امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
علت تلخی گلوچیست؟
من از3روزپیش هرچی میخورم حتی آب برام خیلی تلخ هست ازدیروزتلخی گلوم بدترشده ضعف شدیدی هم کردم نمیتونم سرم رونگهدارم.اگریکی دوستان علت اینوبمن بگه ممنون میشم.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : movahedi
(2013/03/05, 01:15 PM)sargol نوشته است: دوستان مث اینکه شمادوست نداریدبه سوال من جواب بدهید
سلام
تلخی گلو چه ربطی به ام اس دارد به دکتر متخصص گوارش یا تغذیه یک سر بزن ولی به ایشون حتما بگو که ام اس داری

گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : movahedi
[size=xx-small][b]سلام دوست گرامی (تلخی گلو اگثر برای بد کار کردنه معده هست ویا عفونت لحصه ها یا این ویروس جدید سراغ من امد همین حال وداشتم اول تلخی گلو بعد سوزش ودرد گلو ادم میندازه حتما برو دگتر موحدیicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : sargol
دارم از درد گلو میمیرم
هم درد میکنه هم میخواره
ولی فکر نکنم مال ام اس باشه احتمالا سرما خوردم
سلام علی آقا icon_question
ممکنه از مصرف کورتن باشه
ضمن اینکه فرمایشات آقای موحدی هم صحیح هست
یبوست و عدم فعالیت صحیح دستگاه گوارش هم بی تاثیر نیست
و خیلی موارد دیگه که الان دقیقا حضور ذهن ندارم
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : shaytoon
(2013/05/04, 08:32 PM)ابراهیم نوشته است:
سلام علی آقا icon_question
ممکنه از مصرف کورتن باشه
ضمن اینکه فرمایشات آقای موحدی هم صحیح هست
یبوست و عدم فعالیت صحیح دستگاه گوارش هم بی تاثیر نیست
و خیلی موارد دیگه که الان دقیقا حضور ذهن ندارم
سلام عمو
کورتن رو 1392/2/3 مصرف کردم تا 1 هفته بعدش گلوم تلخ بود فکر نکنم اثرش انقدر ادامه داشته باشه

(2013/05/04, 08:36 PM)shaytoon نوشته است: سلام عمو
کورتن رو 1392/2/3 مصرف کردم تا 1 هفته بعدش گلوم تلخ بود فکر نکنم اثرش انقدر ادامه داشته باشه
بعید نیست از کورتن باشه تو هر شخصی یه جور نشون میده
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

آره خب امکانش هست

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست