•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ مربوط به ام اس!
salam be hameye azizaaaaSmile
az doosta kasi ba tebe orto molkolar ashena hastesh ...??ye tebi hast ke dar morede pishgiri bimariha tosi mishe ...?age kasi chizi midone kami rahnemayim kone mer30
(2010/06/25, 12:09 AM)kia نوشته است: salam be hameye azizaaaaSmile
az doosta kasi ba tebe orto molkolar ashena hastesh ...??ye tebi hast ke dar morede pishgiri bimariha tosi mishe ...?age kasi chizi midone kami rahnemayim kone mer30

در این مورد خیلی وقت پیش ها یه چیزایی شنیده بودم که فکر کنم این طب هم فوکوسش روی تغذیه باشه نوشتار صحیحش هم ortho molecular یا همون طب ارتومولکولی هستش
توی اینترنت یه کم بگردی شاید یه چیزایی گیرت بیاد
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

salam
asabam alan ke daram ino mivevisam khili kharabe alan to site ms link ye chizi khondam ke neveshte bod 80%bimaran msi badaz 10 sal niyazmande be sandaliye charkhdar va asaaa mishaaaan vagan hamchin joriyeee....??
کیا جان شما هر چیزی که خوندی که نباید جدی بگیری . شما تازه داری دنبال همه چیز درباره ام اس میگردی و حتما تازه درگیر ام اس شدی ولی بدون که بعضی خبرها قدیمین یا تو کشور ما نمیشه خیلی به آمار و ارقام اعتماد کرد .شاید قبلا اینطور بوده ، چون علم پزشکی و تجهیرات اون مثل دستگاههای ام آر آی که مهمترین راه تشخیص هستن در سطح پایینی بود.داروها هم همینطور .از دکترها و مراکز تزریق این داروها هم بپرسی میگن که بیماران جدید به مراتب وضع بهتری دارن و تا نگن کسی نمیفمه ام اس دارن.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : kia
دوستان عزيز فكر كنم لازم باشه تا اين تاپيك بسته بشه دليل اون هم اينه كه چون از اول عنوان مناسبي براش انتخاب نشده همه نوع سوال درباره ام اس ميتونه توش گنجانده بشه و كاربران اينده اي كه همين سوالها رو داشته باشند احتمالا يا بايد 50-60 صفحه از اين تاپيك رو مطالعه كنند يا اينكه دوباره بپرسند . پس به نظرم اگه اين تاپيك بسته بشه و سوالات در تاپيك هايي مجزا با عنوان مناسب همان سوال پرسيده شود بسيار كارآمد تر از اين تاپيك خواهند بود .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
من سوالی دارم در مورد عوارض اینترفرون..اون علائم تب و لرز و بدن دردش خیلی شدیده؟آدم از کار و زندگی می افته؟
فروغ جان شما دکتری گفتن من جسارته ولی من که شخصا برای از بین بردن عوارض
یک ساعت قبل و ۴ ساعت بعد از تزریق یه دونه ژلوفین استفاده میکنم
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

(2010/06/19, 01:20 PM)kami نوشته است: عزيز از كي تا حالا اينترفرونا مثه واكسن شده سيستمشون ؟؟؟
هان ؟ خانوم دكتر ؟؟؟؟؟؟
از همون اولش كامياب جان
آنارام باشید
dostani ke az dastore gazayie aghaye khodadadi estefade mikonan bad nist be in adresse ke gozashtam ye sar bezanan dar morede mezajhaye garmiye ke bara maha mofide......
http://pishgo.ir/2010/06/28/elettaria/
 تشکر شده توسط : anaram
حمید راست می گه بابا من دنبال یه سری اطلاعات در مورد بتافرون می گشتم بدبخت شدم آخرش هم نتونستم پیداش کنم . اگه بحثها تخصصی تر و توی مجموعه های مجزا باشه خیلی بهتر و دسترسی بهشون آسونتر می شه .
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا صدای سوت در سر و فس فس گوش مربوط به ام اس می باشد hamed2006 26 37,145 2014/04/08, 09:23 PM
آخرین ارسال: samiramiss

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست