•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عوارض اکستاویا
یه سوال دارم،کسی به اکستاویا حساسیت داشته؟دو روزه صورتم پف کرده،ممکنه به خاطر اکستاویا باشه؟یک ماه نشده دارم مصرف میکنمHuh
 تشکر شده توسط : برگ 7
(2012/10/04, 08:16 PM)leili نوشته است: یه سوال دارم،کسی به اکستاویا حساسیت داشته؟دو روزه صورتم پف کرده،ممکنه به خاطر اکستاویا باشه؟یک ماه نشده دارم مصرف میکنمHuh

لیلی جون من 2 ساله اکستاویا میزنم تا حالا همچین حسی نداشتم اوایل فقط بدن درد و سر درد داشتم
فکر نمیکنم به اکستاویا مربوط باشه با دکترتون تماس بگیرید
 تشکر شده توسط : paeazan , leili
منم بعد از تزریق معده درد میگیرم

شما چطور؟؟
(2012/10/04, 08:28 PM)آرزو نوشته است: منم بعد از تزریق معده درد میگیرم

شما چطور؟؟
من معده دردنگرفتم تاحالا

(2012/10/04, 08:26 PM)# پریسا # نوشته است:
لیلی جون من 2 ساله اکستاویا میزنم تا حالا همچین حسی نداشتم اوایل فقط بدن درد و سر درد داشتم
ممنون پریسا جون.
پس باید برم سراغ فرضیه ی حساسیت و بعدم مشکل کلیه.صورتم هی داره چاق میشه
 تشکر شده توسط : آرزو , # پریسا #
منم اکستاویا میزنم باهاش مشکلی نداشتم فقط اوایلش میگرنم عود کرده بود که بعد مدتی خوب شد
حال همه ما خوب است اما تو باور نکن!
برای اولین بار در طی این چند سال که اینترفرون میزنم از سال 85 برای اولین بار دیشب بعد از تزریق ( فقط یک ربع بعد از تزریق) تب و لرز گرفتم.قبلا گاهی کمی تب میکردم اما لرز نداشتم.دیشب از لرز دندونام میخورد روی هم:60:
در اتاقو بسته بودم و زیر پتو بودم اما یخ زده بودم.شب ساعت دو ناخواسته از خواب بیدار شدم و میلرزیدم.دوباره استامینوفن 500 خورم.ژلوفن نداشتم وگرنه سردردم انقدر شدید بود که از سر شب باید ژلوفن میخوردم.
دراز کشیدم.یه پتوی دیگه به سختی کشیدم روم.هر کاری کردم نتونستم کمی حرکت کنم و در اتاق رو ببندم که باد کولر نیاد داخل.شدید میلرزیدم!!!!!!
تقصیر خودم بود که نذاشتم کسی تو اتاق پیشم بخوابه.
خوابم برد ساعت 4 بیدار شدم اینبار گرمم بود خواستم بشینم و دستمال ببندم دور سرم که حای مقابل بالشم افتادم از سردرد انقدر اه کشیدم که مامان صدامو شنید و بیدار شد اومد پیشم.
خلاصه خیلی خیلی حالم بد بود.دیشب فلج شدن رو حس کردم.ساعت دو حتی نمیتونستم پامو یه ذره تکون بدمsad
.
.
.
شده بودم مثل عید.عید هم که سرماخورده بودم اینطوری شده بودم.
فقط چند روز بود گلوم یه طوری بود.نه درد میکرد نه آبریزش نه عطسه.فقط امروز یه ذره گلوم چرک داشت.یهکوچولو.

نمیدونم این حال حراب به خاطر اندک سرماخوردگیم بود یا تزریق یا هر دو یا چی.

با این حالم که نمیتونستم برم بیمارستان.خواهرم رفت برام پلی سینین گرفت و به من طفل معصوم زدsad
شربت و قرص و ...
و لیموشیرین...
الان خدا را شکر خوبم
ناگفته نمونه خواهرم خودش پرستاره و چند روز قبل هم به خاطر التهاب مختصر گلوش دکتر بهش 6 ث ث داده بود.احتمالا منم از اون سرماخوردگی رو گرفته بودم.اهل خود درمانی هستم اما نه در حد پلی سینین دیگهTongue
6 ماه پیش هم پلی سینین زده بودم
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

زهرا جان چند وقته یه نوع سرما خوردگی شایع شده که دست کمی از انفلوانزا نداره
کل خانواده مبتلا شده بودیم. منم از پا افتادم بعد چند روز الان بهترم اینجا هم تو بیمارستان تعداد این جور مریضا زیاد شده نگران نباش.
این که این عوارض آمپول و بیماری هر دو اذیتت کرده خیلی محتمله
ولی دعا میکنم هر چه زودتر عالی بشی و سرحال
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : paeazan
به به اکستاویا هم گرون شدangry3
دیروز خریدم بروشورش ترجمه شدس.یه چیزی توش خوندم که خیلی برام تازگی داشت.نوشته بود:
شما به آزمایش خون نیاز دارید تا تعداد سلولهای شما،ترکیب شیمیایی خون و آنزیمهای کبدی ارزیابی شوند.این آزمایشات باید قبل از شروع درمان با اکستاویا ،بطور منظم بعد از شروع درمان با اکستاویا و هر چند وقت یکبار تا مدتی که تحت درمان با اکستاویا هستید، صورت گیرند حتی اگر هیچ علامت خاصی ندارید.
این آزمایشات خون باید علاوه بر آزمایشاتی که بطور عادی جهت پایش MSصورت میگیرند،انجام پذیرد.
کسی درطول درمان آزمایش خون داده؟؟؟؟؟؟اگه مهم نیست چرا تو بروشور هست؟اگه مهمه چرا دکترم چیزی نگفته؟
 تشکر شده توسط : # پریسا # , paeazan
(2012/10/04, 08:26 PM)# پریسا # نوشته است:
سلام
من امبول رو بعضی شبا یادم مره عیبی نداره :75:
 تشکر شده توسط : # پریسا #
(2012/10/14, 11:54 AM)leili نوشته است: به به اکستاویا هم گرون شدangry3
دیروز خریدم بروشورش ترجمه شدس.یه چیزی توش خوندم که خیلی برام تازگی داشت.نوشته بود:
شما به آزمایش خون نیاز دارید تا تعداد سلولهای شما،ترکیب شیمیایی خون و آنزیمهای کبدی ارزیابی شوند.این آزمایشات باید قبل از شروع درمان با اکستاویا ،بطور منظم بعد از شروع درمان با اکستاویا و هر چند وقت یکبار تا مدتی که تحت درمان با اکستاویا هستید، صورت گیرند حتی اگر هیچ علامت خاصی ندارید.
این آزمایشات خون باید علاوه بر آزمایشاتی که بطور عادی جهت پایش MSصورت میگیرند،انجام پذیرد.
کسی درطول درمان آزمایش خون داده؟؟؟؟؟؟اگه مهم نیست چرا تو بروشور هست؟اگه مهمه چرا دکترم چیزی نگفته؟

آزمایش خون قبلش واسه مقدار ویتامین " د" دادم فقط. این وسط ها هم برای آنزیم کبدی. همینننننننننننننننangry3angry3angry3
 تشکر شده توسط : leili , چکاوک

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثربخشی و عوارض تزریق سینومر vahid.sh 44 34,762 2019/01/01, 01:05 PM
آخرین ارسال: mahbub
Lightbulb عوارض تزریق - تب و لرز، درد Narges 75 59,132 2017/10/03, 06:05 PM
آخرین ارسال: yas8866
  کیفیت سینووکس مثل آونکس هست یا نه ؟ عوارض کدوم کمتره ؟ nahid 111 62,264 2015/08/16, 09:24 AM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان