•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقايسه عوارض مصرف دو داروي سينووكس و آوونكس
سلام

میخوام یه چیزی بگم.من الان 10 سال هست که ms دارم و 6 سال هست که آوونکس استفاده میکنم.یه چیزی رو میبنم که شماها خیلی تو فاز بیماری فرو میری.من تمام مشکلات شما رو دارمچه بسا بیشتر.راه رفتنم که مثل زومبیها است.بچههها به مریضی رو ندین.پرو میشه.من با خودم میگم آخرش یا اون منو ضربه میکنه یا من اونو.روحیه من هم به شکست عادت نداره.

بهرنگ
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
 تشکر شده توسط : hamid , مـه ســـا , TootFarangi , Matilat , saffari_mo , mahsa , amirfarhag
GHADIMIYE AM BARAYE ETELA KHOBicon_biggrin

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   1846-14569-1-PB.pdf (اندازه: 304.33 KB / تعداد دفعات دریافت: 32)
پرواز فارسي بنويس خب ....
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : TootFarangi
این مقاله مربوط به سال 1387 است http://www.zjrms.ir/files/site1/pages/sh...or_web.pdf
مقایسه عوارض سینووکس و آونکس
با همت و امید، ناتوانی خاطره ای بیش نخواهد بود.agreement2
این با این فرق داره ؟
مقایسه عوارض مصرف دو داروی سینووکس و آوونکس

اینم پی دی افش :
http://mscenter.ir/attachment.php?aid=373
نمیدونم چرا باز نمیشه ولی تو معرفی داروهای مورد استفاده اومده.ببینید اگه یکیه پیش هم باشه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
سلام

من آوونکس مصرف میکنم. دو هفته اول بعد از 4 ساعت تب و لرز شدید شروع میشد و بعدش سردرد و بی خوابی. با آزمون و خطا مسکن و زمان مناسبی که مسکن رو مصرف کنم پیدا کردم. بعد از هفته سوم این عوارض خیلی خفیف شدند، فقط مدت زمان این عوارض خفیف طولانی تر شدند، بعضی وقت ها تا 24 ساعت هم میرسه، ولی خیلی خفیف هستند و مشکل خاصی تو کارهای روزمره ایجاد نمیکنه wink2.
من ایبوبروفن 400 مصرف میکنم، یک عدد موقع تزریق و دومی سه و نیم ساعت بعد از تزریق. اینو هم بگم که روشهایی که دکترهام گفتند خیای موثر نبودند.
پیشنهادم به بقیه اینه که بهترین حالت رو واسه خودشون با آزمون و خطا پیدا کنند.
باید امشب چمدانی را که به اندازه پیراهن تنهایی من جا دارد بردارم، و به سمتی بروم که درختان حماسی پیداست، رو به آن وسعت بی واژه که همواره مرا میخواند.
 تشکر شده توسط : سحر لشگري , ارزو
من کلا با یه ناپروکسن 250 هیچ عوارضی ندارم.
یادش بخیرRolleyes

من 3سال آوونکس مصرف کردم. طوری تنظیم کرده بودم که عوارض بعد از تزریق شب بروز کنه تا کسی متوجه نشه. اما عوارض شدیدی ایجاد میکرد. تب و لرز، تن درد، بیخوابی، تکرر ادرار و...
فکر میکنم عوارض بستگی به حالتی از بیماری داره که در شخص وجود داره و این حالتها برای مدت کوتاهی تشدید میشه (به قول دکترم مثل واکسن عمل میکنه)
بنابراین عوارض در هر کسی بسته به مرحله بیماری شدت و ضعف داره.
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : ارزو , حامدی فر
من سینووکس استفاده مکنم فقط دفعه اول تب و لرز کردم ولی بی حسی و بدن درد و دارم. پزشکم بهم گفته از روز قبل تزریق استامینوفن مصرف کنم شاید برای همینه تب و لرز ندارم
من هم سينووكس مصرف ميكنم ولي زياد عوارض ندارم البته شايد من به خاطر اينكه هميشه آلژي داشتم عادت كردم به اين حالت وفكر ميكنم كه اين حالتهام براي آلرژيه نه عوارض دارو confused2
صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مطالعات باليني داروي فينگوليد mysis 199 153,093 2018/12/02, 10:54 PM
آخرین ارسال: 71shahab
  کسانی که دنبال مصرف داروی خوراکی هستن دقت کنن.... sooorooosh 0 2,731 2012/04/29, 09:24 PM
آخرین ارسال: sooorooosh
  داروي Betaferon ( نوع قديمي - عرضه قبل از سال 89) hamid 32 28,850 2011/02/06, 10:19 PM
آخرین ارسال: yas

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان