•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند باردر طول مصرف دارو دچار حمله شدید ؟
سلام

من 4 ماهه پیش کورتون گرفتم و 4 ماهه اکستاویا میزنم 2 هفته پیش نوکه انگشتهای دسته چپم بی حس شد دکتر گفت احتماله حملس دیروز جوابه ام ای آرمو گرفتم مسوول ام ای آر گفت : یک پلاکه فعال تو نخاع گردنم دیده میشه ولی حالت برق گرفتگی پشته کمرم خیلی خیلی اذیتم میکنه که مربوط به همین پلاک روی نخاع گردنمه . حالا باید برم پیشه دکترم تا بگه حملس یا التهاب

خوش به حاله اونایی که حالت برق گرفتگی رو تجربه نکردن خیلی حسه بدیه من 1 ماه بود که خلاص شده بودم 2 هفتس دوباره اومد سراغم

یعنی اکستاویا به من نساخته ؟ با اینکه 4 ماهه مرتب میزنم بازم حمله داشتم sad2sad2sad2sad2
نمیدونم دوباره بعد از 4 ماه دوباره باید یک هفته بستری شم؟ پالسه کورتون؟:38:::38:
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
(2011/06/02, 05:33 PM)sara.161 نوشته است: میلو جان من فقط لبم یکم کج شد و بیحسی نداشت اصلا

واسه من حمله بود
چجوریاست؟البته پالس تراپی نرفتم باقرص خوب شد یه مدت بعد.

ببینید من اولا که دکتر نیستم و ثانیا پاسخ دوست جان را دادم که علامتهای خفیف را پرسیده بودن حمله است ؟
آخه من روزی 40 دفعه دست و پام خواب میشه و ممکنه روزی 40 بار درد چشم بگیرم و یه قسمت بدنم بی حس بشه و ...
اینا که حمله نیست من نمی دونم اونی که شما تجربه کردین چطور حالتی بوده .
کلن سعی کنید به جای فکر کردن به حمله به این فکر کنید که خبری نیست حالتون خوبه . به خدا که حمله هم اگر باشه خودش خوب میشه والا ! love28
(2011/06/02, 05:36 PM)sama نوشته است: سلام

من 4 ماهه پیش کورتون گرفتم و 4 ماهه اکستاویا میزنم 2 هفته پیش نوکه انگشتهای دسته چپم بی حس شد دکتر گفت احتماله حملس دیروز جوابه ام ای آرمو گرفتم مسوول ام ای آر گفت : یک پلاکه فعال تو نخاع گردنم دیده میشه ولی حالت برق گرفتگی پشته کمرم خیلی خیلی اذیتم میکنه که مربوط به همین پلاک روی نخاع گردنمه . حالا باید برم پیشه دکترم تا بگه حملس یا التهاب

خوش به حاله اونایی که حالت برق گرفتگی رو تجربه نکردن خیلی حسه بدیه من 1 ماه بود که خلاص شده بودم 2 هفتس دوباره اومد سراغم

یعنی اکستاویا به من نساخته ؟ با اینکه 4 ماهه مرتب میزنم بازم حمله داشتم sad2sad2sad2sad2
نمیدونم دوباره بعد از 4 ماه دوباره باید یک هفته بستری شم؟ پالسه کورتون؟:38:::38:

اگر دارو بهتون نساخته باشه دکترتون عوضش می کنه icon_question
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
(2011/06/02, 10:16 AM)Milo نوشته است: نه عزیز من ، من وقتی دارو مصرف نمی کردم حمله اول که هیچی اون حساب نمیشه ولی بعدش حدود 4 تا حمله جور به جور داشتم دوست جان .
بازم دارو نمی خواستم مصرف کنم که حالم داشت خراب میشد رفتم پلاسمافرز که بعدش باز دارو را شروع کردم الان حالم توپه دوست جان icon_biggrin
دارو اگر بی اثر بود این همه آدم توی دنیا چرا خوب شدن ؟ Huh
( کلن سعی کنید به کسی روش درمان تون رو توصیه نکنید خوب نیست love51 )
عریرم من که اصلا روش درمان ندارم که یاد بدمicon_question
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : TootFarangi , دلان
من که این طور شنیدم که غیر از چیزهای معمول نظیر گز گز و مور مور گاه گاهی ، علائمی دیگر مثل تاری و دوبینی اگه تا 24 ساعت(یا شاید 48ساعت ) پایدار بمونه ممکنه حمله باشه و باید به دکتر برای دارو مراجعه کنیم.از اسم حمله نترسین،واقعا حمله ای در کار نیست.
این که چشم تار میشه و درد داره این یه عضوه نه چند عضو ! من نشنیده بودم اگه چند اندام درگیر بشه حمله هست.
فقط یه چیزی که بهتره بدونید اینه که مهم نیست که حمله باشه یا نباشه ، دونستنش برای اینه که اگه دلتون میخواد زودتر علائمش رفع بشه ، مثلا تاری چشم رو نمیتونید تحمل کنید ، به دکتر مراجعه کنید تا کورتون بده. در ضمن نیاز حتمی به بستری شدن نیست. میشه بستری هم نشد و تزریق کرد. اما شرایط داره.
این که فکرمونو مشغول کنیم که حمله هست یا نه لزومی نداره چون حتی حمله هم باشه خودش خود به خود بدون کورتون هم خوب میشه ولی در مدت بیشتری که برای همه یکسان نیست.
من که از دکتر شنیدم چه زود بفهمیم حمله هست و فوری کورتون بزنیم و چه دیر بفهمیم و زمانش بگذره ، تأثیرش فقط در سرعت کاهش التهابه و نه چیز دیگه.
به نظر من بعضی موارد که قابل تحمله بهتره آدم تحمل کنه تا به تدریج خودش خوب شه تا این که کورتون بزنه و عوارضش رو تحمل کنه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : TootFarangi , montazer , بهرنگ
(2011/06/02, 10:12 PM)nahid نوشته است: من که این طور شنیدم که غیر از چیزهای معمول نظیر گز گز و مور مور گاه گاهی ، علائمی دیگر مثل تاری و دوبینی اگه تا 24 ساعت(یا شاید 48ساعت ) پایدار بمونه ممکنه حمله باشه و باید به دکتر برای دارو مراجعه کنیم.از اسم حمله نترسین،واقعا حمله ای در کار نیست.
این که چشم تار میشه و درد داره این یه عضوه نه چند عضو ! من نشنیده بودم اگه چند اندام درگیر بشه حمله هست.
فقط یه چیزی که بهتره بدونید اینه که مهم نیست که حمله باشه یا نباشه ، دونستنش برای اینه که اگه دلتون میخواد زودتر علائمش رفع بشه ، مثلا تاری چشم رو نمیتونید تحمل کنید ، به دکتر مراجعه کنید تا کورتون بده. در ضمن نیاز حتمی به بستری شدن نیست. میشه بستری هم نشد و تزریق کرد. اما شرایط داره.
این که فکرمونو مشغول کنیم که حمله هست یا نه لزومی نداره چون حتی حمله هم باشه خودش خود به خود بدون کورتون هم خوب میشه ولی در مدت بیشتری که برای همه یکسان نیست.
من که از دکتر شنیدم چه زود بفهمیم حمله هست و فوری کورتون بزنیم و چه دیر بفهمیم و زمانش بگذره ، تأثیرش فقط در سرعت کاهش التهابه و نه چیز دیگه.
به نظر من بعضی موارد که قابل تحمله بهتره آدم تحمل کنه تا به تدریج خودش خوب شه تا این که کورتون بزنه و عوارضش رو تحمل کنه.

خوب من که گفتم واسه من فقط چشمم درگیر بود . کلن از اولش هم حتی یک بار هم بستری نشدم همش تو خونه سرم رو میزدم confused2
واسه توضیحات دیگه تون هم بسیار سپاس گذارم و ممنون icon_question
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : nahid
من یک ماه اکستاویا می زدم انواع و اقسام حملات رو داشتم از نظر من بتا فرون یه چیز دیگه استagreement2agreement2:agree
confused2منم اکستاویا 4 ماهه شروع کردم یک حمله داشتم confused2

یعنی باید منم بتافرون بزنم؟
پلاسما فرز چیه ؟
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
ویرایش شد
دوست عزیز بهتره مطالب تون بر پایه علمی باشه
اکستاویا و بتافرون
از یه خانواده اند. هر دو یک ساختار دارن و تفاوتی ندارند.
اولی رو تحت نام اکستاویا شرکت نوارتیز در سویس تولید میکنه
دومی رو شرکت بایر در آلمان !
زیفرون رو هم که از همین خانواده اس تحت برند دیگری شرکت زیست دارو دانش تحت نظر دانشگاه تهران تولید میکنه!

از لحاظ ساختار تولید این اینترفرون های خانواده ی بتا-1 بی همه یکسان هست.
مث اینه که بگید استامینوفن شرکت دارو سازی "عبیدی" خوب نیست مال شرکت "کیمیا" خوبه!
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : fireboud , shahrzad , TootFarangi , ارزو , زهرا59 , نوشا , mehdernet2
سلام
من 6سال اول را که آوانکس می زدم حدودآ 6ماهی یک بار حمله داشتم و هر حمل از حمله قبلی شدیدتر بود ولی این 2 سال آخری ربیف را شروع کردم فقط 1یا 2 دوتا حمله خیلی جزئی در حد یک تاری دید از یک چشم داشتم
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : Prime , mehdernet2

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 16
  • بعدی