امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا پسرها از ازدواج فراری اند؟
به نظر من
چه دختر چه پسر ایرانی تو این دوره با هم ازدواج نکنند برن خارج با یک خارجی ازدواج به صورت داعم یا موقت کنند نه مهریه نه تحصیلات مطرح است
چه خوب wink2 تازه اون طرف قضیه هم است که دو طرف هر چقدر در زبان مسلط باشند باز هم به صورت عمیق متوجه منظور هم دیگه نمی شه پس کمتر هم دیکر حصر می دهند Wink
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : sooorooosh , Hasty , eglantine
(2013/03/29, 08:05 PM)ابراهیم نوشته است: این وصله ها به پویا نمیچسبه
فقط کافیه که لب باز کنه و بگه
میخوام ازدواج کنم
اونوقته که ....

شماآقایون دیگه دارین خودتون روزیادی تحویل میگیرین.آقاابراهیم این قرن بیست ویکم است نه عصرحجر.خواهشاشماآقایون ازحجربیرون بیایین.الان یک دخترمیلیاردها کشت مرده داره هرکسی تحویل نمی گیره که.افتاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : Hasty , movahedi , eglantine
(2013/03/30, 11:57 AM)sargol نوشته است: شماآقایون دیگه دارین خودتون روزیادی تحویل میگیرین.آقاابراهیم این قرن بیست ویکم است نه عصرحجر.خواهشاشماآقایون ازحجربیرون بیایین.الان یک دخترمیلیاردها کشت مرده داره هرکسی تحویل نمی گیره که.افتاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته باید کسی باشه که دختره تحویل بگیره یا نگیره
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : mehdisalimi , eglantine
آقا حسام چیزی به اسم شوهر که اسم مرد روش باشه زیاده confused
ولی مـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــردlove28 کمه
 تشکر شده توسط : movahedi , eglantine , sama
(2013/03/30, 12:07 PM)hessam نوشته است: البته باید کسی باشه که دختره تحویل بگیره یا نگیره
ببخشیدآقاحسام همین شماآقایون چندین بارازیک دخترجواب ردمی شنوین بااین وجودبازباگل وشیرینی میرین دم خونه اش.اینوبایدآویزه گوشت بکنی که دخترا,به هرکسی جواب مثبت نمیدن
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : movahedi , eglantine
(2013/03/30, 12:17 PM)nazaninamiri70 نوشته است: آقا حسام چیزی به اسم شوهر که اسم مرد روش باشه زیاده confused
ولی مـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــردlove28 کمه
این حرف در مورد زن هم صادق است Rolleyes
ما که دنباله نمونه خارجیش هستیم تازه فکر کنم درجه icon_cry نجابتش هم بیشتر باشه

تشکر شده توسط : movahedi , eglantine
(2013/03/30, 12:27 PM)hessam نوشته است: این خرف در مورد زن هم صادق است Rolleyes
ما که دنباله نمونه خارجیش هستیم تازه فکر کنم درجه icon_cry نجابتش هم بیشتر باشه

همه زنها زن هستند

زنهایی که از زیبایی تا تفــــــــــــکر

حجاب خوراندند ...

سانسور شدند ...

بغض کردند ....

بی آنکه ایمان کسی متهم شود ...

نمیخواد دنبال نمونه خارجیش باشین در عوض سعی کنین دنبال تفکر درست و جا انداختن این تفکر توی ایران و مملکتتون باشین که زن هیچوقت خیانت نمیکنه مگه خیانت ببینه زن هیچوقت دروغ نمیگه مگه دروغ بشنوه یه زن... یه زن اگه مردش مـــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشه تا ابد یه زن میمونه!!!
 تشکر شده توسط : paeeze , mehdisalimi , movahedi , eglantine
باز هم می گم ازدواج با خارجی از همه نظر icon_cryصرفش بیشتره
 تشکر شده توسط : eglantine
این تاپیک تاپیک بی فایده ای است چون به مسئله با دید واقعیت پرادخته نمی شود تنها جبهه گیری بی فایدهangry2angry2angry2
هرچندکه شروع بحث نشان دهنده عمق فجایع جامعه بودconfused2confused2confused2confused2
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : movahedi , eglantine , hamid t
HuhHuhHuhHuhجرا پسر ها از ازدواج فراری اند بیشتر بخاطر دختر ها خودشان را دست کم میگیرند زود گول پسر ها را میخورند وچند درصد بخا طر اقتصادی هستش کرفتن کار بیکاری کرایه مسکن اعتیاد ومهریه سنگین ووو؟درصد خیانت مردها به زنشون خیلی زیادتر از خانوم ها هست بعضی مردها یگ زن رسمی دارند وچند زن غیر رسمی بیجاره خانوم ها؟؟اگرخیانت مردها بفرض پانزده درصد باشه زنها یگ درصد زنها نسبت به مردها مهربانتروضیفه شناس تو اداره زیر کار درنمیرندکارهای اربابرجو را بهتر انجام میدندوووو icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
(2013/03/28, 12:09 PM)نازلی نوشته است:
[تصویر:  595166_kQnHIwLA.jpg]

خدایا دوستت دارم

[size=xx-small][b]HuhHuhHuhHuhجرا پسر ها از ازدواج فراری اند بیشتر بخاطر دختر ها خودشان را دست کم میگیرند زود گول پسر ها را میخورند وچند درصد بخا طر اقتصادی هستش کرفتن کار بیکاری کرایه مسکن اعتیاد ومهریه سنگین ووو؟درصد خیانت مردها به زنشون خیلی زیادتر از خانوم ها هست بعضی مردها یگ زن رسمی دارند وچند زن غیر رسمی بیجاره خانوم ها؟؟اگرخیانت مردها بفرض پانزده درصد باشه زنها یگ درصد زنها نسبت به مردها مهربانتروضیفه شناس تو اداره زیر کار درنمیرندکارهای اربابرجو را بهتر انجام میدندوووو icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : paeeze , eglantine , hessam , پویش

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چرا پسرها شوخ طبع‌ترند؟ khatoon25 49 32,908 2015/08/15, 10:11 PM
آخرین ارسال: مژگان68
  با چپ دستها ازدواج کنید Pooya.N 30 23,007 2014/04/19, 10:14 AM
آخرین ارسال: 111reza
Heart نقش ازدواج در سلامت روان جوانان spring 8 7,112 2014/03/26, 06:21 PM
آخرین ارسال: spring

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست