امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
محو شدن یا جذب پلاکها
سلام به همه ی دوستان.
پدرم الان از پیش دکترم اومدن.عکسهای ام آرآیمو که دکترم دیده بود گفته بودن که پلاکها محو شدن.باید الان خوب راه بره.
اما چیزی که برام سواله اینه که پس چرا هنوز تعادل ندارم؟!بی اختیاری دارم؟! پامو میکشم؟نمیتونم خوب بنویسم؟یا نمیتونم درست و روون صحبت کنم,نفس کم میارم؟
با تمام بی کسی هایم کســـی دارم هنـــــوز

گاهی گمان نمی کنی و می شود/گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست/گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای, گدائی و بخت نیست /گاهی تمام شهر گدای تو می شود

سلام به همه ی دوستان.
پدرم الان از پیش دکترم اومدن.عکسهای ام آرآیمو که دکترم دیده بود گفته بودن که پلاکها محو شدن.باید الان خوب راه بره.
اما چیزی که برام سواله اینه که پس چرا هنوز تعادل ندارم؟!بی اختیاری دارم؟! پامو میکشم؟نمیتونم خوب بنویسم؟یا نمیتونم درست و روون صحبت کنم,نفس کم میارم؟

انشالا که خوب میشی و عوارض هم از بین میره
ممکنه صدمه هایی که به رشته های عصبی رسیده هنوز خوب نشده باشن
یعنی دشمن نابود شده اما خسارات جنگ بر چهره شهر پیداست!

اما منم یه بار دکترم گفت محو شده و این بساط ها حتی آزمایش نوشت گفت شاید ام اس نباشه
بعد چند تا دونه تو نخاع و گردنم پیدا کرد.
آخرش هم دبه کرد گفت هیچی به هیچی!
ولی مال شما ایشالا تموم شده و کمی بعد خوب و خوش میشی!agreement2
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : kami , احمدرضا
احمد رضای عزیز کاش خودتون هر طور شده پیش دکتر می رفتید .
این خبر خوبیه که در ام آر آی شما ، وضعیت پلاکها نه تنها بدتر نشده که بهتر شده .ولی دکتر با دیدن شما باید بگه چرا.شاید قبلا فعال بودن حالا خاموشن و علائمتون به تدریج بهتر بشه.به امید خدا.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : احمدرضا
سلام.رفتم پیش دکترم بهم cinnovex داد.و هر سه ماه یک بار باید میتوکسنتون انجام بدم
ممنون از راهنمایی تون.
icon_question

تشکر شده توسط : nahid
یعنی اگه یه روز MRI بدیم و هیچ پلاکی نباشه دارو ها رو قطع میکنن؟

کسی که پلاک نداره چرا باید دارو مصرف کنه؟

آقا ی احمد رضا ایشالا که هر روز بهتر از قبل باشین
wink2

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

سارا جان حتما لازم نيست پلاكها محو شه تا يه نفر دگه نيازي به آمپول نداشته باشه
اگه روند پيشرفت ام ا س در علائم بالينيه يه فرد هم انقدر كند باشه كه فرد دچار تغيرات فاحشي نشده باشه هم اين اتفاق امكان پذيره
ول يدر كل استفاده ازداروها يه دوره زماني داره كه گويا از اون نبايد كمتر باشه حدودا دو ساله بعد از دو سال بستگيبه فرد داره و تشخيص هوشمندانه پزشك
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
شما ام آر آی با تزریق انجام دادین اخه بی تزریق که پلاکها رو خوب نشون نمیده برا همین معمولا با تزریق باید انجام بشه بعدشم مطمئنا یه پلاکی هست شاید در نخاع که روی پاهاتون تاثیر گذاشته
بعدشم دکتر گفته پلاکها کمرنگتر شده کامل از بین نرفته یعنی آثارش هنوز هستش
من خودم ام آر آی اولیم با این آخریکه تقریبا چند ماه پیش گرفتم بعد از سه سال زمین تا آسمون فرق داره نیمی از پلاکهام کوچیکتر شدن و خوشبختانه مشکلی ندارم برا همین ایشالله در آینده نزدیک داروهام قطع میشه ولی تا زمانیکه این پلاکها کمرنگ بشن و دیگه هیچ مشکلی ایجاد نکنن به امید بهبودی براتون و همه بیماران icon_question

تشکر شده توسط : Prime , احمدرضا
من یکسال بعد از اولین حمله(انشالاه که دیگه تکرار نشه) به دستور پزشک 2 تا عکس ام آر آی گرفتم با و بدون تزریق.بدون تزریق تمام پلاکها معلوم بود ولی باتزریق پلاکی معلوم نبود. از دکتر علت استفاده از تزریق رو پرسیدم گفت:تزریق باعث میشه پلاکهایی که فعالند معلوم بشه و چون در عکس با تزریق پلاکی دیده نمیشه پس یعنی پلاک فعال نداری.
بادباچراغ خاموش کاری ندارد،اگردرسختی هستی بدان که روشنی...
 تشکر شده توسط : نازلی , احمدرضا
(2011/03/09, 02:49 PM)montazer نوشته است: من یکسال بعد از اولین حمله(انشالاه که دیگه تکرار نشه) به دستور پزشک 2 تا عکس ام آر آی گرفتم با و بدون تزریق.بدون تزریق تمام پلاکها معلوم بود ولی باتزریق پلاکی معلوم نبود. از دکتر علت استفاده از تزریق رو پرسیدم گفت:تزریق باعث میشه پلاکهایی که فعالند معلوم بشه و چون در عکس با تزریق پلاکی دیده نمیشه پس یعنی پلاک فعال نداری.

icon_questionدرسته بله ایشالله که هیچ وقت تکرار نشه مال من لالا کرده بسلامتیicon_biggrin
 تشکر شده توسط : نازلی , احمدرضا , maya , montazer

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان