امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیانیه خوانده شده در روز جهانی ام اس
نمیدونم چی بگم ؟!! ، گفتنی هارو خوندم ، حرف نداشت...happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
اگه شد ، شد ، اگرم نشد میرم آلمان ...Dash2
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , ayda.m , arezooo82 , glassheart , BABA
خیلی خووووووب بوودagreement2
نگران نباشید مااا خووووبیم icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
همه چی آرومه.....
دل من استثناست....Blush
 تشکر شده توسط : mohammadreza1369 , arezooo82 , glassheart , FBF
خيلي جالب بود لذت وافري برديم
گر ببري به سروري بر سر زلف جان من
زنده شوم به يك نفس از دم جان فضاي تو
 تشکر شده توسط : arezooo82 , glassheart
نزدیک تر بیا،همدل و همدرد آشنای من تویی که ام اس و مشکلاتش را با تمام وجود درک کرده ای.تویی که یقین داری،انتهای شب های تاریک،خورشید بی صبرانه منتظر آمدن است.حق میدهم گاهی غمگین شوی.گاهی گاهی در گوشه تنهایی ات خلوت کنی و اشک بریزی.میدانم،گاهی محدودیت ها آزارت میدهند،اما تو با همین محدودیت ها،میتوتنی،همان طور که تاکنون اثبات کرده ای.دنیایت به آخر نرسیده،غمگین مباش.تو همان آدم قبلی هستی که حالا قوی تر شده است راهمبارزه را آموخته است و میداند چگونه با مشکلات گلاویز شود و برنده میدان باشد.تو حتی اگر قهرمان زندگی دیگران نباشی،برای زندگی خودت قهرمان بزرگی هستی.پس باش ومبارزه کن.icon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smilehappy0065.gificon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smile
 تشکر شده توسط : arezooo82 , free , glassheart , ayda.m
واقعا زیبا بود. انگار تمام حرفایی رو که طی این 12 سال تو گلوم مونده بود رو می گفت. sad2
این که می بینم کسایی هستن که من و شرایطم رو به این خوبی درک میکنن خیلی خوشحالم میکنه.
ای کاش تمام مردم اینو می شنیدند.Angel
ارزش ماورایی هرکس، به اندازه حرفهاییست که برای نگفتن دارد...
 تشکر شده توسط : arezooo82 , nazaninamiri70 , free , glassheart , BABA
خیلی خیلی زیبا بود.. ممنون ...با کلمه به کلمش خاطرات هفت سال زندگی با ام اس سراغم اومد...همیشه فکر میکردم من تنهام..همیشه فکر میکردم فقط خونواده من داروهامو تو یخچال جاسازی میکنن که کسی نبینه...همیشه فکر میکردم......
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , free , glassheart , ayda.m , BABA , TINAJOON
خیلی زیبا بود حرف دل تک تک ما ام اسی ها بود ولی افسوس و 100 افسوس که فقط تمام این حرفا محدود به همون روز ام اس و همایشی میشه که انجمن ها برگزار میکنن
کسی گوش نمیده اهمیت نمیدهrolleyesrolleyesrolleyes
روزگارا :
تو اگر سخت به من گیری ,
با خبر باش که پژمردن من آسان نیست...
گرچه دلگیر تر از دیروزم ,
لیک باور دارم :دلخوشی ها کم نیست ...
زندگی باید کرد ....
 تشکر شده توسط : glassheart , ayda.m , BABA
وقتی همه ما دردامون مشترکه حسامون مشترکه واقعا نمیدونم چی بگم من به راحتی گریه نمیکنم الان که حرفام از زبون دیگری شنیدم به راحتی باریدم و باریدم
ممنونsad2
عشق اگر عشق باشد
زمان حرف احمقانه ای است logo2
 تشکر شده توسط : FBF , ayda.m , glassheart , الهام2324

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روز جهانی ام اس maryamgoli 19 8,581 2016/05/26, 09:46 AM
آخرین ارسال: majid1
  آهنگ «خسته اما پر اميد» به مناسبت روز جهانی ام اس hamid 22 13,647 2014/08/01, 08:29 PM
آخرین ارسال: مریم 63
  روز جهانی ام اس در کانادا shokolat 13 8,257 2012/06/16, 04:30 PM
آخرین ارسال: shokolat
  جمله منتخب ام اس سنتر برای روز جهانی ام اس hamid 80 41,453 2012/06/11, 07:00 PM
آخرین ارسال: mehrangiz
  بهترین شعار یا جمله برای روز جهانی ام اس h.kakavand 34 26,768 2012/05/10, 08:00 PM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان