امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قرصهاي هورموني
سلام دوستان...خوب هستين؟؟؟؟يه سوال دارم
ممنون اگه راهنمايي كنيد....چرا قرصهاي هورمون براي ام اس بد هست؟؟؟؟يعني تاثيرش روي ام اس چي ميتونه باشه؟؟؟من يه مشكل برام پيش اومده و ناچارم از اين نوع قرصها براي رفع مشكلم استفاده كنم....ولي دكترم ميگه بهتره استفاده نكنم....چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه اطلاع دارين ممنون منم راهنمايي كنيدicon_question
HuhHuhHuhHuh
 تشکر شده توسط : neda.t
سلام آیدای عزیز
تا اونجا که من اطلاع دارم کلا داروهای هورمونی رومغز تاثیر نامطلوبی دارن و خطر سکته مغزی رو در خانومها تا چند برابر افزایش میدن بالاخره تو ام اس هم مغزمونه که درگیره در ضمن تحمل این داروها واسه یه فرد عادی معمولا سخته. یادمه قبل اینکه من ام آر آی بدم و تشخیص ام اس برام قطعی شه همه دکترا می پرسیدن داروهای هورمونی زیاد خوردی؟ احتمالا اختلالی در مغزت بوجود اومده!!!
بهتره با متخصصتون در مورد درمان جایگزین هم مشورت کنین .
(2012/05/15, 07:15 PM)rose abi نوشته است: سلام آیدای عزیز
تا اونجا که من اطلاع دارم کلا داروهای هورمونی رومغز تاثیر نامطلوبی دارن و خطر سکته مغزی رو در خانومها تا چند برابر افزایش میدن بالاخره تو ام اس هم مغزمونه که درگیره در ضمن تحمل این داروها واسه یه فرد عادی معمولا سخته. یادمه قبل اینکه من ام آر آی بدم و تشخیص ام اس برام قطعی شه همه دکترا می پرسیدن داروهای هورمونی زیاد خوردی؟ احتمالا اختلالی در مغزت بوجود اومده!!!
بهتره با متخصصتون در مورد درمان جایگزین هم مشورت کنین .

مرسي
پس بايد چيكار كنم؟؟؟؟
درمان جايگزين يه قرص ديگه بود كه هورموني نبود ولي تاثير نداشت و خوب نشدم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان