امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويروس ام اس نما(پلاک دراثرعفونت گوش میانی)
سلام به همه دوستهای خوبم
الان که دارم این مطلب رو می نویسم خیلی ناراحتم و همین طور اشک میرزیم دکترها نسبت به من شک به ام اس کردند البته هنوز از ازماشها و ام ار ای چیزی دستگیرشون نشده و لی خوب من خیلی از علائم رو دارم نمی دونم چی کار کنم دارم از غصه دق می کنم
سیناااااااااااااا
انقده همه چی سر سری نگیرangry
خوب برو پیگیری کن که ایشالله از دستش راحت می شیagreement2
بقول بهار اگرم یکیمون ام اسش اشتباه تشخیص داده شده باشه خدا رو هزار مرتبه شکر می کنیمsad2sad2
پس سری برو دنبال آزمایشات angry

شادی عزیز امیدوارم که دکترا برا شما هم تشخیص اشتباه داده
دوست دارم وقتی که چشمات می بندی....با من به دردای این دنیا می خندی....
 تشکر شده توسط : Sina
من ام ار ای مغز و گردن و کمر انجام دادم که همگی نرمال بود ولی توی پاهام گزگز و سردی دارم ک همین باعث شده که دکترها کمی شک کنند الان مدن 4 ماهه که این طور هستم دوباره برای 2 ماه دیگه برام ام ار ای مغز نوشتند و یک آزمایش برای چشمهام . سماها می دونید ازمایش چشمی چیه؟
کاش همه بیماران ام اس خبر بهبودی خود رو بشنوند و کاش پزشکان ما کمی به خودشان کمی زحمت می دادند و کمی مطالعه می کردند و با بی تجربیهای خودشان باعث نمی شدند تشخیص بیماری ام اس دو سال طول بکشد.
راستی دوستان امروز روز جهانی ام اس ؟

خاص فقط خداست
(2010/11/04, 11:31 AM)شادی نوشته است: من ام ار ای مغز و گردن و کمر انجام دادم که همگی نرمال بود ولی توی پاهام گزگز و سردی دارم ک همین باعث شده که دکترها کمی شک کنند الان مدن 4 ماهه که این طور هستم دوباره برای 2 ماه دیگه برام ام ار ای مغز نوشتند و یک آزمایش برای چشمهام . سماها می دونید ازمایش چشمی چیه؟
شادي خانم به خاطر گزگز و سردي كه نبايد اينقدر خودتو ناراحت كني
ان شا الله كه مشكل خاصي نيست و بزودي رفع ميشه
فان مع العسر يسرا
شادی جان حالا که شما این همه اطلاعات رو داری تو این سایت و جاهای دیگه می بینی دیگه گریه و غصه نداره که ، برای این که زودتر معلوم بشه چه مشکلی داری پیش دکتر گوش و حلق و بینی هم برو . منم کسی رو دیدم که گفت سرگیجه و عدم تعادل داشته ، بعد فهمیدن مشکل از گوشش بوده .گز گز و علایم دیگه که داری ممکنه از اعصاب باشه .با آرامش بذار دکترا علت رو و بعد درمان رو پیدا کنن. شاید مشکل خیلی کوچیکی باشه و زود رفع شه .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2010/11/04, 11:12 AM)Morteza نوشته است: سیناااااااااااااا
انقده همه چی سر سری نگیرangry
خوب برو پیگیری کن که ایشالله از دستش راحت می شیagreement2
بقول بهار اگرم یکیمون ام اسش اشتباه تشخیص داده شده باشه خدا رو هزار مرتبه شکر می کنیمsad2sad2
پس سری برو دنبال آزمایشات angry

مرتضی جون angry نشو عزیزم ... خوب سر وقت میرم ایشالا
واسه من نبود ام اس مثل بودن ام اس ... زیاد فرقی نمیکنه
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : sargol
پس الان تکلیف چیه؟یعنی هممون یه سر بریم پیش متخصص گوش حلق وبینی؟بالاخره یه تفاوتی باید بین علایم ام اس و عفونت گوش میانی باشه ؟کسی یه متخصص گوش نمیشناسه ازش سوال بپرسیم؟Huh
کسی اطلاع داره آنتی بیوتیکی که برای این مورد تجویز میشه چیه.یه دوره مصرف کنیم شاید نتیجه بده.من روزهای اول پیش دکتر گوش وحلق وبینی رفتم گفت از عفونت گوش میانی هست ولی بدون آزمایش ،یه دارو داد که میخوردم حالت سرگیجه وتهوع بهم دست میداد که 2 تا بیشتر از اون نخوردم ولی نمیدونم آنتی بیوتیک بود یا نه.حالا اگه کسی اسم دارو رو به من بگه ممنون میشم.
بادباچراغ خاموش کاری ندارد،اگردرسختی هستی بدان که روشنی...
عزيزان من ، دليلي نداره همومون حالا فكر كنيم همه ما گوش ميانيمون مشكل داره
گفتم يه همچين موردي پيش آمده كسايي كه با كورتون و اينا هم هنوز حالتهاي چشم و تعادلشون تغيير نكرده اشكال نداره اگه به يه متخصص ديگه هم مراجعه كنن اين مطلب و بگن
در مورد دارو هم من ميتونم از اون شخص بخوام كه اسم دارو رو پيدا كنه ولي ترجيح ميدم اگه نياز باشه پزشكي كه بهش مراجعه ميكنيد اين زحمت رو بكشه
وگرنه هر كسي با هر علائمي از ام اس نميتونه اين و در مورد خودش مصداق بدونه
خداي نكرده از وضعيت اصليمون دور نشيم يه وقتي
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : montazer

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست