امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من الان 14 روزه بعد4سال پاهام سفت شده راه می
راه میرم ولی سخت.بتافرون میزنم میترسم دکتربستریم کنه چون بچه دارم
بعضیامیگن بامروره زمان میره.ولقعامیره؟بخدابدونم 5مهه بعد میره اروم میشم خودمو باختم
دوست عزیز نگران نباش آرامشتو حفظ کن وبا دکترت مشورت کن حتما چیز مهمی نیستicon_question
(2011/09/08, 05:22 PM)فرناز نوشته است: راه میرم ولی سخت.بتافرون میزنم میترسم دکتربستریم کنه چون بچه دارم
بعضیامیگن بامروره زمان میره.ولقعامیره؟بخدابدونم 5مهه بعد میره اروم میشم خودمو باختم

فرناز جون چرا خودت رو باختی مگه تا حالا پالس کورتون نشدی angry2
5 روز پالس بشی کم کم عوارض برطرف میشه icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
کاری نداره عزیزم منم بچه دارم به همین دلیل از دکتر خواهش کردم که در منزل پالس بگیرم یه پرستار گرفتم و سر موقع می آمد و سرم وصل میکرد و می رفت و به من آموزش داده بود که وقتی سرم تمام شد چکار کنم به همین سادگی وقتی خونه باشی بالا سر زندگی و بچه هات هستی موفق باشی دوست دارم

تشکر شده توسط : زهرا59 , hamid , AVID2000 , Hasty
فرناز جون هیچ جای نگرانی نیست ... بعد از پالس قشنگ راه میری و میشی عین قبل ... فقط یادت نره .... روحیه - آرامش - ورزش ... اینارو داشته باش ... قول میدم تا ۱۰۰ سال دیگه هم هیچ اتفاقی برات نمیافته که هیچ از قبل هم بهتر میشی
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : fireboud , hamid , mina_a , نازلی , بهــار , AVID2000 , Hasty , najva , sami , edarzi
انشا اله که چیز خاصی نیست.عزیزم با دکترت مشورت کن
خداوندا ، قرارم باش
یارم باش
جهان ، تاریکی ِ محض است
میترسم ؛ کنارم باش . . .
سلام فرناز چون من هم تازه مدت 5 ماهه دارم بتافرون میزنم ووقتی بلند میشم پاهام سفتهconfused یعنی بیماریم عود کرده؟angry3
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان