•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 29
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوسان قیمت سینوکس
فکر میکنم همونطور که گفتم داروخانه هایی که نیاز به حواله دارن همون قیمت قبل رو حساب میکنن و ظاهرا مابقی قیمت رو علوم پزشکی میده.
(یعنی ممکنه؟!!) laughing3
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
فقط من متوجه نشدم مگه بیشتر از 1بسته در ماه هم میدن؟؟؟؟به من که میگن نمیشه میترسن ببرم ناصرخسرو بفروشمlaughing3laughing3laughing3
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
نه، فقط ماهی یک بسته میدن.
اما همون هم داره گرون میشه.
به قول بچه ها اگه هیچی نگیم کم کم همین یک بسته رو هم آزاد میکنن و باید 180 هزارتومن بدیم.
قابل توجه مصرف کنندگان محترم

اشخاصی که از بیمه تامین اجتماعی برای تهیه سینووکس استفاده می کنند باید فقط یک بار مجددا به مرکز بیمه تامین اجتماعی واقع در خیابان کارگر برای تغییر کد بیمه مراجعه کنند.
CinnaGen

امروز 17 مهر 90این پیامک از سیناژن رسید، گفتم بذارم اینجا برای ذینفعها.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : SSA , MAHDI
سلام بچه ها.من اصلا متوجه حرفاتون نمی شم.مگه شما در مورد سینووکس ایرانی صحبت نمی کنید؟ بیمه من خدمات درمانیه و دارو رو رایگان میگیرم.
توی یک ماه بیشتر از یه بسته هم اگه بخوام بهم میده و به عنوان سهمیه ماه بعدم حساب میکنن.
خداوندا ، قرارم باش
یارم باش
جهان ، تاریکی ِ محض است
میترسم ؛ کنارم باش . . .
پریوش جان شما حتما از تهران تهیه نمی کنید.
اینجا نمیشه بیشتر از یک بسته گرفت ، با کارت الکترونیکی میتونن سهمیه هر ماه رو چک کنن و اگر 28 روز از زمان گرفتن سهمیه ماه قبل گذشته باشه سیستم اجازه تحویل سهمیه ماه جدید رو میده.
دفترچه ما مربوط به بیمه اصلیه نه بیمه تکمیلی ، ما با بیمه اصلی دارو میگیریم و بیمه اصلی کل مبلغ دارو در تعهدش نیست. پس حدود 10 درصد پول سینووکس رو میگیره ( یعنی 16500 که آخرین بار که ارزانتر شده بود گرفتم ) ، این هزینه رو هم بعدها از بیمه تکمیلی با دادن قبض پرداخت و نسخه دکتر میتونیم بگیریم.

احتمالا عملکرد بیمه در تهران و شهرستانها متفاوته و در شهرستانها بیمه اصلی (خدمات درمانی) با بیمه تکمیلی همکاری و ارتباط بیشتری دارن .
 تشکر شده توسط : parivash
من دیروز رفتم داروخانه 29 فروردین.
دیدم اونجا نماینده بیمه داره.
طبق راهنمایی ناهیدجون مراجعه کردم و اون آقا کمی توی کامپیوترش کلنجار رفت و گفت درست شد!
از این به بعد همون 18 هزار تومن شد!

اما متیل پردنیزولون گرون شده......!

خلاصه ما باید همیشه مبالغ بیشتری بپردازیم!!
 تشکر شده توسط : nahid
دوستان عزیز این مشکل حل شد. البته همه ی شما درست می گویید چون بلافاصله که فقط یکی دو بیمار اختلاف قیمت داده بودند ما سعی کردیم خودمان با داروخانه ها مشکل شما را حل کنیم و به موازات آن با کمک انجمن با بیمه ها وارد مذاکره شدیم که مشکل کلا حل شد
Smile 

سلام بر دوستان

از طریق شرکت سیناژن متوجه شدم که الآن قیمت به همون حالت قبل برگشته، افرادی که هنوز هم گرون می‌خرند برای دریافت این دارو با قیمت قبل، می‌تونند با مراجعه به اسناد پزشکی و تغییر کد دفترچه ( تامین اجتماعی، خدمات درمانی و ... ) دارو را با قیمت سابق خریداری کنند. 90/10/19

با آرزوی عافیت برای همه بندگان خدا

آری؛
روزهای خوب خواهند آمد...

تشکر شده توسط : SSA , y.saeedi
با خدمات درمانی که الان همون 18500 هست فقط یک بار شد 16500 (نمیدونم چرا ؟) که بعدش دوباره برگشت به قبل. یعنی گرون نشد که بخواد ارزون بشه.

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 29
  • بعدی