امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قرص سيناريزين و بتاسرس
سه ماه پیش این قرص ها رو خوردم بهتر شدم ولی دوباره شروع شدهconfused2
(2012/05/09, 02:14 AM)yummy نوشته است: وای وای اسم بتاهیستین رو که میشنوم حالم بد میشه
بد ترین درد همون سرگیجه چرخشیه
sad2
کاملا موافقم خیلی بده انگار داره زلزله میاد منم یاد اون 5 روز میوفتم حالم بد میشهConfused

تشکر شده توسط : yummy
من یه سوال دارم این سرگیجه دلیلش واقعااز همین ام اسه؟من شنیدم موقع ایجاد پلاکم بوده و اینطوری خودشو نشون داده...به نظر شما از همینه؟
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : rana
(2012/05/10, 01:45 AM)yummy نوشته است: من یه سوال دارم این سرگیجه دلیلش واقعااز همین ام اسه؟من شنیدم موقع ایجاد پلاکم بوده و اینطوری خودشو نشون داده...به نظر شما از همینه؟
عزیزم این نوع سرگیجه ها که بهشون میگن سرگیجه واقعی دلیل زیاد داره ولی ازمهمترین دلایلش اختلالات گوش و یا اختلالات سیستم اعصاب مرکزیه.واگه مربوط به مغز و مخچه باشه یه دلیلش میتونه ام اس باشه.اینم یه سایت که اطلاعات تقریبا کاملی در این زمینه داده:که صفحه فارسیم داره
http://en.wikipedia.org/wiki/Vertigo
برای منم خیلی از دکترا علتشو گفتن از گوشمه ولی هنوز دقیق مشخص نشده ایشالا این هفته که برم دکتر دیگه دقیقا معلوم شه علتش برام دعا کنید لطفاicon_question

پیش فرض سيناريزين cinnarizine

موارد مصرف : سيناريزين براي رفع اختلالاتي مثل سرگيجه ، وزوز گوش ، تهوع و استفراغ ، در بيماري منيير، بيماري مسافرت ، بيماري عروق محيطي و سندرم رينود تجويز مي شود.

مكانيسم اثر: اثرات اين دارو ناشي از مهارگيرنده H1 هيستاميني است .

فارماكوكينتيك : اين دارو از طريق خوراكي سريعŠ جذب شده و بعد از 2 ـ 1 ساعت به حداكثر غلظت پلاسمايي مي رسد و در كبدمتابوليزه مي شود.

موارد منع مصرف : در صورت وجودپورفيري نبايد مصرف شود.

هشدارها:
1 ـ در صورت پايين بودن فشارخون بيمار، مصرف مقادير زياد اين داروبايد با احتياط انجام شود.
2 ـ در صورت وجود صرع ، هيپرتروفي پروستات ، احتباس ادرار، گلوكوم وبيماري كبدي بايد با احتياط مصرف
شود.

عوارض جانبي : خواب آلودگي ، خشكي دهان ، تاري ديد، بثورات جلدي ، خستگي ،سردرد و اختلالات گوارشي از عوارض جانبي دارو هستند.

مقدار مصرف :
بزرگسالان : مقدار 30 ميلي گرم 3 بار درروز مصرف مي شود. در بيماري مسافرت 30 ميلي گرم 2 ساعت قبل از مسافرت وسپس در صورت لزوم 15 ميلي گرم هر 8ساعت در طول مسافرت مصرف مي شود.در اختلالات عروق محيطي ابتدا 75ميلي گرم 3 بار در روز مصرف مي شود.مقدار مصرف نگهدارنده 75 ميلي گرم 3 ـ 2بار در روز است .
كودكان : مقدار مصرف در كودكان 12 ـ 5سال نصف مقدار مصرف بزرگسالان است .

اشكال دارويي :
Tablet: 25mg, 75mg
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : hamid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان