•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 20
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مطالعات باليني داروي فينگوليد
(2013/10/20, 08:34 PM)mahdiye1989 نوشته است: نمیدونم چی بگم والا !!!!!
امروز رفتم پیش نبوی همین که از فینگلومود ازش پرسیدم کم مونده بود با جفت پا بیاد تو حلقم!

از طرف من به دکتر نبوی بفرمائید اکتوفرون حتما عالیه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بهشون بفرمایید جون مریض بالاترین چیزه شما سوگند خوردی دکتر!!!!!!!
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , مهدی نصیری , edarzi
(2013/10/20, 08:34 PM)mahdiye1989 نوشته است: نمیدونم چی بگم والا !!!!!
امروز رفتم پیش نبوی همین که از فینگلومود ازش پرسیدم کم مونده بود با جفت پا بیاد تو حلقم!

دکتری که رفت وارد کننده دارو شد دیگه دکتر نیست.اسمش وارد کنندس
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , سها , edarzi
سلام دوستان خوبم
حالتان چطور هست خوبین عزیزان
انشاالله که خوب هستین .
میخواستم در مورد فینگولید بیشتر بدونم کسانی که مصرف میکنید و تجربه اش رو دارید ,ویا اطلاعاتی بیشتر در خصوص دارید لطفآ پاسخ بدهند
راستش میخواستم بدونم
1:در چه شرایطی دکتر آمپول تبدیل به کپسول خوراکی میکنه ؟
2: مثلآ میشه به علت خسته شدن از آمپول از دکتر تقاضای داروی خوراکی کرد ؟
3:تحقیقات روی این دارو تمام شده یا هنوز ادامه داره و آیا شما از مصرفش راضی هستین و اصولآ بهتر از زمان مصرف آمپول شدین؟
4: توصیه میکنید از آمپول به خوراکی برای بیمارم اقدام کنم ؟

براینان ارزوی سلامتی وموفقیت دارم
 تشکر شده توسط : ابراهیم , sooorooosh , afsaneh , nahid , reihane
سلام
من مشکلی با زیفرون که 2 سال میزدم نداشتم ولی دیگه از امپول خسته شده بودم واسه همین با کپسول فینگولید عوضش کردم .البته دکتر راضی نبود و به سادگی عوض نکرد ولی با اصرار من قبول کرد
فعلا که 2 هفتست میخورم ولی تو این مدتم مشکلی باهاش نداشتم
 تشکر شده توسط : FBF , sooorooosh , afsaneh , nahid , نازلی , عمومهربان , Exhautless
(2013/11/11, 05:36 PM)عمومهربان نوشته است: سلام دوستان خوبم
حالتان چطور هست خوبین عزیزان
انشاالله که خوب هستین .
میخواستم در مورد فینگولید بیشتر بدونم کسانی که مصرف میکنید و تجربه اش رو دارید ,ویا اطلاعاتی بیشتر در خصوص دارید لطفآ پاسخ بدهند
راستش میخواستم بدونم
1:در چه شرایطی دکتر آمپول تبدیل به کپسول خوراکی میکنه ؟
سلام اقای محترم. فنگولیمد فقط در صورتی مصرف میشه و اجازه استفاده از اون وجود داره که بیمار به خط اول دفاع یعنی همون امپول های تزریقی جوابگویی نداشته باشه. فنگولیمد داروی قوی ای محسوب میشه به موازات قوی تر بودنش عوارض جانبیش هم بیشتره. پس دارو فقط موقعی عوض میشه که با وجود مصرف داروهای تزریقی بیماری باز هم فعالیت داشته باشه و پیشرفت کنه
2: مثلآ میشه به علت خسته شدن از آمپول از دکتر تقاضای داروی خوراکی کرد ؟
نخیر. اگر پزشک تشخیص بده که عوارض تزریق امپول برای بیمار خطراتی رو به دنبال داره ،خودش حتما تصمیم گیری میکنه. اما خستگی بحث قابل توجیح و منطقی ای نیست.
3:تحقیقات روی این دارو تمام شده یا هنوز ادامه داره و آیا شما از مصرفش راضی هستین و اصولآ بهتر از زمان مصرف آمپول شدین؟
اقای محترم. داروی اصلی سویسی هست. و از سال ۲۰۱۰ وارد بازار مصرفی شده. هزینه نمونه اصلی بالاست. داروی ایرانی مطالعات بر روی عملکردش دو سال انجام شده. و دارو مورد تایید بوده. اما باید زمان بهش داده بشه تا دوستانی که مصرف میکنن ،عملکرد مثبت دارو رو تایید کنن
4: توسیه میکنید از آمپول به خوراکی برای بیمارم اقدام کنم ؟
تنها کسی که این موضوع رو تشخیص میده فقط شخص پزشکه و نه هیچ کس دیگه. اگر تصمیم به این کار دارین حتما با چند پزشک مشورت کنید. ولی پروتکل درمان این هست اگر بیمار به درمانی پاسخ داد هیچ وقت نباید داروش عوض بشه.

براینان ارزوی سلامتی وموفقیت دارم
موفق باشید در خدمتم
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : afsaneh , nahid , baharan , paeazan , محبوب64 , منصور91 , FBF , عمومهربان
سلام کسی از فینگولید ایرانی استفاده کرد؟ من هر بار میرم داروخونه میگن نیومده پس کی میاد دو ماه ازخبر تولیدش گذشت ولی خبری نیست
فینگولید ایرانی=اب+ یه کمی گچbadtaste

==
(2013/11/27, 03:30 PM)laeya نوشته است: سلام کسی از فینگولید ایرانی استفاده کرد؟ من هر بار میرم داروخونه میگن نیومده پس کی میاد دو ماه ازخبر تولیدش گذشت ولی خبری نیست
سلام
فقط داروخانه شهيد كاظمي زير پل پارك وي دارد
 تشکر شده توسط : laeya
(2013/11/28, 10:19 AM)mohghoco نوشته است:
(2013/11/27, 03:30 PM)laeya نوشته است: سلام کسی از فینگولید ایرانی استفاده کرد؟ من هر بار میرم داروخونه میگن نیومده پس کی میاد دو ماه ازخبر تولیدش گذشت ولی خبری نیست
سلام

ممنون از جوابتون ولی من که اهل تهران نیستم که! من از تبریزم
من فینگولیمود میخواااااااااام از آمپول و عوارضش متنفرم

اصلا تو شهرستانا پخش شده؟ یا ما باید آمپول بخوریم اگه کسی خبر داره لطفا بگید
 تشکر شده توسط : سها
(2013/11/28, 03:00 PM)laeya نوشته است:
(2013/11/28, 10:19 AM)mohghoco نوشته است:
سلام

ممنون از جوابتون ولی من که اهل تهران نیستم که! من از تبریزم
من فینگولیمود میخواااااااااام از آمپول و عوارضش متنفرم

اصلا تو شهرستانا پخش شده؟ یا ما باید آمپول بخوریم اگه کسی خبر داره لطفا بگید

حالا شما مطمئنی که اون هیچ عارضه ای نداره؟

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 20
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مقايسه عوارض مصرف دو داروي سينووكس و آوونكس zaynab 129 99,558 2013/11/23, 12:20 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
  داروي Betaferon ( نوع قديمي - عرضه قبل از سال 89) hamid 32 28,634 2011/02/06, 10:19 PM
آخرین ارسال: yas

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست