امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمایشگاه ایران فارما ۲۰۱۸
سلام

با توجه به دغدغه مبتلایان به ام اس که کم و زیاد به گوشم رسیده بود، تصمیم گرفتیم (به همراه چند نفر از دوستان) به نماشگاه ایران فارما مراجعه کنیم. نمایشگاه ایران فارما که یکی از بزرگترین نمایشگاههای سطح کشور در زمینه داروسازی است هم اکنون باحضور شرکتهای بزرگ داروسازی کشور در حال برگزاری است.

سوال هایی که تا الان خیلی شنیدیم :
با تحریم ها وضعیت داروهای ام اس چی میشه ؟
داروها نایاب میشه ؟
قیمت ها بالا میره ؟
داروهای جدید ام اس کی تولید میشه ؟
برای تامین دارو باید نگران باشیم؟
چه داروهایی تحریم میشه و لیست داروهای تحریم شده چیست؟
لیست داروهای جدید چیست ؟
و خلاصه کلی سوال دیگه در زمینه ام اس

خوشبختانه ۱۰۰٪ شرکت های دارویی از بی تاثیر بودن تحریم ها در روند تولید داروهای ام اس خبر دادند و شدیدا تاکید کردند که جای نگرانی نیست.

شرکت هایی که در نمایشگاه حضور داشتند :
شرکتهای تولیدکننده اینترفرون (رسیژن، بتافرون، زیفرون، سینووکس، اکتوور، اکتووکس)- گلاتیامراستات(کوپامر، سینومر، اسویمر)- دی متیل فومارات (دیفوزل، سینوتک، زادیوا)- تری فلونوماید(تبازیو)- ریتوکسی‌مب (زیتاکس)- فینگولیمود(فینگولیا، فینگولید)

مجدد تاکید میکنم که ام اس سنتر به عنوان رابط بین شما دوستان و شرکت های دارویی ، تحقیقات زیادی در این زمینه انجام داد و با اطمینانی که تمام شرکت های داروسازی به ما دادند، ما هم عنوان میکنیم که روند تحریم ها روی داروهای ام اس تاثیر نخواهد داشت.

راجع به داروهای جدید هم ظاهرا ۳ دارو، مراحل نهایی رو سپری میکنه و تا آبان ماه پخش میشه که یکی از اینها داروی جانبی ام اس هست و در زمینه عدم تعادل به بیماران کمک میکنه

به دوستان خودتون اطلاع بدید و انقدر هم نگران نباشید Sleepy
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : آرزو , samiramiss , nahid , N@RGES , mj.ny-luise , T_prv , glassheart , elham 66 , hourieh
سلام
در مورد داروهای وارداتی چی ؟
آیا آنها وارد می شن ؟
منظور از سه دارو چه داروهایی هستند ؟ منظور تون همون داروهایی که دکتر عظیمی تو کانالشون اطلاع رسانی کردند ؟
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
(2018/09/25, 08:19 PM)hessam نوشته است: سلام
در مورد داروهای وارداتی چی ؟
آیا آنها وارد می شن ؟
منظور از سه دارو چه داروهایی هستند ؟  منظور تون همون داروهایی که دکتر عظیمی تو کانالشون اطلاع رسانی کردند ؟

کسانی که دارو وارد میکردند هم میگفتن مشکلی نخواهیم داشت

نه ۳ دارو اونا نیست . گفتن به خاطر سیاست شرکت نمیتونیم بگیم و اسم نبردن ولی خب از حرفا متوجه شدیم که نمونه مشابه وجود داره
مث حس ی عشق تازه بودی
اونایی که بدنشون پاسخ به داروی ایرانی نمیده چی؟ داروهای خارجی عملا وارداتشون خیلی کم شده
Tongue 
(2018/09/25, 05:31 PM)hamid نوشته است: سلام

با توجه به دغدغه مبتلایان به ام اس که کم و زیاد به گوشم رسیده بود، تصمیم گرفتیم (به همراه چند نفر از دوستان) به نماشگاه ایران فارما مراجعه کنیم. نمایشگاه ایران فارما که یکی از بزرگترین نمایشگاههای سطح کشور در زمینه داروسازی است هم اکنون باحضور شرکتهای بزرگ داروسازی کشور در حال برگزاری است.

سوال هایی که تا الان خیلی شنیدیم :
با تحریم ها وضعیت داروهای ام اس چی میشه ؟
داروها نایاب میشه ؟
قیمت ها بالا میره ؟
داروهای جدید ام اس کی تولید میشه ؟
برای تامین دارو باید نگران باشیم؟
چه داروهایی تحریم میشه و لیست داروهای تحریم شده چیست؟
لیست داروهای جدید چیست ؟
و خلاصه کلی سوال دیگه در زمینه ام اس

خوشبختانه ۱۰۰٪ شرکت های دارویی از بی تاثیر بودن تحریم ها در روند تولید داروهای ام اس خبر دادند و شدیدا تاکید کردند که جای نگرانی نیست.

شرکت هایی که در نمایشگاه حضور داشتند :
شرکتهای تولیدکننده اینترفرون (رسیژن، بتافرون، زیفرون، سینووکس، اکتوور، اکتووکس)- گلاتیامراستات(کوپامر، سینومر، اسویمر)- دی متیل فومارات (دیفوزل، سینوتک، زادیوا)- تری فلونوماید(تبازیو)- ریتوکسی‌مب (زیتاکس)- فینگولیمود(فینگولیا، فینگولید)

مجدد تاکید میکنم که ام اس سنتر به عنوان رابط بین شما دوستان و شرکت های دارویی ، تحقیقات زیادی در این زمینه انجام داد و با اطمینانی که تمام شرکت های داروسازی به ما دادند، ما هم عنوان میکنیم که روند تحریم ها روی داروهای ام اس تاثیر نخواهد داشت.

راجع به داروهای جدید هم ظاهرا ۳ دارو، مراحل نهایی رو سپری میکنه و تا آبان ماه پخش میشه که یکی از اینها داروی جانبی ام اس هست و در زمینه عدم تعادل به بیماران کمک میکنه

به دوستان خودتون اطلاع بدید و انقدر هم نگران نباشید Sleepy
(2018/09/25, 09:33 PM)N@RGES نوشته است: اونایی که بدنشون پاسخ به داروی ایرانی نمیده چی؟ داروهای خارجی عملا وارداتشون خیلی کم شده

من داروم ایرانیه ولی از بازخورد هایی که از بچه ها داشتم ، ظاهرا داروی خارجی کم شده
ولی آیا همه داروهای ایرانی رو امتحان کردی
این همه دارو مگه میشه بدنت جواب نده؟
مث حس ی عشق تازه بودی
در مورد داروي عدم تعادل اطلاعات بيشتري ندارين؟
يعني يه دارويي هست فقط براي عدم تعادل؟
خدا كنه باشه من واقعا نياز دارم
انگه كه توانستم بشد دانستم نشد
                               چون كه دانستم بشد توانستم نشد
(2018/09/26, 11:33 PM)hourieh نوشته است: در مورد داروي عدم تعادل اطلاعات بيشتري ندارين؟
يعني يه دارويي هست فقط براي عدم تعادل؟
خدا كنه باشه   من واقعا نياز دارم

نه چیز بیشتری نگفتن
مث حس ی عشق تازه بودی
امیدوارم که داروهای وارداتی هم به مشکل نخورن...داروهای اینا که کوچکترین جوابی بمن ندادن..جز حملات مکرر...الان با مارلا عالی عالیم....بدون کوچکترین حمله...البته بدن من پاسخ نداد....در خیلی ها داروی ایرانی هم موثر بوده ‌وهست
 تشکر شده توسط : hamid , hessam

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جنگل نوردی برای كنترل ام اس ( روزنامه ایران ) hamid 24 15,876 2014/01/20, 04:49 PM
آخرین ارسال: sargol
  حضورانجمن ام اس در نمایشگاه مطبوعات ورسانه های دیجیتال yas 6 4,112 2012/10/04, 09:41 AM
آخرین ارسال: نازی ی
  جشنواره و نمایشگاه سلامت هفت سیب fireboud 5 4,228 2012/02/12, 04:05 PM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان