امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسئولين مرتبط ؟! عنايت كنند و اين تك بيت را بخوانند
(2011/05/29, 01:54 PM)Milo نوشته است: قرار بود اینجا هم یک مراسمی برگزار کنند که می خواستن مثلی که به همه یکی 1 دونه خودکار بدن laughing3 همونم ندادن امروز از انجمن زنگ زدن گفتن حالت خوبه ؟؟؟؟؟ گفتم آره ، چطور ؟ confused2 گفتن هیچی خواستیم بگیم با اتوبوس نرو بیرون .
توی دلم گفتم چه حرفا badtaste
گفتم مراسم تون چی شد ؟ می خواستین هدیه بدین چرا برگزار نشد ؟ گفت دکتر فلانی رفته واسه مراسم بین المللی نیستش اینجا angry2
خلاصه که همون یک دونه خودکار ( smiling ) رو هم بهمون ندادن ولی خداروشکر از بعضی چیزا دفاع نمی کنند دیگه باز جای شکرش باقیه confused

آره همه ش درسته من شاهدمconfusedlaughing3

تشکر شده توسط : TootFarangi
بچه ها یه چیزه باحالی امروز توی شبکه دو برنامه ام اس گذاشت یه خانم مبتلا به ام اس رو نشون داد که جزیایتش رو نوشتم توی وبلاگم

ولی خلاصه مطلب گفت ام اس مشکلی نیست کنترل پذیره شما دیابتی ها هر روز تزرق میکنید ولی ما ام اسیها یه روز در میون یا هفته ای یه بار یعنی من کفم بریده بار کلی حال کردم داشت این خانمه فرهنگ سازی میکرد ایول بابا icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinlaughing3agreement2
آخی من چند نفر رو می شناسم که دیابتی از نوع یک هستند و تزریق انسلین دارند طفلکی ها چقدر ناراحت شدند چقدر بیماریشون ناجورتر معرفی شده. دلم سوخت براشون چند تاشون بچه هستند طفلی ها از اونا بدتر پدر مادراشون چقده غصه خوردند.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
بابت این خوشحالم که در مورد ام اس یه جورایی خوب شده و رسانه ها دارن میرن به طرف دوست شدن با ما
ولی از طرفی هم ناراحتم به خاطر دیابتی ها که بالاخره یه بیماری و بد نشون میدیم تا بگیم که این خوبه
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : fireboud , TootFarangi
در مورد ام اس که خدا رو شکر روز به روز بهتر شده الان دیگه همه می گن واقعععععععععععععن ام اس داری. خب اشکالی نداره ام اس چیزی نیست. منتهی فرهنگ سازی اینا هم همیشه اینطوریه آبادی را بر ویرانه دگر بنا می کنند.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
AngelAngelAngel

خدا همه ی بیمارا رو چه بد حال چه خوش حال شفا بده

چه ام اسی چه غیره ام اسی

چه مسلمون چه غیر مسلمون

.
.
نباید منتظر دکتر ها و سازمان های بیمه ای باشیم.
با اینکه ام اس جلوه بدی نداره ولی نمدونم چرا دوس ندارم به هیچکس بگم....

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

بچه هالطفا مثل بسیاری از مدیران!! فقط جلوی دماغ خودتون را نبینید. من در شهرهای دورافتاده بیمارانی را میشناسم که شدیدا بدحال و نیازمند حمایتهای دولتی و کارهایی هسنن که دکتر صحراییان و امثال ایشون ساماندهی میکنن....
 تشکر شده توسط : fireboud , earth , hanie
كاش اصلا اولين پست اين تاپيكو نخونده بودم

حالم گرفته شد sad2sad2sad2sad2
بيا با من مدارا كن ، كه من مجنونم و مستم ...
اگر فکر میکنیم روش های آقایان اشتباهه یا جهت را گم کردن، خب بیایید سعی کنیم تاثیر بذاریم. روی برنامه ها و عملکرد انجمن نظر بدیم، بهشون بازخورد بدیم. در تصمیم سازی مشارکت کنیم. انقدر سعی کنیم تا بشه. از غر زدن که کاری درست نمیشه.
دیروز توی داروخانه 13 آبان یه خانم را دیدم که دل پردردی داشت. می گفت دخترش کارمند قراردادی یک موسسه معتبر بانکی بوده اما بعد از بروز علایم ام اس عذرش را خواستن!! مخم سوت کشید. کاش یه ایمیل دسته جمعی میزدیم و اعتراض می کردیم.
 تشکر شده توسط : earth , hanie , mirali , sami
تخریب کردن یک چیز برای بالا بردن مسئله ی دیگه کار اشتباهی هست. متاسفانه الآن تو همه ی دنیا باب شده که برای پیشرفت یک مسئله ، مسئله دیگه را پیدا می کنند تا ازش به عنوان پله استفاده کنند.
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دولتي‌ها تكذيب مي‌كنند، داروخانه‌داران مي‌نالند/يك بام و دو هو warrior 4 3,860 2012/08/25, 02:34 PM
آخرین ارسال: leili
  مواد آرايشي، رشد سيستم عصبي را مختل مي‌كنند. warrior 0 2,208 2012/01/17, 05:23 PM
آخرین ارسال: warrior
  مبتلايان به ام.اس از مصرف داروي “ ever young ” پرهيز كنند kia 2 2,757 2011/05/20, 11:46 PM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان