نظرسنجی: آيا از كيفيت داروي سينوكس رضايت داريد ؟
بله
50.00%
43 50.00%
خير
13.95%
12 13.95%
مجبورم رضايت داشته باشم
36.05%
31 36.05%
در کل 86 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ميزان رضايت شما از داروي سينوكس ؟
اون مطالبی که من گفتم در مورد فقط ماده موثره است - یعنی قبل از فرمولاسیون - یعنی اینکه وقتی هنوز فرموله نشده اند شبیه هم هستند ولی وقتی فرموله می شوند آنموقع نیاز دارند که مطالعه مجزایی داشته باشند که قاعدتا دارند.
با همت و امید، ناتوانی خاطره ای بیش نخواهد بود.agreement2
Rainbow 
من از زمانی که سینووکس مصرف کردم دیگه حمله نداشتم به جز اردیبهشت سال 89 که استرس بهم دست داد که فقط پای راستم شروع کرد به مور مور شدن که سریع رفتم پیش دکتر و خیلی زود رفع شد الانم که فقط آزاتیوپرین می خورم.
ولی سینووکس که می زدم سر درد بیچاره ام می کرد به قدری وحشتناک بود که نمی تونستم تکون بخورم به مامانم می گفتم زندگیی که من دارم به هیچ درد
نمی خوره ولی الان نظرم عوض شده به زندگی علاقه پیدا کردم party0048.gif
تمام چراغ های خانه روشن است
و من صدای خنده ات را
بلندتر از همیشه نقاشی می کنم
لطفی کن، به کسی چیزی نگو
بگذار همسایه ها خیال کنند تو آمده ای....
 تشکر شده توسط : hamid , زهرا59 , yummy
حميد عزيز، از اين تاپيك ممنون!
بهتر نيست از كلمات "رضايت" و "ميزان رضايت" تعريف دقيق يا به عبارتي تعريف عملياتي داشته باشيد؟ اينطوري راحت تر ميشه پاسخ داد!
و

ترجيح ميدم وارد مباحث فني و تخصصي نشمwink2، بنده سينووكس مصرف مي كنم، اما متاسفانه هرهفته، دچار گيجي، سردرد، بدن درد، آنفلوآنزاي شديد و ... ميشم (يه جورايي مثل معتادان محترم)! ديگه مسكن هم اثر نداره! نه قبل، نه همزمان و نه بعد از تزريق!
ضمن اينكه اخيرا، MRI با و بدون تزريق داشتم! هيچ تفاوتي با MRI سال گذشته نداشت! پزشك محترم نااميد شدن! واقعا نمي دونست بايد مجددا سينووكس تجويز كنن، يا داروي ديگه اي!!! نظر خودم رو پرسيدن! و چون معتقدم براي MS نبايد هزينه كرد، با اينكه مشكل مالي ندارم ترجيح دادم پولهام رو با خريد داروي گرونتر، دور نريزيم و سينووكس مصرف كنم!

حداقل زمان مصرف سينووكس دو سال هست و كسي كه كمتر از دو سال مصرف كرده باشه، نمي تونه به درستي درباره ميزان رضايتش از اثربخشي دارو، كنترل و پيشگيري از حملات نظر بده! به نظر من ميشه از عوارضش صحبت كرد، و اينكه آيا در طول دوره مصرف، حمله ي جدي داشتيم يا نه!
MS درمان قطعي نداره، به نظرم بهتر بود، سوال درباره رضايت از مصرف داروي سينووكس در كنترل حملات بيماري MS مي بود نه ميران رضايت از سينووكس! به همراه مدت مصرف دارو!

بنده از سينووكس ناراضي نبودم، اما وقتي متوجه شدم تاثيري در غيرفعال شدن پلاكها نداشته، ديگه نظري هم راجع بهش ندارم! براي من مصرف يا عدم مصرف اين دارو، تفاوتي نداشته!
سرنگش خيلي بده!!!! واقعا سخته، خود فرد تزريق كنه!
دوست عزيز، از تلاش و پيگيريهات ممنون

شاد و سلامت باشيد
 تشکر شده توسط : hamid , sohaa , mahsa
من حدود 7 ماهه كه سينووكس تزريق ميكنم . طي اين مدت احساس ميكنم بعضي از ضايعات ام اس مثل پيچ خوردن زياد مچ پا و يا خم شدن بي اراده و ناخودآگاه زانوهام در هنگام راه رفتن ؛بهبود پيدا كرده . در مورد عوارض بعد از تزريق بايد بگم براي من يك نمودار كاملا سينوسي داره . يعني اينكه بعد از هر بار تزريق ؛عوارض عمومي مثل كوفتگي و خستگي و سر درد و... به صورت خفيف دارم كه با مسكن قابل تحمله ولي حدودا هر 3ماه يكبار دچار تب و لرز خيلي شديد ميشم به طوري كه صداي به هم خوردن دندونهايم از شدت لرز را ميشنوم. و هيچ مسكني هم اثر نداره و اين حالت حدودا يكروز و نيم طول ميكشه. البته آزمايشات كنترلي هم همه چيز را عادي و طبيعي نشون ميدهند و نشانه اي از پس زدن دارو توسط بدن وجود نداره . من به اين نتيجه رسيدم كه سطح سينووكس وقتي به كه يك حد خاصي در خون ميرسه عوارضش چند برابر ميشه و بعد از آن ؛دوباره تا رسيدن با اون نقطه ي اوج بعدي ؛عوارضش خفيف تره. البته شايد اين چيزي كه گفتم علمي نباشه ولي اين سيكلي كه گفتم براي من وجود داره .
خوابهايم را خسته ميكني
وقتي تا سحر
مي گردم و پيدايت نمي كنم !...
روزهاتو را چرت می زنم
بس که شب ها

در خواب تو بیدارم

از سینووکس خیلی بدم میاد خیلی خیلی می خوام بزنم ...............fighting0030.gif
اگر خدا آرزویی را در دلت انداخت بدان توان رسیدن به آن را در تو دیده است
 تشکر شده توسط : 72 mina
من که خیلی ازش راضی هستم توی این چند سال که مصرف می کردم نه تنها پلاکهام زیاد نشد بلکه به گفته دکترم چند تاشون هم از بین رفتن حالا تا ببینیم در اینده خدا چی میخواد دکترم هم از سینووکس راضی بود
 تشکر شده توسط : hedieh , 72 mina
من اوایل آوونکس میزدم که قبل از تزریقم یک عدد کدوئین و تا صبح یک ورق کدوئین میخوردم که بعدش کل بدنم کرخ بودbadtaste
یکبار هم همون اوایل تشنج کردم که مامانم از دیدن من داشت پست میوفتاد ولی با وجود اینکه دکترم چندان مایل نبود تزریق ایرانی بگیریم به اسرار خودم گرفتم و خداییش دیگه حالم خیلی بد نمیشه فقط فرداش یکم عصبی و خستم که تا ظهرش خوبه خوب میشم wink2
خدارو شکر عوارض خواسته تا الان نداشتم happy0065.gif
باران رحمت الهي هميشه مي بارد تقصير ماست كه كاسه هايمان را بر عكس گرفته ايم
سلام به همگی دوستان
من 3 ساله که تزریقی ام. اولش ربیف زدم بعد رسیزن . از 4ماه پیش هم سینووکس
با ربیف 30٪-و رسیزن 60٪ مواقع تب و لرز داشتم . فرداش هم که از سر درد نمی تونستم راه برم . احساس میکرم مغزم توی یه مایع شناوره. ولی تا حالا اصلا با تزریق سینووکس مشکلی ندارم . هفته قبل mri دادم . نه تعداد پلاکا زیاد شده نه سایزشون . من که خیلی راضی ام
من که راضیمlove28
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
من خدارو شکر راضیم دیگه باید با عوارضش کنار اومد
دکتر هم خدارو شکر راضی بود از درصدپیشرفت بیماری وکنترل آن
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 12
  • بعدی