• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فراخوان جشنواره هنرهای تجسمی
سلام دوستان
با هماهنگی هیئت مدیره سایت قصد برگزاری، فراخوان هنرهای تجسمی داریم.
بدین منظورم نیاز به اعلام امادگی از جانب شما دوستان عزیز داریم تا بتوانیم به بهترین صورت این جشنواره هنری که مختص اعضای سایت میباشد را برگزار کنیم.
علاقمندان برای شرکت دراین فراخوان با مشخص کردن حوزه هنری( هنرهای تجسمی شامل : نقاشی، عکاسی ، پوستر، تصویر سازی، خطاطی ، کاریکاتور و...) خود اعلام امادگی کرده ودر صورت پیشنهاد یا طرح ایده ای برای بهتر شکل گرفتن کار مطرح کنند.

با تشکر
دوباره ادامه بده
 تشکر شده توسط : سـاناز , hamid , نازلی , fireboud , هانیه , بی تـــا , earth , maedeh , Saina , anaram , BanOoOo , Narges , PARASTOO8080 , parvaneh , Aynaz , fafa , hamed , parnia mosahebi , naz.gigili , فرناز , i3aran , parisa2011 , مولتی ام اس , Mahdieh , hedieh , بهــار , arezooo82 , ارزو , nazanin200312 , شهرزاد , رنگین کمان , امنه زارع
سلام خسته نباشی، عزیزم من کارم گلسازیه البته از هر جنسی گل چینی، گل پارچه ای گل پلاستیکی،گلهای بلندر فوم وغیره
گیپور بافی، گلدوزی، خیاطی ،هویه کاری ، روبان دوزی هم انجام می دهم
من هم می توانم شرکت کنم ؟ یا حوزه ی هنری من فرق می کنه ؟!؟!!!!!
 تشکر شده توسط : O#!!! , nahid , earth , parvaneh , parnia mosahebi
هنرهای تجسمی که به آن گاهی هنرهای بصری یا دیداری نیز گفته می‌شود، آن گروه از هنرهای مبتنی بر طرح است که مشخصاً حس بینایی را مخاطب قرار می‌دهند. هنرهایی چون نقاشی،خوشنویسی، مجسمه‌سازی، طراحی، عکاسی، گرافیک، طراحی صنعتی، معماری و طراحی داخلی و همچنین هنرهای مشتق از آن‌ها از این دسته‌اند.

هنرهای تجسمی با هنرهای نمایشی، شنیداری و کلامی و دیگر انواع هنر متفاوت است، هر چند این تقسیم‌بندی چندان محکم نیست.

در حال حاضر و در کاربرد کنونی، هنرهای تجسمی شامل هنرهای زیبا و هنرهای کاربردی است، هنرمند تجسمی به‌شخصی اطلاق می‌گردد که در زمینه هنرهای زیبا، هنرهای دستی و هنرهای کاربردی فعالیت می‌کند.
هنر شما جزو هنرهای دستی و تزئینی محسوب می شود و گلسازی هنر تجسمی می تواند باشد.
دوباره ادامه بده
 تشکر شده توسط : نازلی , warrior , nahid , بی تـــا , parvaneh , Matilat , مولتی ام اس , arezooo82 , رنگین کمان
واااااااای خدا جونم
مهسا کدوم هنرمو بزارم؟confusedN_aggressive (35)
خوب ینی این جشنواره تو خوده سایت برگزار میشه یا بیرون از سایت بصورته حضوری؟
smile , be happy and enjoy life
 تشکر شده توسط : O#!!! , parvaneh
ان شاا.. اگر بشه یه نمایشگاه گروهی خواهیم زد از اثار همه دوستان هنرمند سایت ....دربیرون .....وحتی یه نمایشگاه مجازی هم میشه زد.
ولی ما قصدمون بیرونه.wink2
دوباره ادامه بده
 تشکر شده توسط : بی تـــا , earth , نازلی , parvaneh , hedieh
مقصدتون عدم حضوره هنرمندانی چون منه دیگه دقیقــــــــــا دیگــــــــــــه!!!angry2
پس من چی؟
بد میگن چرا فراره مغزها
خوب برای همین دیگهDodgy
 تشکر شده توسط : zenith , parvaneh , رنگین کمان
نه بیتا تمام دوستان شرکت میکنن........................حتی اگر در شهرهای دیگه هستند..........اثار فرستاده میشه به جای که بهش میگن دبیر خانه جشنواره
الان فقط مهم اینه که دوستان موافقت خودشون رو اعلام کنن تا بعد در مورد مسائل پیش بینی نشده تصمیم گرفت.
دوباره ادامه بده
 تشکر شده توسط : بی تـــا , parvaneh
اااِ چه خــــــــــــــوب
با تشکر از مهسای عزیزicon_biggrinicon_question
اجازه هست من فقط بیام ببینم و لذت ببرمicon_question چون متاسفانه هیچ هنر تجسمی ندارم. sad2
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
عکاسی از چی؟

مهسا جان من از منظره عکسای می کنم اما نه حرفی فقط برای دل خودم چند نمونه هم گذاشتم تو سایت

اگه این جور کارا ها مورد تایید هست من تو شاخه ی عکس می تونم شرکت کنم

الته خطمم خوبه تو آفتاب بزاری عربی می رقصهagreement2laughing3laughing3laughing3laughing3
زندگی نبرد است جرات حضور در آن را داشته باشید

[تصویر:  28018023802572124662.jpg]

تشکر شده توسط : O#!!! , parvaneh , hedieh , شهرزاد , رنگین کمان

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...