر باران باید رفت
فکر را خاطره را زیر باران باید برد
این حالت برای منم زیاد پیش میاد ولی هیچ وقت نزاشتمش به حساب ام اس فکر میکنم برای افرادی هم که ام اس ندارن این حالت اتفاق بیفتهicon_cry

خوبه که برای اطمینان با دکترتون در میون بزارید ولی من حتی یک درصد هم فکر نمیکنم مربوط به ام اس باشهicon_cry
تو رو آرزو نکردم
این یعنی نهایت درد
خیلی چیزا هست تو دنیا که نمیشه آرزو کرد
 تشکر شده توسط : kamyab , paeazan
hania دیگه من دارم از فرط هیجان سکته میزنم Smile
افسانه خانم من تازه اینجوری شدم یک ماهی میشه سه بار حس کردم قبلا نداشتم این حالات رو
اتفاقا پیش دکتر شماهم میخوام برم بش میگم ببینم چه می گویه Blush

تشکر شده توسط : afsaneh
نه خدا نکنه کامیاب
سکته چیه !!! confused

از فانتزیای ام اس اینه که هیجان می ده تا سر حد سکته ولی خود سکته تو کارش نیست ..... laughing3laughing3confused
قبلا دیدم که می گم هااااااااااااا
اینا هاش نمونش خودم
این جا نشستم
با وجود هیجان زیاد سکته هم نکردم ....Tongue
چترها را باید بست
زیر باران باید رفت
فکر را خاطره را زیر باران باید برد
 تشکر شده توسط : afsaneh , kamyab
(2013/12/31, 11:39 PM)kamyab نوشته است: hania دیگه من دارم از فرط هیجان سکته میزنم Smile
افسانه خانم من تازه اینجوری شدم یک ماهی میشه سه بار حس کردم قبلا نداشتم این حالات رو
اتفاقا پیش دکتر شماهم میخوام برم بش میگم ببینم چه می گویه Blush

انقدر به خودتون استرس وارد نکنید باور کنید نگرانیتون بیهودست من از افراد غیر بیمار هم شنیدم که گاهی دچار همچین حالتی میشن
فکر میکنم ماها خیلی حساس شدیم انشالله دکتر نگرانیتون رو برطرف میکنهicon_question
تو رو آرزو نکردم
این یعنی نهایت درد
خیلی چیزا هست تو دنیا که نمیشه آرزو کرد
 تشکر شده توسط : kamyab , hania

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان