امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پالس تراپی رایگان بدون نیاز به بستری شدن
من از انجمن فرمی گرفتم که رایگان پالس میدن
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
(2012/07/09, 03:03 PM)blue sky نوشته است: من از انجمن فرمی گرفتم که رایگان پالس میدن

اون واسه اینجاس شهر های دیگه اینطوری نیست. بدش هم چه کاریه خوب ؟ یک آنژیوکد وصل کن بیا برو خونه بزن دیگه چرا بری بیمارستان ؟ confused2

البته بگم فقط بیمارستان قائم رایگان کار می کنه باقیه پول میگیرن البته قیمتی هم نداره بیمارستان خصوصی الآن شده 11500 تومن. واسه هر شب یعنی حدود همون 4 ساعت که هست کلن .
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : arezooo82 , zohaa
با تشکر فراوان از این خبر جدید

بامید خدا همیشه سلا مت باشی

البته سلامتی نسبی می باشد
(2012/07/07, 08:11 PM)نازلی نوشته است: با داشتن کارت هوشمندی که بهمون دادند ،همونی که آمپولهامون رو میگیریم پالس تراپی در بیمارستان و درمانگاه رایگانِ حتی تزریقات هم رایگانِ فقط کافیه بگید بیمار خاص هستید

در تهران که اون کارت فقط به درد داروخانه میخوره و از این خدماتی که گفتین ، خبری نیست.

چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد

سلام مرسی از اطلاع رسانی شما ولی این کار رو فقط برای نسخ تجویزی پزشکان خودشون انجام می دهند و نسخه های پزشکای دیگر
رو نمی پذیرند...

(2012/05/11, 02:23 AM)h.kakavand نوشته است: دوستان عزیز

سلام

همه ما شاید در دوران عود بیماریمان نیاز به استفاده از پالس تراپی را داشته باشیم. از مشکلات پالس تراپی : یک مسئله بستری شدن و دو پرداخت مبالغ بسیار هنگفتی که مراکز و یا بیمارستانهای خصوصی از بیماران دریافت می کنند.

همانطور که خیلی از دوستان اطلاع دارند، وظیفه خودم دونستم تا برای دوستانی که اطلاع ندارند بدینوسیله اطلاع رسانی کنم.

در بیمارستان سینا واقع در خیابان امام خمینی - نرسیده به میدان حسن آباد یک مرکز تخصصی برای بیماران ام اس وجود دارد که با دفترچه بیمه بصورت رایگان پالس تراپی را انجام می دهند و از مزایای دیگر این مرکز بجز برخورد خوب پرسنل، بهداشتی بودن، آرامش محیط می توان به عدم نیاز به بستری شدن نام برد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 66348571 - 021 ، 66348572 - 021 تماس حاصل نمایید.
 تشکر شده توسط : naarin.p , zohaa
کارت هوشمند چیه؟ من همیشه دکتر برام تو دفترجه مینویسه و سینووکسو میگیرم. رایگان.
چجوری کارت هوشمند بگیرم؟ از کجا؟
من 2-3 بار آخر تو خونه زدم.پس هزینه بیمارستان نداشتم.فقط هزینه تهیه آمپول.که اثر هم نداشت.البته قبلش دکتر صحراییان گفته بو د که دیگه بهت اثر نمی کنه.منتها من گفتم بذار یک بار دیگه هم امتحان کنم.جواب سوال ندا رو نمی دونم.من خودم دارم ولی به دلیل این که خودم نگرفتم اطلاعی از تشریفات گرفتنش ندارم.این جا سایر اعضای سایت که می دونن بهش بگن که باید چی کار کنه؟
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
(2014/04/09, 09:20 AM)نداا نوشته است: کارت هوشمند چیه؟ من همیشه دکتر برام تو دفترجه مینویسه و سینووکسو میگیرم. رایگان.
چجوری کارت هوشمند بگیرم؟ از کجا؟

من بیمه خدمات درمانی هستم. اوایل ابتلا به بیماری پدرم به بیمه مراجعه کردند و فرم تاییدیه کمیسیون رو به مسئولش دادند و درخواست کارت دادند و بعد از دو سه ماه این کارت صادر شد. برای دارو گرفتن این کارت رو میدم و دیگه نیازی نیست بیمه دارو رو تایید کنه و داروم رایگانه.
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
سه باری که بیمارستان بستری شدم فقط بار اول بخاطر نداشتن کارت هوشمند اونم مبلغ کمی دادم
بار دوم و سوم هم فقط برا پالس میرفتم و بستری نمیشدم
که با کارت هوشمند کاملن رایگان بود
سلام
دوستان عزیز دکتری رو میشناسید که قبول کنه پالس کورتون رو بدون بستری در بیمارستان انجام بده؟

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیمه طلایی-پرداخت بدون سقف هزینه بیماران خاص paeazan 33 30,105 2019/12/15, 09:11 AM
آخرین ارسال: glassheart
  ام آرآی رایگان و با تخفیف SSA 64 96,545 2019/11/28, 08:22 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  حواله دریافت داروی رایگان برای بیماران ام اس استان البرز مرتضی 22 16,947 2016/10/25, 10:01 PM
آخرین ارسال: majid1
  طرح تحقیقاتی ام اس(نوار مغز و نوار گوش رایگان) naz.gigili 13 12,634 2015/12/08, 09:47 PM
آخرین ارسال: hadisss
  از یکم اردیبهشت/ثبت‌نام رایگان بیمه سلامت ایرانیان از متقاضیان آغاز می‌شود hamid_147 12 10,527 2014/05/01, 01:38 PM
آخرین ارسال: hamid_147
  ارائه خدمات رایگان مشاوره fireboud 8 13,474 2012/06/05, 06:53 AM
آخرین ارسال: leili-asmaneh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست