نظرسنجی: دیدار کرج را از لحاظ کیفیت و کمیت با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
20.00%
5 20.00%
9
24.00%
6 24.00%
8
28.00%
7 28.00%
7
16.00%
4 16.00%
6
4.00%
1 4.00%
5
4.00%
1 4.00%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
4.00%
1 4.00%
در کل 25 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40(current)
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدار کرج
آخی چه عسای خوشگلی.حیف که من ملعوم نیستمShysad
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
عکسای خیلی قشنگی بود
تو عکساتونم مشخصه که خیلی خوشحال بودین
و حسابی بهتون خوش گذشته
خوشحال شدم
اصلا حالم خوب نیست
ب خوشی شما حالم خوب شد

لیلی :
ايشالا ديداراي بعدي دونه دونه وايميسيم عكس قدي ميندازيمsmiling.اصلا ميريم آتليه عكاسيicon_biggrin.اصلا فافا نقاشي ميخونه، ژست ميگيريم نقاشيمونو بكشهwink2
بازم ممنون خسته نباشين آقا حميد و آقا فربد و البته عكاس يهويي عليرضا خان

من در خدمتم اما فکر کنم از عکس نصفه ی دست راضی تر باشید تا پرتره ای که من ازتون بکشم. ولی اگر عکس با نور خوب آتلیه ای بدین سیاه قلم براتون میکشم خیلی هم خوبSmile
علیرضا، فربد و حمید عزیز بابت عکس ها بسیار ممنونمicon_question
...
 تشکر شده توسط : hamid , fireboud , Saina
(2011/09/10, 12:38 AM)Sina نوشته است: یکی بود .... یکی نبود ... ام اس بود و تنیس و پارکش و یه عده فرشته مهربونsmiling2smiling2smiling2
::
خدایی شمردین ؟؟؟؟

ما رسیدیم ... از اون دور دیدم فرشته ها رو icon_questionicon_questionicon_question love28love28love28love28 love51love51love51
به همه سلام دادیم و دوستای جدید و ۱۰ درصد شناختیم و قرار شد بریم کافی شاپ که البته کافی شاپ نبود .. کافه بود

..... ۱ ساعت بعد ....

بالاخره راه افتادیم و رفتیم طرف کافی شاپ ...

.... ۱ ساعت بعد .....

رسیدیم کافی شاپ و دیدیم چی؟؟؟؟؟؟ ب..بخت شدیم ... confused2confused2angry3angry3sadsad
چند تا پله بسیار حرفه ای داریم ... فکر کردین چی؟؟؟ برگشتیم ؟؟؟ بابا ما قله دماوند میزنیم ... شوخی کردم پله چیه ؟؟؟
این ور و نگا کن .... اون ور و نگا کن ... دیدم بـــــــــــــله ... یه نفر هست به اسم داداش علیرضا که هم داداش ما شد هم داداش لیلی بود ... وای چقدر من خوشم اومد از این داداش علیرضای جدید ... چقدر متواضع و خوب و مهربون بود ... به قول علیرضای (Prime) گفتم خلیخوب ... همه چی حله ..... بالاخره همه رفتیم بالا و همه و همه کمک کردن تا همه بازم رفتیم بالا icon_smileicon_smileicon_smileicon_biggrinicon_biggrin

....... ۱ ساعت بعد .........

خلاصه بحث شروع شد از ... به افتخار خودتون بزن دست مکرر .... happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
و دوستان یکی یکی شروع کردن به معرفی خودشون همه داشتن یکی یکی خودشون رو معرفی میکردن که نوبت هانیه عزیز رسید

..... ۱۰ سال بعد .....

بالاخره معرفی تموم شد ... و در این بین حمید هم داشت سفارش های دوستان رو میگفرت ... ببخشین میگرفت
حمید عزیز یک سری فرم روی کاغذ A4 از قبل آماده کرده بود تا نظرات .. انتقادات ... وپیشنهادات و بحث های جلسه رو همه داشته باشن
بحث شروع شد در مورد برنامه ماه عسل و همه نظرات خودشون رو گفتن angry3angry3angry3angry3 (حالا تو ول کن)
و باز هم در این بین یک مهمان بسیار عزیز ووووووووووووو عزیز به جمع ما پیوست به اسم خانومه ایلناز که از طبقه پایین از آقا فرزاد ... صاحب کافی شاپ شنیده بود که بچه های ام اسی طبقه بالا رو و کل پارک رو گذاشتن رو سرشون ... از قضا خواهر این دوست عزیز مبطلا به عارضه ام اس بود و دوست داشت بیاد بالا که اومد بالا وخودش رو معرفی کرد و بعد ............ بزن دست مکررررررر ... تا بچه ها فهمیدن که خواهرش ام اس داره دیگه شد مجلس عزا ... گریه و زاری و دل داری .....sadsadsadsadsadsad
خلاصه بحث های جدی و شوخی همش تموم شد و ساعت تقریبا ۹ سال ۱۴۰۰ بود (چون ۱۰ سال گذشت دیگه) که تصمیم گرفتیم بریم ... sad2sad2sad2sad2
پس قرار شد بریم پایین

......... ۱ ساعت بعد ......

همه رسیدیم پایین

یه عده در دم رفتن ... یه عده در بازدم و یه عده بسیار زیادی هم داشتن میرفتن که هنوز

.... ۲ ساعت بعد ....

اون عده که داشتن میرفتن همچنان داشتن میرفتن و ۳ ساعت قبل میگفتن که دیرمون شده ... بالاخره طفلی ها ام اس دارن دیگه چه میشه گفت aloofandboredaloofandbored
همه رفتن ... موندیم من و حسین و علیرضا و فربد و مریم و مادرش و یادم رفت یادم رفت اسمت یادم رفت زود بگو یه دوست بسیار عزیز کرجی ... الان دارم میزنم به پیشونیم هنوز یادم نمیاد ... کمـــــــــــــــــــــک .... ای وای ... حالا من ول کن 9:
راستی یادم رفت بگم

.......... ۲ ساعت قبل ... آنچه گذشت ....

کلی عکس گرفتیم و شوخی کردیم و ... نمایش بسیار زیبای تک چرخ های علیرضا و .... ( اینا رو نمیگم به خاطر اینکه میخوام این وقار بچه ها حفظ بشه ) angry2angry2angry2

.......... خلاصه ما تا پاسی از شب تقریبا ساعت ۱۲ توی پارک بودیم داشتیم با مریم خانوم و مامانش صحبت میکردیم که بعد از خداحافظی شدیم شبیه بچه هایی که شبا آدامس میفروشن ... علاف و بـبخت ... علیرضا ماشینش توی ایستگاه صادقیه بود حسین هم ماشینش توی ایشگاه ارم (منم شیگار نداشتم خمار بودم) undecided2undecided2undecided2
آخه ییهو اینا به عرفان رسیده بودن و به خاطر آلودگی هوا قرار شد همه با مترو بریم
خلاصه ماشین پیدا کردیم و به طور وحشیانه ای به تهران رسیدیم و بالاخره:
تموم ::
شد sad2
و sad2
همه sad2
رفتن sad2
خونه sad2
ها sad2
ش rolleyes
و sad2rolleyes
ن rolleyessad2sad2

این بود داستان کرج ... اگه میخواستم جزئیات رو هم توضیح بدم ... از فشار این صفحات خارج بود ...
سلام سینا جان حسابی دلمو آب کردین ای کاش منم بودمsad2..اما ایرادی نداره دوستان بجای ماhappy0065.gif این دفعه حتما از قبل برنامه ریزی میکنم هرچند از شمال اومدن کمی سخته اما حتما میامagreement2happy0065.gifhappy0065.gificon_question
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : # پریسا # , Saina
اونروز که پست فرستادم ظاهرا اینترنتم ایراد داشته و ثبت نشده.confused2

حمیدجان از ارسال عکسها ممنون. یادگاری خیل خوبیه اما عکسهایی که بیرون کافی شاپ انداختیم، نبود! نکنه خودت بد افتاده بودی که نفرستادیwink2

اما در مورد دیدار:
به من خیلی خیلی خوش گذشت. از دیدن دوستان گلم بسیار خوشحال شدم و کلی انرژی مثبت گرفتم که هنوز هم این انرژی را در وجود خودم احساس میکنم.

از حمید و مجید و سایر عزیزانی که زحمت این دیدار را کشیده بودند، صمیمانه سپاسگزارم. در عوض مامانم هم امتیاز 10 میدم. پله ها هم برای من که مشکلی نبود، خیلی هم راحت رفتم بالا، راحت تر از بقیهsmiling
ولی فکر کنم در سال اصلاح الگوی مصرف، در اون کافی شاپ بجای دوپله، یک پله ساخته بودند.wink2

بابت شیرینی ها، کاکائوها و گلها که کار بسیارقشنگی بود ممنون. شیرینی ها تعدادش زیاد بود، هرکس که بیشتر نخورد کلاه سرش رفت چون تعدادی اضافی اومده بودicon_cry

برای من جای سواله که هزینه دیدار از کجا تامین شده بود. فکر نمیکنم ام اس سنتر صندوقی داشته باشه بنابراین لطفا سهم ما را از این دیدار مشخص کنید تا تشویش خاطر از این بابت نداشته باشیم.icon_cry

سینا خیلی هنرمندانه شرح دیدار را توصیف کرده icon_biggrin

جاتون خالی بود که ما تا 12شب هم در پارک بودیمAngel
میبخشید من نمیدونستم هیچکدوم ماشین نیاوردید وگرنه یه فکری میکردیم. میشد ما را برسونید و ماشین را با خودتون ببرید. دفعه دیگه بیشتر دقت میکنم.icon_question

از همه دوستانی که بهم محبت داشتند هم سپاسگزارم. اسم تک تکتون را نمی برم اما بدونید که همتون را دوست دارمlove51

راستی بچه ها اون نوشیدنی شیرپسته بود که درمان سریع کم خونی هست و کم خونی یکی از دلایل بروز خستگی هست. درست کردنش هم کار ساده ای هست، میخواستم با طعمش آشنا بشید. میبخشید کم بود چون تعداد از حد اعلام شده بیشتر شده بود.icon_cry icon_biggrin

راستی در زمینه ارسال عکسها به دوستانی که نبودند، من مشکلی ندارم، میتونید عکس منو بفرستید.agreement2
اجازه بقیه هم با خودتونsmiling
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : بهــار , Hasty , fireboud , ارزو , Saina , hamid , Majid , fafa , Narges , kian
وااااااااااااااای!!!! چقدر تجدید خاطرهhappy0064.gif یادش بخیر. اولین دیدار من بود با دوستامlove28
...
 تشکر شده توسط : sama , hamid , Majid

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40(current)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 8,344 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,648 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,074 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,766 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,686 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,108 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 7,701 2019/03/23, 06:57 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 7,824 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۴۶ ام اس سنتر پاییز ۱۳۹۷ atkh 72 14,544 2018/10/31, 06:42 AM
آخرین ارسال: hessam
  دیدار ۴۵ ام اس سنتر ۲۱ اردیبهشت ۹۷ hamid 58 17,002 2018/06/06, 01:10 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست