امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل غیرقابل مشاهده بودن علایم ام.اس
منم این مشکل و دارم وقتی میرم دنبال دخترم تا از مدرسه بیارمش چند بار باید وسط راه استراحت کنم خیلی بده.
من هم یه ماه پیش خیلی احساس خستگی شدید می کردم. طوری که وقتی می رفتم بیرون بعد از دو قدم راه رفتن باید می نشستم . البته هر بار یاد فربود می افتادم که از کوه بالا میره از خودم خجالت می کشیدم و با تمام نیرو بلند می شدم. خوشیختانه بر طرف شد و الان بهترم.
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : denis85
manam injori hastam.be doktoram goftam vasam ghorse amorol nevesht.estefade mikonam va ehsas mikonam tasir dare
خداوندا ، قرارم باش
یارم باش
جهان ، تاریکی ِ محض است
میترسم ؛ کنارم باش . . .
Man ba ghabl ghabel moghayese nistam.ama vaghti amantadin kheili behtar misham.albate na khob medsl ghadim.ama hich kas az atrafiyanam molaheze nemikonan.chon alamate zaheri nadaram yadeshon mire.sharayete sakhtie
من خسته نمیشم فقط وقتی عصبی میشم و استرس دارم یا ناراحتی ای دارم چشمام به شدت درد می گیره ، ناراحتیم رو میام کم کنم گریه ام بگیره بدتر میشم از اینکه دیگران هم بیان رو مخم رژه برن بدم میاد.
مثلا بیان بگن چیت شده ؟ گریه نکن !! تو که مشکلی نداری تو که فلانی و ... بدتر میشم.
واسه همین میرم ورزش می کنم خیلی تاثیر میزاره توی روحیه ام.
می خواستم واسه ی ارشد بخونم ولی واقعا وقتی به استرس های نمره گرفتن و ... فکر می کنم پشیمون میشم نمی دونم اصلا چه کنم.
قرص هم نمی خورم چون حالم بد میشه. تنها چیزی که روی بیماریم تاثیر داره استرس هست و مشکلات شخصیم که گاهی نمی تونم کنترلشون کنم ...
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : maryamjoooon
منم همين مشكلو دارم بعد همسرم به من ميگه تو از دستي تنبلي ميكني داري از بيماريت سؤاستفاده ميكنيangry
بزرگترین مصیبت انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور کافی برای خاموش ماندن...
منم همینطور هستم الان از صبح یه خورده کارام زیاد بوده fighting0030.gifو یه خورده نسبت به روزای قبل بیشتر راه رفتم الان پاهام داره از کار می افته Confusedاز حالا غم شبو دارم چون باید خونه یه جا بشینم و هی ازم بپرسن تو چته چرا همش نشستی تو چرا اینقدر تنبل شدی laughing3منم باید هی حرص بخورم چرا کسی منو درک نمیکنهangry
جايي كه راه نيست خداوند راه ميگشايد
سلام دوستای عزیزم. امروز با حالت قهر از خانواده ای که خستگی و بی حالی و کسلی و بدخلقی منو به حساب.... بگذریم! میگذارن، تصمیم گرفتم سری به سایت خودمون بزنم بشنوم و آروم بشم، خدارو شکر این اتفاق افتاد و حالا حالم بهتره. توی مقالات 2009 به بعد روی تعادل هورمونها تاکید میشه. امیدوارم آزمایشات هورمونی همه منظم و متعادل باشه.
برای اولین بار تولد را درک کنید فرصتهای ناب تکرار نمی شوند. من امشب هفت شهر آرزوهایم را گم کرده ام. اینجا ستاره ها پنهان شده اند. تا به خویش آمدم تمامم تباه شد........

تشکر شده توسط : najva
من پیش یک دکتری رفتم بعدازانجام معاینات بمن گفت 10باربشین وپاشوکنم من 5باربشین وپاشوکردم به دکترگفتم آقای دکترمن خیلی خسته شدم بمن گفت دخترکوه که نکندی من گفتم 10باربشین وپاشوکن دخترداری خودت رولوس میکنی با5باربشین وپاشوکردن میگی خسته شدی کلی بمن خندیدrolleyesrolleyesrolleyesالبته این دکتری که من پیشش رفته بودم نمیخوام اسمش رااینجابگم.من به اون دکترگفتم شماکه بیماری ام اس راتجربه نکردیدبرای همین بمن میگوییدکوه که نکندی وگفتم شمانمیدانیدهمین 5باربشین وپاشوبرای من اندازه کوه کندن است.وقتی یک دکترمتخصص مغزواعصاب ازمن بیش ازحدتوانم انتظارداردپس من بایددیگه ازکی توقعی داشته باشم
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پایین بودن سطح پتاسیم خون ممکن است بر روند ام اس تاثیر گذارد شيدا رها 0 7,032 2012/08/28, 04:47 PM
آخرین ارسال: شيدا رها

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست