•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوروبيون
هر روز که تو داروخونه شیفتم اینجوری evilgrin0039.gif نگام میکنه.
دارم اینجوری confused0006.gif میشم که ایندفه یدونه بزنم.Smile Tongue
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : sooorooosh
نمي دونم اين آمپول چطوري عمل ميكنه..
من كلا 3؛4 تا زدم ...خيلي هم به نظرم خوب بود و تا دو سه روز خيلي شارژ بودم
اما دفعه آخر كه با آونكس(مرحوم آونكس ) زدم اصلا اثر خوبي برام نداشت يعني انگار آب بود
 تشکر شده توسط : sooorooosh
(2012/09/22, 03:32 PM)ehsan 10054 نوشته است: دارم الان يه روز درميان از اين آمپول استفاده ميكنم
راضيم تو رو حيم تاثير گذاشته
Shy
من یه مدتی یه روز در میان استفاده می کردم خیلی حرارت بدنم بالا رفت یعنی در واقع اثر گرمی روی بدنم داشت و ازگرمی زیاد صورتم جوش زد بعد دکتر داروساز گفت حداکثر دو تزریق در هفته داشته باشیدRolleyes

به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
 تشکر شده توسط : nahid
تزریقش فوق العاده سخته و با درد زیادی همراه هستش ولی من که میزنم واقعاً زنده میشمangry2
جايي كه راه نيست خداوند راه ميگشايد
 تشکر شده توسط : naarin.p
من کورتن زده بودم خیلی بدنم ضعف داشت دکترم هفته ای 1 دونه نوشت به نظرم خیلی کمکم کرد
خدایا رحم کن بر کسانی که سرمایه اشان امید است وسلاحشان گریه
(قسمتی از دعای کمیل)
 تشکر شده توسط : naarin.p
یعنی جواب میده؟منم بشدت خسته ام.دو قدم که راه میرم(از اتاقم تا آشپزخونه)به هن وهن میفتم.خسته میشم درحدی که باید 10دقیقه استراحت کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!اگه بزنم تاثیر میذاره؟
بعیده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 تشکر شده توسط : برگ 7
Lightbulb 
بچه ها به نظر من این یک بیماری نیستتتت وقتی عصبانی میشیم وقتی استرس میگیریم وقتی این استرس شدید میشههههه خوب بدن دیگه تحمل نمیکنه با حمله به خودمون می خواد بهمون بگههه بسه دیگهه چه خبره چرا می جوشین چقدر حرس دنیایی رو میخورین که تموم میشهههه من الان دو هفتست متوجه شدم مریضم اونم با تاری دید که الان رفع شده تزریقمم نمی خواستم شروع کنم ولی دیگه این استرس لعنتی مگه میذاره به نظرم اگه بیخیال شیم که ام اس داریم و فکر کنیک که خوبیم نیازی به هیچ دارویی نیست ویتامیناممم الان تقلبیش زیاد اومده شاید اثر تلقینی داشته باشه که تلقین کنیم که خوب میشیم فقط بیخیال شین برین یوگا استخر همه چی تموم میشهههههههه
 تشکر شده توسط : برگ 7 , ابراهیم , tinookhe
angry2
هر چیزی جای خودش رو داره
اینها به تنهایی کافی نیست اما خب تاثیر داره
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : FBF , ابراهیم
(2012/09/22, 03:43 PM)sooorooosh نوشته است: خوب چرا نیکی بمن نمیده اینا رو؟همه بچه ها نوشتن آمپول خوبیه و راضینsad2...
خوب اگر برای من خوب نیست برای کی خوبه؟میگم امانتادین بده میگه نه....میگم نوروبین بده میگه نهsad2sad
میگم یه نخ سیگار بده بکشیم میگه نهangry3
فقط بلده بگه ربیف میخوای؟سوزنش گیر کرده رو ربیف
اخه خدا این همه داروی خوب خلق کرده چرا من فقط باید ربیف بزنم؟
تازه احسان میگه شنگولمم می کنهSmile (16)

سروش جان نیکی نوروبین نمی ده! ولی بمن آمانتادین داده، به داروهای ویتامین دیگه هم اعتقاد زیادی نداره. دلسوز هست ولی زیاد نشون نمی ده. چیکارکنیم؟Shy icon_biggrin confused2 confused2 confused2 confused2 confused2!!
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
من هم از دکتر محمدیان اجازه گرفتم که اینو بزنم اما خواهرم میگه درد داره من برات نمیزنمrolleyes
کسی میتونه در مورد تاثیرش در مقایسه با ال کارنیتین برام بگه؟
من ال کارنتین خارجی (آمپول خوراکی) اونو میخوردم اما اصلا تاثیری نداشت اگ این هم مثل ال کارنیتین هست که امتحانش هم نکنم
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : omid , رامنا

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی