امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عقب ماندگی خبری سایت های ایرانی
واقعا نمی دونم چی باید گفت؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!angry2
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
اين كه مال كلي وقت پيش بود كه تازه مردود شد!!!!confused
ارزش تو به اندازه آن چیزی است که به آن دل می بندی
پس مواظب باش که به کمتر از بی نهایت عشق ، دلبسته نشوی...
من واقعا عصبانیم. اصلا دوست ندارم که کسی احساساتم رو به بازی بگیره وبه شعورم توهین کنه.نمی دونم بعضی از اعضای سایت مثل اینکه اصلا در جریان امور نیستند! امیدوارم فقط یه اشتباه باشه نه مردم آزاری!
angryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangry
تا شقایق هست زندگی باید کرد.love28
(2011/08/16, 11:00 PM)successful نوشته است: من واقعا عصبانیم. اصلا دوست ندارم که کسی احساساتم رو به بازی بگیره وبه شعورم توهین کنه.نمی دونم بعضی از اعضای سایت مثل اینکه اصلا در جریان امور نیستند! امیدوارم فقط یه اشتباه باشه نه مردم آزاری!
angryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangry

از چه عصبانی هستین شما؟کدوم احساس اتون به بازی گرفته شده؟به کدام شعورتون توهین شده؟ کدوم مردم آزاری؟
باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
از بس که گفتن دلیلش ناشناخته است و درمانی نداره هممون نا امید ناامیدیم!!!!!!!
اگرم راست باشه میگیم چرت گفتن!!!!
انسان نقطه ای است بین دو بی نهایت
بی نهایت لجن و بی نهایت فرشته
*بنگر به طرف کدام یک می روی!؟*
(2011/08/16, 11:14 PM)hamdam نوشته است: از چه عصبانی هستین شما؟کدوم احساس اتون به بازی گرفته شده؟به کدام شعورتون توهین شده؟ کدوم مردم آزاری؟

عنوان علت ام اس کشف شد! شما باهاش مشکلی ندارین؟
(2011/08/16, 11:18 PM)successful نوشته است: عنوان علت ام اس کشف شد! شما باهاش مشکلی ندارین؟

تا به حال بارها این عنوان رو در سایت ها یا مجلات خوندم ولی سرابی بیش نبوده.
اول امیدوار می شیم وبعد می بینیم یه جورایی سرکاریه. این درست نیست .

مثل اینکه یه سوء تفاهم بود.همدم عزیز امیدوارم که نرنجیده باشی. واقعیت اینه که این عنوان کشف علت ام اس تکان دهنده است ومن بهش حساسیت شدید پیدا کردم چون هیچ وقت در پس این عنوان امیدوار کننده خبری از درمان قطعی نبوده.به هر حال ممنون از ترجمه هایی که انجام می دهید.icon_question
تا شقایق هست زندگی باید کرد.love28
 تشکر شده توسط : hamdam
سلام ممنون که راهنمایی کردیwink2
ولی اولش که آدم میخونه یک شوک بزرگ بهش وارد میشهconfused2
Rainbow 
از پیگیری خبرگزاریها و ترجمه همدم عزیز نهایت سپاس رو دارم اما فرضیه داداش پائولو، مدتها پیش رد شده!
علت بیماری ام اس، کشف شده اما ارتباطی با روش دکتر زامبونی عزیز نداره! معمولا پزشکان عمومی روش ایشون رو تایید می کنن نه متخصصان مغز و اعصاب!
به عنوان نمونه: حدود نه ماه پیش یکی از دوستانم که پزشک عمومیه (م)، گفت: نه تنها رگهای گردن، بلکه رگهای نقاط گرم بدن باید شناسایی بشه! افراد مبتلا به ام اس دچار گرفتگی عروق هستند! با باز کردن عروق بیماری ام اس به کلی از بین خواهد رفت!
بنده بعد از مشورت با متخصص مغز و اعصاب به دوست محترم جهت معاینه و جراحی عروق مراجعه نکردم! به نظرم خیلی خطرناکه! اگر جراحی عروق باعث فلج شدنم میشد، چی؟rolleyesconfused2 حتی دکتر زامبونی جان هم زیر حرفش میزد!!!smiling

به نظر من وجود استرس و صنعتی شدن، علت اصلی بیماری ام اس هستش!!!
حالا که علت مشخص شده، راهکار هم باید مشخص بشه!
سعی کنید محیط پر استرس رو با استفاده از قانون شفا به محیطی سرشار از آرامش تبدیل کنید!Shy
قانون شفا، شامل بخشیدن و گذشت از تمام افرادیست که در حق ما بدی می کنن!
درمورد موضوعاتی که نمی توان کاری کرد و اوضاع رو تغییر داد، ذهن خودمون رو درگیر نکنیم و .... که خودتون بهتر میدونید!!!
دوستان عزیزتر از جان، نپرسید چرا من؟ با خودتون نگید اگر مبتلا نبودم چنین و چنان می کردم!
از خودتون بپرسید حالا که این مساله برام پیش اومده، چطور باهاش برخورد کنم و چطور در جهت بهزیستی خودم بکوشم؟!
دنبال چطور باشید نه چرا!
با ام اس میشه مثل سرماخوردگی برخورد کرد! میشه بهش فکر نکرد!
با ام اس هم میشه خوب زندگی کرد! چقدر خوبه که با خودمون صادق باشیم و به خومون کمک کنیم! نه اینکه ناامید باشیم و بیشتر تمارض کنیم!wink2
 تشکر شده توسط : hamdam , najva , زهرا59
هر علتی ممکن یک زیر علتی داشته .
پس بایدهمیشه علت اصلی پیدا بشه.
مثلا ما میدونیم که در ام اس میلین از بین میره این یه
زیر علت و علت اصلی نیست.
و خیلی از چیزهای دیگه هم ممکن زیر علت و یا حتی از عوارض ام اس باشن مثل همین مورد.
هر مشكلي آسان شود از مستي و
ترسم خداي من, ساغر بشود خالي و هشيار بميرم.
 تشکر شده توسط : زهرا59
(2011/08/17, 08:54 AM)parastou نوشته است: از پیگیری خبرگزاریها و ترجمه همدم عزیز نهایت سپاس رو دارم اما فرضیه داداش پائولو، مدتها پیش رد شده!
علت بیماری ام اس، کشف شده اما ارتباطی با روش دکتر زامبونی عزیز نداره! معمولا پزشکان عمومی روش ایشون رو تایید می کنن نه متخصصان مغز و اعصاب!
به عنوان نمونه: حدود نه ماه پیش یکی از دوستانم که پزشک عمومیه (م)، گفت: نه تنها رگهای گردن، بلکه رگهای نقاط گرم بدن باید شناسایی بشه! افراد مبتلا به ام اس دچار گرفتگی عروق هستند! با باز کردن عروق بیماری ام اس به کلی از بین خواهد رفت!
بنده بعد از مشورت با متخصص مغز و اعصاب به دوست محترم جهت معاینه و جراحی عروق مراجعه نکردم! به نظرم خیلی خطرناکه! اگر جراحی عروق باعث فلج شدنم میشد، چی؟rolleyesconfused2 حتی دکتر زامبونی جان هم زیر حرفش میزد!!!smiling

به نظر من وجود استرس و صنعتی شدن، علت اصلی بیماری ام اس هستش!!!
حالا که علت مشخص شده، راهکار هم باید مشخص بشه!
سعی کنید محیط پر استرس رو با استفاده از قانون شفا به محیطی سرشار از آرامش تبدیل کنید!Shy
قانون شفا، شامل بخشیدن و گذشت از تمام افرادیست که در حق ما بدی می کنن!
درمورد موضوعاتی که نمی توان کاری کرد و اوضاع رو تغییر داد، ذهن خودمون رو درگیر نکنیم و .... که خودتون بهتر میدونید!!!
دوستان عزیزتر از جان، نپرسید چرا من؟ با خودتون نگید اگر مبتلا نبودم چنین و چنان می کردم!
از خودتون بپرسید حالا که این مساله برام پیش اومده، چطور باهاش برخورد کنم و چطور در جهت بهزیستی خودم بکوشم؟!
دنبال چطور باشید نه چرا!
با ام اس میشه مثل سرماخوردگی برخورد کرد! میشه بهش فکر نکرد!
با ام اس هم میشه خوب زندگی کرد! چقدر خوبه که با خودمون صادق باشیم و به خومون کمک کنیم! نه اینکه ناامید باشیم و بیشتر تمارض کنیم!wink2

ضمن تشکر از دقت نظر شما
درمورد روش زامبونی درسته که فعلا پذیرفته نشده اما بیمارهای زیادی هنوز از این عمل بهره مند می شوند و اغلب راضی هم هستند و هرروز در این مورد بیمارهایی که عمل می شوند شرایطشون را پی گیری می کنم.
اینکه دکترهای مغز و اعصاب نمی پذیرند شاید بدین دلیل است که در آن صورت این بیمارها که تعدادشون کم هم نیست از حیطه تخصص آنها خارج می شوند و تحت تخصص متخصصان عروق قرار می گیرند و آنها بیمارهای زیادی را از دست می دهند
(2011/08/16, 11:18 PM)successful نوشته است: عنوان علت ام اس کشف شد! شما باهاش مشکلی ندارین؟

تا به حال بارها این عنوان رو در سایت ها یا مجلات خوندم ولی سرابی بیش نبوده.
اول امیدوار می شیم وبعد می بینیم یه جورایی سرکاریه. این درست نیست .

مثل اینکه یه سوء تفاهم بود.همدم عزیز امیدوارم که نرنجیده باشی. واقعیت اینه که این عنوان کشف علت ام اس تکان دهنده است ومن بهش حساسیت شدید پیدا کردم چون هیچ وقت در پس این عنوان امیدوار کننده خبری از درمان قطعی نبوده.به هر حال ممنون از ترجمه هایی که انجام می دهید.icon_question

نه عزیزم شما حق دارید برداشت و نظر خود را بنویسید
اما ما این خبر را بعنوان خبر جدید وارد نکردیم و فقط نقد کردیم که خبری که مربوط به سال 2009 است و هنوز مورد بحث و بررسی ،اینها (لینکهای خبری راهم که وارد کردم)بعنوان خبر داغ و جدید و با عنوانی هم که خواندید ،مطرح کردند.فقط نقدی بر خبرپردازی های معروف خودمان بود
باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : Yitzak , successful

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ویتامینD به ایرانی‌ها نمی‌رسد nahid 0 2,415 2016/11/06, 10:27 PM
آخرین ارسال: nahid
  نشست خبری پزشکان در حاشیه روز جهانی ام اس - 95 niloofary 2 3,119 2016/05/25, 09:32 PM
آخرین ارسال: nahid
  داروی ایرانی ام اس در شیراز رونمایی می‌شود niloofary 5 4,147 2016/03/01, 11:45 AM
آخرین ارسال: 71shahab
  عرضه رایگان داروهای ایرانی ام اس دربرخی استان ها sargol 11 8,720 2015/02/04, 12:38 PM
آخرین ارسال: فرید 1353
  داروی ایرانی اینترفرون بتا ارزان شد. arezooo82 2 3,616 2014/06/13, 12:00 PM
آخرین ارسال: فرید 1353
  آیا اینترفرون ایرانی علت گرانی است؟؟؟!!!!!!! somaye_602000 11 9,165 2013/10/17, 09:33 PM
آخرین ارسال: rezami
  صعود به یاد 3 کوه نورد ایرانی fireboud 3 3,781 2013/08/08, 01:23 AM
آخرین ارسال: paeazan
  داروهای ایرانی بیماری ام اس بزودی بطورگسترده واردبازارمیشود sargol 4 3,892 2013/06/17, 07:57 AM
آخرین ارسال: shahrzad.s
  احیای‌اعصاب‌قطع‌شده انسان توسط یک‌ایرانی همسر یک مشکوک به ام اس 0 2,061 2012/12/26, 09:48 AM
آخرین ارسال: همسر یک مشکوک به ام اس
  پخش زنده جراحی دندانپزشک ایرانی در 3 قاره paeazan 0 2,055 2012/10/15, 08:51 PM
آخرین ارسال: paeazan

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان