امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بتافرون نیست ؟
سلام به همه , من از داروخانه بهزیستی در همدان داروی بتافرون رو تهیه میکنم . از پنجشنبه گذشته با نسخه تایید شده از طرف بیمه به داروخانه مراجعه میکنم و میگن دارو نیست . امروز صبح یکشنبه به داروخانه زنگ زدم و گفتن باید فعلا 5 تا بگیرم تا بعد . بعدازظهر رفتم داروخانه , جناب پذیرش میفرمایند دارو نداریم . خانم چی کار کنم نیست یعنی نیست ( نمیدونم اگه اینو نمیگفت من با خودم چی فکر میکردم مثلا فک میکردم نیست یعنی هست یا ....) . نمیدونم باید چی کار کنم . فقط 2 تا آمپول دارم . لطفا راهنمایی کنید .
 تشکر شده توسط : zenith
عزیزم نگران نباش دارو تا 4ماه تو خون هست با چند تا دوز نزدن هیچ اتفاقی نمیافته تو تهران هست انشالله اونجا هم توزیع میشه
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : برگ 7
دوست عزیز؛ نگران نباش. من پرسیدم گفتن با 2-3 هفته نزدن هیچ مشکلی پیش نمیاد. ( شاید هم بیشتر. به من تا 3 هفته اجازه دادنconfused) پس نگران نباش. اونقد که استرس برات بده نزدن بتا برات بد نیستicon_question
امروز من گرفتم 29 فروردین
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
 تشکر شده توسط : zenith
سما جان با چه قیمتی گرفتی ؟؟؟؟؟HuhHuhHuh
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
دوستای خوبم من 12/1 از داروخونه شهید کاظمی 289 تومن گرقتم. اون روز تازه آورده بود...
سلام به همه , امروز 5 تا آمپول بتافرون گرفتم , خدا رو شکر , فقط یه سوال مسول داروخانه یه نسخه منو واسه 5 تا آمپول از دفترچه جدا کرد و توی کارت دارو هم تعداد دارویی رو که گرفتم ثبت نکرد . من برای گرفتن 10 تای دیگه باید یه نسخه جدید ببرم ؟ و یه سوال دیگه اینکه من میتونم با داشتن نسخه از تهران دارو رو تهیه کنم یا باید از دانشگاه علوم پزشکی همدان معرفی نامه بگیرم ؟
امروز8/12/91 صبح
داروخانه29 فروردین بتا نداشت.گفتن تا شنبه!!!!!!!!!!!!!!!!
باز شروع شدconfused
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

من دیروز 7/12/91 از داروخانه هلال احمر جشنواره 206 هزار تومان گرفتم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان