امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وارد شدن 1محموله بتافرون به طور اورژانسی از ترکیه
امروز زنگ زدم دارو خونه گفتن همونه بتافرون خارجی داریم نگفتن ترکیه یانه .فرقی هم داره ترکی باهمین خارجیای بتافرون؟
دوباره سیب بچین حوا.....
بگذار از اینجاهم بیرونمان کنند روزگاریست که شیطان فریاد میزند ادم پیدا کنید سجده خواهم کرد.....
 تشکر شده توسط : zenith
هیچ فرقی نداره من 2دفس که دارم میزنم.ضمنا بتلیی که الان هست دیگه به سفارش ترکیه نیست
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
بچه ها يه كمكي دارين به تركا توهين مي كنين فكر كنم ها
درسته ما ايراني هستيم و ترك آذري اما واقعا با تركاي تركيه ارتباط خيلي خوبي داريم.سرمايه گذاري فوق العاده اي تو تبريز و شهر هاي اطرافش انجام شده و شايد جالب باشه براتون كه تقريبا 90 درصد منطقه آذربايجان به زبان تركيه تسلط كامل دارن و همين طور به زبان تركي باكو.نمي دونم باز مي دونين يا نه كهزبان اونا با ما خيلي فرق داره اما خوب چون پايش يكيه دركش براي ما سادس.عباراتي مثل ترك لهجه دار و ...از شما كه اكثرا تحصيل كرده ين بعيده.شمام بياين آذربايجان ميشين فارس لهجه دار.البته شما همتوندوستاي عزيزمينها.دوستون دارم.
خدارو شكر كه اين محموله وارد شده و به درد دوستامون كه مصرف مي كنن مي خوره.ايشالا ب زودي درمان قطعي ارائه بشه
به اميدسلامتيه همتون
فقط برای همه دعا کنید
 تشکر شده توسط : نازی ی , nahid , Parla , فرناز , نازلی , paeeze
(2012/11/12, 12:36 PM)mehdernet2 نوشته است: بچه ها يه كمكي دارين به تركا توهين مي كنين فكر كنم ها
درسته ما ايراني هستيم و ترك آذري اما واقعا با تركاي تركيه ارتباط خيلي خوبي داريم.سرمايه گذاري فوق العاده اي تو تبريز و شهر هاي اطرافش انجام شده و شايد جالب باشه براتون كه تقريبا 90 درصد منطقه آذربايجان به زبان تركيه تسلط كامل دارن و همين طور به زبان تركي باكو.نمي دونم باز مي دونين يا نه كهزبان اونا با ما خيلي فرق داره اما خوب چون پايش يكيه دركش براي ما سادس.عباراتي مثل ترك لهجه دار و ...از شما كه اكثرا تحصيل كرده ين بعيده.شمام بياين آذربايجان ميشين فارس لهجه دار.البته شما همتوندوستاي عزيزمينها.دوستون دارم.
خدارو شكر كه اين محموله وارد شده و به درد دوستامون كه مصرف مي كنن مي خوره.ايشالا ب زودي درمان قطعي ارائه بشه
به اميدسلامتيه همتون

confused2confused2confused2confused2confused2confused2 منظورشون از ترکی بتاهایی بوده که از ترکیه وارد میشده.من کل تاپیکو خوندم جایی به لهجه کسی گیر ندادن که!

من دلم میخواد آوونکس هم از ترکیه وارد بشه برم بخرمrolleyes

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : نازی ی , mehdernet2
ممنون دكتر
love28
...

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داروی بومی ام اس به زودی وارد بازار می شود paeazan 10 8,613 2014/10/13, 02:39 AM
آخرین ارسال: Aban
Rainbow ۵ میلیارد دلار کالای اساسی و دارو با ارز ۱۲۲۶ تومان وارد می شود Saina 3 3,056 2013/10/17, 09:13 PM
آخرین ارسال: mahdiye1989
  نخستين محموله داروهاي بيماران MSهفته آينده وارد كشور میشود hamdam 1 2,209 2013/07/14, 10:25 AM
آخرین ارسال: محمود
  پايان موجودي داروي بتافرون در اهواز/ hamdam 1 2,218 2013/07/04, 09:58 PM
آخرین ارسال: sargol
  اثرات درمان دراز مدت با آمپول بتافرون، برفعالیت های شناختی naazanin 11 11,981 2013/05/17, 02:33 PM
آخرین ارسال: naazanin
  شکل خوراکي داروي گلاتيرامر با نام تجاري کوپامر به زودي وارد بازار paeazan 2 3,796 2013/03/05, 05:45 PM
آخرین ارسال: hessam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان