امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتيجه داپلر سونو و ام آر نوگرافي گردن
بهتر نیست بیماری را ساده تر نگاه کنیم تا از روشهای ساده تری نتیجه بگیریم؟
 تشکر شده توسط : mina_a , pariya , محمود , دل آرام , yaro , پریا حقیقت پور
(2010/05/08, 12:17 PM)شفا یافته نوشته است: بهتر نیست بیماری را ساده تر نگاه کنیم تا از روشهای ساده تری نتیجه بگیریم؟

کاملا با شفا یافته جان موافقم
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
سلام خدمت دوستان
در سونوگرافی داپلر من نیز هیچ گونه گرفتگی در عروق گردن دیده نشد!
(2010/05/03, 06:30 PM)anaram نوشته است: يه مطلب خواستم بگم ولي چون خودم در اين زمنه هيچ اطلاعاته موصي (درست نوشتم؟) نداشتم بيان نكردم
از پزشكم درباره روش دكتر زامبوني و روش پيوند مغز استخوان سوال كردم
گفتم چطوره كه در هر دو روش به ظاهر آزمايشات و نتايج خوب بوده و بعضا رويه عده اي بنظر اومده بطوره كامل نتيجه داده شده ، در حاليكه اين دو روش هيچ شباهت و نقطه ي مشتركي با هم ندارن؟
بعد از كمي تفكر پزشكم ايجور جواب داد
"با توجه به اينكه هنوز عامله اصليه ام اس مشخص نشده ، و از اونجاييكه بنظر مياد اين عامل رويه بخشهايه مختلف بدن آثاره مختلفي ميذاره ، اين اصلن تعجب برانگيز نيست كه عده اي از بيماران دچاره گرفتگي عروق باشند و خب با روش دكتر زامبوني حداقل تا چند درصد بهبود پيدا كنن .
از طرفي هم اصلن نميشه انتظار داشت حتما همه بيماران دچاره گرفتگي عروق باشن
درباره روش پيوند استخوان هم فاكتورهايي از همين احتمالن تا حدي باعث نتيجه بخش بودنه آزامايشات شده و باز چون نميشه اين فاكتور ها رو به همه بيماران نسبت داد نميتونن به عنوان روش درمان قطعي اين بيماري در نظر بگيرنش
چچه بسا اين روش ها تنها باعث از بين رفتنه آسيبهايه بعد از ابتلا به ام اس بشن . بهرحال چيزي كه مسلمه اينه كه هر دو روش برايه همه بيماران ام اس مناسب نبوده ان و تنها درصدي از جامعه آمايشي نتايج خوب يگرفته ان . باز هم بايد صبر كرد تا آزمايشات كامل بشه . "
البته هدفه من از گذاشتنه اين پت تضعيفه روحيه نيست . فقط خواستم بگم همونطور كه مشتاقانه پيگيره راهكارهايه جديديم و با شنيدن خبرهايه مختلف اميدمون بيشتر و بيشتر ميشه ، حواسمون رو بديم انتظاراتمون رو خيلي بالا نبريم .
آقا سعيد دستت درد نكنه بابته پيگيري و اطلاع رسانيتicon_question

آره.درست هست.مریضی همه ما با هم متفاوت هست.نکته عجیب هم همین هست.در بیماری ما مریضی هیچ دو بیماری مثل هم نیست.گو این که گاهی تا 70-80 درصد شباهت دارن ولی در مورد بسیاری از بیماریها کل علایم عین هم هست.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
 تشکر شده توسط : مبین , پریا حقیقت پور
ساده تر اینه که یه ماده بی خطر در خون وارد بشه و مانع رسوب سموم یا آهن یا هرچی که هست در مغز بشه اگر این اتفاق بیفته و یه دارویی پیدا بشه که این کار رو انجام بده دیگه نیازی به این عملها نیست چون نتیجه اش یکی خواهد بود.
بادباچراغ خاموش کاری ندارد،اگردرسختی هستی بدان که روشنی...

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست