•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاسمافرز
2جلسه که پلاسمافرزشدم جلسه سوم حالم خیلی بدشد4ساعت بیهوش شدم بعدازبیهوش اومدن چهله ی تابستان بدنم لرزوحشتناکی گرفته بودانگارتوی فریزربودم بازرفتندبه دکترخبردادندگفتندمریضتون هنوزحالش خوب نیست دکتراومدبلای سرمن برای من چندتاآمپول نوشت بمن گفتندنگران نباش حالت خوب میشه بعداازتزریق چندآمپول که بصورت 2تایی درسرم ریخته شده بودبعداز24ساعت حالم یک کم بهترشدپلاسمافرزاین فوق وحشتهاراهم داردایناروخودم تجربه کردم یعنی من تاپای مرگ رفتم وبرگشتم.
هنوزبه بیاداون صحنه های وحشتناک می افتم قلبم میادتوی حلقم.دوست شمافقط پلاسمافرز انجام دادی مافوق وحشت اونوتجربه نکردی که میگی پلاسمافرزچیش ترس دارد.حالایکی بیادازمن بپرسه که چیه پلاسمافرزترس نداردمن باپلاسمافرزمرگ روتجربه کردم این یعنی مافوق وحشت
شمامی تونیداینودرک بکنیدکه مافوق وحشت یعنی چی؟
اونیکه باپلاسمافرزسرمن اومده مافوق وحشت بوده است
من که فک نکنم اینجاکسی باشدکه مافوق وحشت رادرک بکندوبفهمد که من ازدست این پلاسمافرزچی کشیدم
هنوزاکه هنوزاست من تااسم پلاسمافرزرامیشنوم قلبم ازوحشت میادتوی حلقم باورکنید
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
من باپلاسمافرزمرگ روتجربه کردیدباورکنید
sadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyes
همه شمادوستان ازپلاسمافرزراضی هستید.پلاسمافرزسرمن بلایی آوردغیرقابل تحمل.یعنی اصلامیتونیدتصوربکنیدکه من چی کشیدم فشارخون من بعداز2جلسه پلاسمافرزالکلنگ بازی میکردیعنی از4یکهو29یا30 می شدتااینکه بعداز2ساعت و45دقیقه فشارخون بنده 2 شدکه این موقع دکتردیگه اززنده شدن من کاملاناامیدشدیعنی حرفهارابعداز4ساعت که بهوش اومدم بمن گفتند.فشارم که 2شددکترباآخرناامیدتلاش کرداینبارفشارم 6شدوبعدازگذشت 4ساعت فشارم 9 شدم زمان بیهوشی که من درعالم بی خبری بودم وقتی هوش اومد24ساعت لرزداشتم یعنی لرزغیرقابل تحمل داشتم مافوق وحشت.امیدوارم شمادوستان مافوق وحشت راهرگزتجربه نکنید
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
آخ که هیچکی منودرک نمیکنه وهیچکی نمیدونه من ازدست پلاسمافرزلعنتی چی کشیدمrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesای کاش یکی منودرک میکردم البته خودشواینوهرگزتجربه نکرده باشد
آیاکسی است که معنی واقعی مرگ رابداندچیست؟من میگم مرگ یعنی پلاسمافرزشدن
rolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyes
این چیزی که من اینجاگفتم شمادوستان فقط بعنوان یک داستان به آن نگاه میکنیدامادرواقع این یک واقعیت بینهایت تلخی است که من تجربه اش کردم rolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyes
 تشکر شده توسط : ehsan 10054
این چیزی که پلاسمافرزسرمن آورده بودمحض اطلاع رسانی دوستان گفتم که انجام پلاسمافرزرابه راحتی قبول نکنندچون پلاسمافرزبلایی که من گفتم هم احتمال داردسرآدم بیاوردپس خواهشااول ازاول ازوضیعت جسمانی خودمطلع شویدبعدتصمیم بگیرید
این بلایی که پلاسمافرزسرمن آورده بودازسردلسوزی برای اطلاع دوستان عزیزگفتم که همینطوری انجام پلاسمافرزراقبول نکننداول ازوضیعت جسمی خودشان مطلع شوندبعدتصمیم بگیرنند
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , sib
دیدم دوستایی که این کار را کردن رو بعضی ها خوب جواب داده
ولی کلا کار طرسناکی حست
...
 تشکر شده توسط : sargol , TootFarangi
(2012/12/08, 09:30 AM)ehsan 10054 نوشته است: [size=large]دیدم دوستایی که این کار را کردن رو بعضی ها خوب جواب داده
ولی کلا کار ترسناک است

بدن شماشایدمثل بدن من ازلحاظ ژنتیکی ضعیف نیاشد.برای بدنهایی که ضعیف نیستندپلاسمافرزاصلاترس نداردتازه بهترشون هم میکند.امابرای بدنهای ضعیف ترسناک نیست بلکه مافوق وحشت است.برای من که بدنم ازلحاظ ژنیتیکی ضعیف است اینطوربودیعنی دکتربرای من ان لله ان الیه راجعون خونده بودکفنی منوآماده کرده بودندقربون لطف وکرم خداوبینهایت بارشکرخداکه بمن عمری دوباره دادبه همه ناامیدیهاخاتمه دادخداوندمتعال منوبقدری سالم کرده است اگرکسی منوببیندبیماری رابرای من باورنمیکند.دوستان خودتان باشیدبی گداربه آب نزنید
 تشکر شده توسط : mysis , sib , ehsan 10054
چه عجیب

یک عملی رو انجام دادین شما بهتون نساخته بیشتر از 10 - 15 تا پست ارسال کردین که بگید دوستان نرن انجام بدن.
به من چه ؟
هرکسی دکترش می دونه چی برای بیمارش تجویز کنه.

منم دکترم برام تجویز کرد که رفتم و الا کلم از کار نیوفتاده بود برای خودم خود درمانی انجام بدم.

ضمنا شما 100% از رگ گردن تون برای این عمل استفاده نکردن ، ولی بنده رفتم اتاق عمل و تو ورید گردنم کتتر گذاشتن که کلی بدبختی کشیدم.

خیلی افتخار آمیز نیس که قدرت بدن تون کمه.

به هر حال خداروشکر فعلا سلامتین. انشاا... دیگه مشکلی پیش نیاد واستون.
ضمنا من با دعوا ندارم که شما با من اینهمه دعوا دارین confused2
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : Ermia , هليا
بدترین دوران درمان من زمانی بود که پلاسمافرز کردم !!!!! اصلن هم فایده ای نداشت برام ! من مشکلم بینایی چشم راستمه با اینکه 3 سال تقریبن میگذره و پلاسما هم کردم هنوز خوب نشده ! در ضمن پلاسما فرز وحشتناکه ! خدا برای هیچ بنده ایش نخواد انجام شه ! بعد این همه مدت جای آمپولاش رو دستم مونده از بس سوزناش بزرگ بود !!!! حتی اگه بگن بمیر یا پلاسما فرز شو من حاضرم بمیرم این کارو نکنم ! البته در اصل بخواهی فک کنی چیز خاصی هم نیس ! میخوابی از یه دستت خون میگیرن به یه دستت سرم وصل میکنن !!! همین ! ولی خوب همین رگ گرفتن 4 بار یک روز در میون ... بعد تشنج حین این کار .... کمی سخته !!!! ولی چون واسه من تاثیری نداشت از انجامش پشیمونم !
من بیمارستان میلاد ، اسفند 1389 انجام دادم ! رایگان ! هیچی پول ندادم !
foodanddrink به سلامتی اونایی که امیدو تو زندگی از دست ندادن ! نوش
(2012/12/18, 10:45 PM)TootFarangi نوشته است: چه عجیب

یک عملی رو انجام دادین شما بهتون نساخته بیشتر از 10 - 15 تا پست ارسال کردین که بگید دوستان نرن انجام بدن.
به من چه ؟
هرکسی دکترش می دونه چی برای بیمارش تجویز کنه.

منم دکترم برام تجویز کرد که رفتم و الا کلم از کار نیوفتاده بود برای خودم خود درمانی انجام بدم.

ضمنا شما 100% از رگ گردن تون برای این عمل استفاده نکردن ، ولی بنده رفتم اتاق عمل و تو ورید گردنم کتتر گذاشتن که کلی بدبختی کشیدم.

خیلی افتخار آمیز نیس که قدرت بدن تون کمه.

به هر حال خداروشکر فعلا سلامتین. انشاا... دیگه مشکلی پیش نیاد واستون.
ضمنا من با دعوا ندارم که شما با من اینهمه دعوا دارین confused2
دوست عزیزمن باشمااصلادعواندارم این چه حرفی است.درضمن کم بودن قدرت بدن که افتخارآمیزنیست که من بخوام افتخارکنم اگرقدرت بدنیم خیلی زیاد100%افتخارمیکردم چون قدرت بدنی افتخارهم دارد.حتماخیلی ناراحت شدید

تشکر شده توسط : ehsan 10054
گفتن دکتر تشخیص بده هرچی دکتر بگه
الن از پلاسما فرزز فکرش اومدم بیرون تو فکره
فینگگو لیمودم
...

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6