نظرسنجی: به نظر شما مسافرت آذر ماه کجا باشد ؟
کویر
30.00%
12 30.00%
شمال
62.50%
25 62.50%
شیراز
7.50%
3 7.50%
در کل 40 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسافرت آذر ماه (نظر سنجی)
ای کسانی که فقط لایک میکنید یعنی تا الان قانع نشدید ؟
یعنی واقعا دوست ندارید سجاد رو ببینید ؟ ( به خدا یکی از آرزوهای زندگیمه قبل از اینکه بمیرم این سجاد رو ببینم تا میخوره بزنمش Smile (16) )
یعنی واقعا دوست ندارید صدای امواج رو در نیمه شب بشنوید ؟
یعنی واقعا دلتون نمیخواد دست جمعی بریم خونه سجاد ؟
یعنی واقعا علاقه ندارید بریم یه کلبه جنگلی بشینیم به جنگل بنگریم ؟
یعنی به شنیدن صدای چیک چیک بارون که میخوره رو ناودون فکر نمیکنید ؟
اینجاس که مرتضی میگه : دوباره نم نم بارون ، صدای شور شوره بارون ، دل بازم بی قراره smiling

اصلا کلا چیزی دوست دارید ؟ یا به چیزی فکر میکنید ؟ اصلا کلا میدونید شمال کجاس ؟ اصلا میدونید سجاد کیه ؟
انگار دارم با دیوار صحبت میکنم
ای بابا میخوام تو همین 1 ساعت اولی که نظرسنجی برقرار شده بازی رو 10 هیچ ببریم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : zohaa , chipchip , maryam.N , kaveh_plus , eglantine , Maz , minoshka , parastoo joon , sooorooosh , arezooo82 , hilda , nanaz , ashrafi , matinfard , نازی ی
یک سوای
شمال و کویر
جای دیدنشان کجاست ؟icon_cry
یعنی بریم اینجاها چه کار کنیم
شمال :
دیدن سجاد
و ترور سجاد توست بعضيا
کویر :
کدام شهر؟
مثلا بریم
تو کویر لوت
و عمیق ترین و داغ ترین نقطه دنیا را ببینین
اگه ام اس عود نکرد و سالم برگشتم بگیم هورا agreement2
کویر بریم یزد چطوره
شیراز هم
که سروش هست هزینه ای نداریم
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : zohaa , chipchip , eglantine , Maz , hadisss , minoshka , sooorooosh
با همرا یا بی همراه؟

دیگه این بار نمیتونم Rolleyes
که نیام

همه چی بهتر شده تا آذر هم وقت زیاده.خیلی خوب میشه اگ بشه بیام. دارم از بین بچه ها دنبال نیرو میگردم Smile (16)
یه چیز دیگه، چندم آذره؟ اگ تولد یکی باشه بعدش کیک بده بهش کادوی تفلد هم میدین؟icon_cry
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : zohaa , chipchip , eglantine , neda.n , Maz , hadisss , minoshka , parastoo joon , sooorooosh , hamid_147 , arezooo82
مام هستیما wink2
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : hessam , neda.n , Maz , paeazan , eglantine , chipchip , hamid , zohaa , minoshka , sooorooosh , سورنا
(2013/10/14, 11:13 PM)kaveh_plus نوشته است: حالا یه سوال کدوم یکی از چهار هفته آذر مد نظره؟

نمیه اول آذر ماه مد نظر هست که روز هاش هم همونطور که گفته شد آخر هفته هست (چهارشنبه تا جمعه)

(2013/10/14, 11:14 PM)hessam نوشته است: یک سوای
شمال و کویر
جای دیدنشان کجاست ؟icon_cry
یعنی بریم اینجاها چه کار کنیم
شمال :
دیدن سجاد
و ترور سجاد توست بعضيا
کویر :
کدام شهر؟
مثلا بریم
تو کویر لوت
و عمیق ترین و داغ ترین نقطه دنیا را ببینین
اگه ام اس عود نکرد و سالم برگشتم بگیم هورا agreement2
کویر بریم یزد چطوره
شیراز هم
که سروش هست هزینه ای نداریم
هر کدوم جاذبه های خاص خودش رو داره مثلا شمال میشه به جنگل گیسوم اشاره کرد یا کویر آسمان شب منحصر بفردی داره و همچنین بافت خاص کویری

(2013/10/14, 11:14 PM)paeazan نوشته است: با همرا یا بی همراه؟

دیگه این بار نمیتونم Rolleyes
که نیام

همه چی بهتر شده تا آذر هم وقت زیاده.خیلی خوب میشه اگ بشه بیام. دارم از بین بچه ها دنبال نیرو میگردم Smile (16)
یه چیز دیگه، چندم آذره؟ اگ تولد یکی باشه بعدش کیک بده بهش کادوی تفلد هم میدین؟icon_cry

مثل قوانین قبلی خانواده درجه با توجه به ظرفیت بلامانع است
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : neda.n , Maz , paeazan , hessam , eglantine , hamid , chipchip , zohaa , maryam.N , minoshka , sooorooosh , persiankitty80 , kaveh_plus , arezooo82 , hilda , nahid , mahdiye1989 , نازی ی
حمید! ببند نظر سنجی رو!! بسه دیگه! اکثریت نظرشون شمال هست!!Smile (16)

دوستای خوبم من خودم یزد دانشجو بودم و زیاد کویر رفتم. با آب و هوای مناطق کویری هم به شدت آشنا هستم . سرمای مناطق کویری توی شب غیر قابل تحمل ه. واقعا سرما تا استخون آدم رو میسوزونه. یکی از دوستام هم دیروز از کویر برگشته بود. ازش پرسیدم در مورد هوا. گفت شبهاش واقعا سرما غیرقابل تحمل بوده و حتی با توجه به اینکه جایی که اقامت داشتن یه عالمه بخاری روشن بوده، به سختی میشد تحمل کرد سرما رو. --- سرمای آذر ماه رو خودتون تصور کنید.---
اینو هم درنظر داشته باشید که دیدن آسمون پر ستاره کویر از توی کاروانسرا لطفی نداره . لطفش به دیدن ستاره ها توی محیط آزاده که فکر میکنم با وجود سرما منتفی باشه بودن بیرون از کاروانسرا.
ببخشید پرحرفی کردم. خواستم اطلاعاتم رو باهاتون در میون بذارم.
 تشکر شده توسط : neda.n , zohaa , hamid , maryam.N , Maz , chipchip , minoshka , hamid_147 , kaveh_plus , hilda , nahid , eglantine
(2013/10/14, 11:23 PM)fireboud نوشته است: هر کدوم جاذبه های خاص خودش رو داره مثلا شمال میشه به جنگل گیسوم اشاره کرد یا کویر آسمان شب منحصر بفردی داره و همچنین بافت خاص کویری
منظور از کویر کدام شهر تو کویره icon_cry
سرمای استخوان سوز شب کویر را هم مورد نظر دوستانی (دما روز با شب تفاوت زیادی داره)که رای می دهند و پایه سفرند هم باشه (این را از من که اهل حاشیه کویرم گفتن)Undecided
ولی شهرهای مختلف کویر جاذبه های دیدنیه خاص خودش داره Smile
فقط مشخص بشه کدام شهر مورد نظره؟Smile (52)
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : یه غریبه , chipchip , Maz , hamid , zohaa , minoshka , sooorooosh , nahid , eglantine
دوستان به این فک کنین که :
اگه بیاین شمال میتونیم تو غذای سجاد سوسک بندازیم ...Rolleyes
میتونیم بندازیمش تو دریا بره تو افق محو شه...Rolleyes
میتونیم همه با هم لباس و سر و صورتو دوربینشو evilgrin0039.gif گِلی کنیم...Rolleyes
و میتونیم کاری کنیم که تا آخر عمرش شبا که میخوابه فقط کابوس ببینه... Rolleyes
در ضمن همه ی مطالب فوق برای عموم آزاد است Dodgy
دیگه انگیزه از اینا بالاتر هم وجود داره عایا؟؟؟؟ Dodgy
 تشکر شده توسط : یه غریبه , hamid , chipchip , Maz , zohaa , minoshka , sooorooosh , arezooo82 , nahid , eglantine , ashrafi
(2013/10/14, 11:35 PM)یه غریبه نوشته است: حمید! ببند نظر سنجی رو!! بسه دیگه! اکثریت نظرشون شمال هست!!Smile (16)

دوستای خوبم من خودم یزد دانشجو بودم و زیاد کویر رفتم. با آب و هوای مناطق کویری هم به شدت آشنا هستم . سرمای مناطق کویری توی شب غیر قابل تحمل ه. واقعا سرما تا استخون آدم رو میسوزونه. یکی از دوستام هم دیروز از کویر برگشته بود. ازش پرسیدم در مورد هوا. گفت شبهاش واقعا سرما غیرقابل تحمل بوده و حتی با توجه به اینکه جایی که اقامت داشتن یه عالمه بخاری روشن بوده، به سختی میشد تحمل کرد سرما رو. --- سرمای آذر ماه رو خودتون تصور کنید.---
اینو هم درنظر داشته باشید که دیدن آسمون پر ستاره کویر از توی کاروانسرا لطفی نداره . لطفش به دیدن ستاره ها توی محیط آزاده که فکر میکنم با وجود سرما منتفی باشه بودن بیرون از کاروانسرا.
ببخشید پرحرفی کردم. خواستم اطلاعاتم رو باهاتون در میون بذارم.

بله حتما . پیشنهاد بی نظیریهه Smile
همون طور که همه مشاهده میکنن شمال با اختلاف فاحش 75% به 25% برنده شد و نظر سنجی بسته میشه . بسه دیگه Smile

این آخرش و سرما و اینا رو هم خیلی خوب گفتی .
من نمیخواستم به بقیه گزینه ها بد بگم ولی منم تو این یکی دو روزه با چند نفر صحبت کردم که گفتن خورشید غروب کنه باید بری تو کاروانسرا و جلو بخاری از سرما بلرزی Smile

(2013/10/14, 11:42 PM)maryam.N نوشته است: دوستان به این فک کنین که :
اگه بیاین شمال میتونیم تو غذای سجاد سوسک بندازیم ...Rolleyes
میتونیم بندازیمش تو دریا بره تو افق محو شه...Rolleyes
میتونیم همه با هم لباس و سر و صورتو دوربینشو evilgrin0039.gif گِلی کنیم...Rolleyes
و میتونیم کاری کنیم که تا آخر عمرش شبا که میخوابه فقط کابوس ببینه... Rolleyes
در ضمن همه ی مطالب فوق برای عموم آزاد است Dodgy
دیگه انگیزه از اینا بالاتر هم وجود داره عایا؟؟؟؟ Dodgy

آفرین مریم
دیگه انگیزه از این بالاتر ؟
لطفا با این نیت به شمال رای دهید
خدا نگهدارتان باشد دوستان smiling
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : maryam.N , یه غریبه , hessam , chipchip , minoshka , sooorooosh , Maz , arezooo82 , hilda , eglantine
آقا شومال رطوبت داره بارون داره
خانوما توجه بفرمایند که رطوبت شومال موها رو خراب میکنه
صورتشون جوش میزنه
همه جا خیسه همه چی خیسه همه خیسن
بارون میاد همه باید برین تو نی نی بوس بشینین
حالا این هیچی فک کنین بارونه سیــــل، شومام رفتین تو نی نی بوس نشستین حالا حمید هی پاشایی بذاره هی پاشایی بذاره هی پاشایی بذاره هی پاشایی بذاره هی پاشایی بذاره هی پاشایی بذاره هی پاشایی بذاره هی پاشایی بذاره هی پاشایی بذاره badtaste
بعد پاییزه ، خرسآ از کوها میان پایین واسه پیدا کردن غذا ،
یه بار دیدی شب تو اتاقت گرفتی خوابیدی یکی در میزنه ، تق تق تق میری در رو باز میکنی میبینی یه خرس پشت دره ، حالا تا غذا ندی نمیره که ، حالا اونموقع شب غذا از کجا میخوای بیاری
دیگه از گرگا و گراز و اینچیزا نمیگم

بچه ها فک کنین زود تصمیم نگیرین اغفال نشین
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : paeazan , hamid , minoshka , hessam , zohaa , maryam.N , sooorooosh , Maz , یه غریبه , kaveh_plus , هيوا , mohammad.ali , سورنا , arezooo82 , parastoo joon , nahid , eglantine , نازی ی

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
4 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست