•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 15
  • 16
  • 17(current)
  • 18
  • 19
  • ...
  • 23
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 4.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره
كسي هست همين الان كمكم كنه چون دير ميشه
...........
(2013/08/07, 11:42 AM)missmaryam2005 نوشته است: كسي هست همين الان كمكم كنه چون دير ميشه
داره مياد شوهرم
دارم ديوونه ميشم اون با يكي ديگه محرم شده خيلي راحت

یعنی چییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟
 تشکر شده توسط : رامنا
(2013/08/07, 11:42 AM)missmaryam2005 نوشته است: كسي هست همين الان كمكم كنه چون دير ميشه
داره مياد شوهرم
منظورتون از محرمیت همون ازدواجه؟
شما از کجا متوجه شدی؟
اگ زندگی یه زوج شیرین باشه و با هم مشکلی نداشته باشن یکی از اونا نمیره سراغ کسه دیگه ای
اگ مشکلی داشته باشن مثل درآوردن لج طرف یا نیاز به محبت یا دلزدگی خب شخص اینکار رو میکنه
من فک میکنم شما مشکلتون عمیق باشه و بهتره حضوری برین پیش یه روانپزشک تا راهنماییتون بکنه

ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : رامنا , visko
داره مياد شوهرم

این ادم به درد لای جرز دیوارم.......................خیانت هیچ جوره دلیل ندارهangry3
داره مياد شوهرم

یک تجربه از دوستم با آرامش و آرایش wink2به استقبالش میرود و دست مریزاد می گوید......و2سال تمام صبر ......حال مَرده که مُرده بود تسلیم و معذرت و....میوهء ممنوعه ....یادتونه؟؟؟؟ولی خدایش این صبر //؟؟؟از این آدم //؟؟معجزه بود.در بدترین و سخترین شرایط منزل را ترک نکنید ....توصیهء بسییییییییییییییییار مهم .....قرآن ..
 تشکر شده توسط : visko
دوستان ،فکر کنم مریم جون نرسیدن حرفاتون رو بخونن .
خدا آرامش بده به مریم جون.innocent0001.gifinnocent0001.gif
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : naarin.p
داره مياد شوهرم

مریم جان سلام
عزیزم اگر منظورت ازدواج همسرت با شخص دیگری هست و در این زمینه نیاز به کمک داری، از رو تجربه شخصی میگم که محیط مجازی فضای مناسبی برای گرفتن کمک در همچین زمینه هایی نیست
عزیزم شما می بایست در مورد مشکلتون ریشه یابی کنید و بررسی های لازمه صورت بگیره که اینها رو مشاوران با تجربه میتونن انجام بدن، اینجا هر کسی چه مجرد چه متاهل چه کم سن و سال و چه یا تجربه نظر شخصیشون رو میگن که مطمئنا به درد زندگی شما و بقیه نمیخوره، هر کی از دیدگاه خودش حرفی میزنه که ممکنه به جای کمک زندگی شما رو آشفته تر کنه، بنابراین عزیزم شما حتما به یه مشاور باتجربه و کارکشته مراجعه کنید
در این زمینه هم من چند وقت پیش سی دی آقای مشاوری رو گوش میدادم که شخصا خیلی صحبتهاش رو پسندیدم، برای اینکه تبلیغ نشه اسم ایشون رو براتون پیام خصوصی میفرستم
اما اونچه که مسلما حتما آرامش خودتون رو حفظ کنید و تا وقتی پیش مشاوره نرفتید عکس العمل بدی نشون ندید، حداقلش اینه که استرس و ناراحتی برای بیماری شما سم هستش و شما خودتون رو از عود بیماری حفظ میکنید و در آرامش هم، بهتر میشه تصمیم گرفت، چه بسا همه چی یه سوء تفاهم باشه و محرمیتی در کار نباشه

اما توصیه و کمک من اینه که حتما آرامشتون رو حفظ کنید و به مشاور مراجعه کنید، قبل از هر گونه برخورد و ناراحتی
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : naarin.p , الهام ج , elham 66
ممنونم
حالم خوب نيست
 تشکر شده توسط : visko
(2013/08/18, 10:15 AM)missmaryam2005 نوشته است: ممنونم
حالم خوب نيست
به خدا توکل کن و اول از همه چیز به خودت و آینده ات فکر کن. این آخر راه نیست و از فردای خودت خبر نداری.
 تشکر شده توسط : elham 66
ممنون می شم اگر کسی در خصوص درصد احتمال انتقال بیماری ام اس از پدر و مادر مبتلا به این بیماری به فرزند اطلاعاتی داره بهم بگه به صورت پ خ.

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 15
  • 16
  • 17(current)
  • 18
  • 19
  • ...
  • 23
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: