امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ژله رویال
سلام دوستان
من شنیدم خوردن ژله رویال برای بیماری ام اس خیلی مفیده اما اونطوری که من متوجه شدم باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشه درصورتی که داروهایی که ما میخوریم کلا سیستم ایمنی بدن ما رو تضعیف میکنه!
حالا میخواستم اگه کسی اطلاعی در این زمینه داره و نحوه مصرف و مقدار اونو بگه
ممنونicon_question
 تشکر شده توسط : mahdie
http://mscenter.ir/showthread.php?tid=77...8%A7%D9%84
سلام این تاپیک می تونه کمکتون کنه
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : عسل راد
مرسی من این تاپیکو ندیده بودمicon_question
 تشکر شده توسط : پویش
اون تاپیکو خوندم اما بازم متوجه نشدم این ژله که سیستم دفاعی رو قوی میکنه با داروهامون که سیستم دفاعی روضعیف میکنه تناقض نداره؟Huh
فکر می کنم که تنها داروهای شیمی درمانی سیستم دفاعی بدن رو ضعیف میکنه.من چند سال قبل می خوردم.البته همون موقع هم گرون بود.یه ذره اش 50000 تومن بود.واقعیت این بود که من اون موقع خوب بودم پس نیازی نمی دیدم که استفاده کنم.من هم شنیده بودم که اثر خوب داره .منتها معلوم نیست که تا کی باید استفاده اش کرد؟الان بخوای استفاده کنی لابد 2-3 میلیون به مخارج سالانه ات اضافه میشه.من از بس پولم رو دنبال این و درمان و او ن درمان کردم مفلس شدم.Tongue
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
خب من تو دسترسم هست فقط درست نمیدونم چه طور و چه مقدار باید بخورمconfused
اگر از 7-8 سال قبل درست یادم باشه نصف قاشق چایخوری 1 بار تو روز.چک می کنم ببینم چه قدر باید خورد.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
منم هر روز ميخورم ، دليلشو دقيق نمي دونم
بأيد ناشتا خورد ، هر روز به اندازه يه نخود زير زبان بزاريم تا جذب شه
به تجربه شخصي من براي رفع خستكي تاثير داره
یه غبار یخی یه ستاره سرد / یه شب از همه چی به خدا گله کرد/ یک دفعه به خودش همه چی رو سپرد /دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان