•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چاپ كارت
واي ناهيد نه!!!� :-\
يعني باز بندازيم عقب اين ماجرا رو ؟!
اون سريم گفته بودي اين مخ رو بندازيم تو اون كارت سبزه اين كارو كرديم منو مجيد ولي انقدر افتضاح شد كه توسايت نذاشتيم� Smile
اينيم كه الان ميگي 3 و4 تلفيق شه يه چيز فوق افتضاح ميشه ( ببخشيدا )� Smile

حالا ديگه با همينا بسازيد .
همه جورم هست توشون
ساده ساده . نيمه ساده . خاش خاشي . خيلي خاش خاشي� Smile (16)
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
نقل قول: اون سريم گفته بودي اين مخ رو بندازيم تو اون كارت سبزه اين كارو كرديم منو مجيد ولي انقدر افتضاح شد كه توسايت نذاشتيم
ببینم حمید ! منو با یکی دیگه اشتباه نگرفتی ؟! من کی گفتم ؟ چرا پس خودم یادم نمیاد ؟!! >Sad
الانم گفتم اگه میشد چی میییییشد نگفتم که بندازین عقب . :Smile بعدشم بی سلیقه ای Tongue Tongue
تازه چیزای از این مهمتر هم هست که باید براش عجله نشون میدادین . کارت که پخش بشه مشتری میاد . اونوقت باید اینجا جمع و جور و مرتب باشه .مگه هست ؟؟؟ از در که میاد تو جماعت پیپی و منقلی و .... تو ذهنش به تصویر کشیده میشه بعد میگه آخر ام اس اعتیاده !! �:-\
هنوز جا داره برای مرتب شدن . و یه چیز دیگه اینه که خیلی وقته دلم میخواد بگم ولی نگران �دلهای نازک شما بودم. ولی حالا دیگه میگم پوستاتونو کلفت تر کنین . ببینید ما باید شاد باشیم و بهمون خوش بگذره اما نباید این کار با پرداختن به خرافات و مسایل غیر واقعی که متاسفانه تحت عنوان علم مظلوم روانشناسی می آد ، صورت بگیره.
توپیشنهاد نوشتم تا حدی ولی بعدش یه قسمت دیگه هم به روانشناسی اضافه کردین. سه قسمت برای روانشناسی هست که شاید یک سومش مربوط به روان درمانی باشه.خیلی هم شلوغ ودرهمه. یکی مثلا در مورد شاد زیستن تاپیک جدا باز میکنه دفعه بعد یکی دیگه همون موضوع رو به جای این که زیرش بنویسه تاپیک جدید باز میکنه.
بهتره اول خونه رو جمع و جور کنیم بعد آگهی پخش کنیم.ببخشیدا حمید عصبانی نشی چون به هممون بودم .

بعدا این رو منتقل میکنم به انتقاد و پیشنهاد .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
از همه دوستاني كه زحمت كشيدن و سليقه به خرج دادن ممنونم.
به نظر من كارت شماره يك مناسبه ساده و قشنگه
بازم ممنون
گر نگهدار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه مي دارد.
يه نظر دارم كه فكر كنم خوب باشه
گفتم برم قيمت كنم ببينم كارت 2 رو باشه قيمتش چقدر فرق داره ! اگه زياد اختلاف نداشت كارتمون رو 2رو چاپ كنيم .
يه طرف با نوشته هاي انگليسي و طرف ديگه فارسي .
فقط علي بايد لطف كنه فونتي كه براي كارتش زده رو برام بفرسته چون فونتش قشنگه .
اگه قشنگ تر از اينم داريد بفرستيد

نظر سنجي هم تا پنجشنبه به پايان ميرسه يعني 2 روز ديگه
مث حس ی عشق تازه بودی
دوستان مهلت نظر سنجي همون طور كه قبلا گفته بودم به پايان رسيد
كساني كه قصد دارند كارت رو در اختيار انجمن ها و دكتر ها و ... قرار بدهند و در ديدار آبان ماه در تهران نيز حضور دارند اينجا اعلام كنند كه من به تعداد چاپ كنم كارت ها رو و در اختيارشون قرار بدم ( نگران نباشيد پولشو ازتون ميگيرم� Smile )

بقيه دوستانم كه به هر دليلي نميتوانند در ديدار حضور پيدا كنند ولي قصد پخش كردن كارت رو دارند بايد منتظر بمونن تا من كارت رو چاپ كنم
سايز نهايي و ويرايش هاي نهايي رو اينجا قرار بدم تا براي چاپ اقدام كنند
مث حس ی عشق تازه بودی
(2009/10/11, 01:50 AM)فرشته نوشته است: با تشکر مجدد از دوستان عزیزم احتراما" به اطلاعتون میرسونم که برای من اولی کلا" باز نشد. Sad Sad Sad
با سلام به نظر من گزینه 3 از همه بهتر است
برای من از کارت شماره 4 چاپ کنید لطفا خیلی شیکه Wink
(2009/10/17, 10:49 AM)مهسا نوشته است: برای من از کارت شماره 4 چاپ کنید لطفا خیلی شیکه Wink

مهسا جان اگه قرار بود براي هر كي به نظر خودش چاپ كنيم كه نظر سنجي نميزاشتيم !!
مث حس ی عشق تازه بودی
(2009/10/17, 01:36 PM)hamid_xever نوشته است: مهسا جان اگه قرار بود براي هر كي به نظر خودش چاپ كنيم كه نظر سنجي نميزاشتيم !!

می دونم بابا شوخی کردمممم
حالا كارت اولمون به نظرم همين جوري ساده باشه خوبه . سري اول كه پخش ميكنيم اين باشه
بعدش يه كارت تخصصي طراحي ميكنيم ( عمرن نتونيم� Smile )
مث حس ی عشق تازه بودی

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 16