امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سپاس گذاری از همه ی شما دوستان
سلام به همگی بچه ها دوستان عزیزتراز جانم خواهران عزیز داداشای گلم دست تک تکه شما درد نکنه همه ی دوستان دیروز خیلی زحمت کشیدید ممنونم خصوصا آقا حامد گل با آن بیان شیوایی که داشتن و تدارک این روز بیادماندنی روچیدن....[/size] حیف شد خیلی زود این جمع نازنین رو ترک کردم خیلی دوست داشتم تا آخر توجمع شما بمونم ولی نشد به خداوندی خدا قسم میخورم رسیدم خونه آنقدر ناراحت شدم که رسیدم خونه باکسی صحبت نکردم ورفتم تواتاق و خوابم برد :38: :38: :38: :38: و صبح پشیمان از این که چرا زود جمع روترک کرده angry3 angry3 angry3angry3 sad2 sad2 ولی اون یه مدت کوتاهم برامن خوب بود عالی بود خیلی گلین تک تکتون خیلی صفا کردم دیروز بی ادبی منو ببخشین خواهشن....[size=medium]ممنونم ازشما دوستارتون saeed&pipo agreement2 agreement2 agreement2 icon_questionicon_question icon_question love28 love28 love28 Heart Heart Heart Heart love51 love51 love51 icon_question icon_question
 تشکر شده توسط : سحــــــــر , hedieh , i3aran , fireboud , بهــار , hamed , khatoon25 , AVID2000 , Aram , BanOoOo
icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
بيا با من مدارا كن ، كه من مجنونم و مستم ...
 تشکر شده توسط : سحــــــــر , fireboud , بهــار , hamed , Aram , Prime , BanOoOo
(2011/05/14, 12:21 PM)baran. نوشته است: icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

به علت نداشتن کیبرد من ترجمه میکنم
یعنی:
خیلیییییییییی خیلیییییییییی خوش گذشت واقعا عالی بود
دستتون درد نکنه
از مدیران محترم هم گویا تشکر کردن
جایه سحر و حمید هم خیلییییییییی خیلیییییییییییی خالی بود
عشــق
همین خنده های ساده ی توست
وقتی با تمام غصه هایت میخندی
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

تشکر شده توسط : fireboud , hamed , i3aran , بهــار , khatoon25 , Aram , BanOoOo , hamid
سعید جان ما هم از دیدن تو خوشحال شدیم .
ناراحت زود رفتنت هم نباش ، ایشا ا... به امید خدا آخر این هفته جبران می شه . agreement2
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : fireboud
مهسا جان راست گفتن واقعا جای دوستان گلی مثل داش حمیدخیلی خالی بود حیف شد دوست داشتم این رفیقو از نزدیک ملاقات کنم نشد.....ان شاالله تو دیدار شمال ایشونو ملاقات میکنیم...{سعید} icon_question icon_question icon_question Wink Wink
 تشکر شده توسط : سحــــــــر , hamid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست