امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد آزاتیوپرین و سیمواستاتین ....
(2012/06/07, 01:06 PM)Parla نوشته است: منم از اول تشخیص ام اس آزارام مصرف کردم، فقط یه سال روزی یکی بوده سال دیگه روزی نصف قرص، نمی دونم چرا دکتر من آمپول تجویز نکرده، ولی تا حالا مشکلی نداشتم

ممنون از جوابتون

یعنی شما حدود 7 سال هست که این دارو را مصرف میکنید ؟ همراه آن داروی دیگری ندادن ؟
(2012/06/07, 01:09 PM)yummy نوشته است: خواهش میکنم
آرام بخش و گه گاهی هم دگزامتازون یا بتامتازون دکتر تجویز میکرد.هفته ای یکی و ...
من چند سال تو این حالت بودم

به من هم همراه آزاتیوپرین آمپول بتامتنازون هم دادن که هر 2 هفته 1 بار میزنم. شما در حال حاضر از دارویتان رازی هستید ؟ حمله نداشتید ؟
فولیک اسید که همیشه همراه آزارام مصرف می کنم گاهی ویتامین ای هم تجویز می کنن

تشکر شده توسط : Robot
(2012/06/07, 01:14 PM)Robot نوشته است:
(2012/06/07, 01:09 PM)yummy نوشته است:

به من هم همراه آزاتیوپرین آمپول بتامتنازون هم دادن که هر 2 هفته 1 بار میزنم. شما در حال حاضر از دارویتان رازی هستید ؟ حمله نداشتید ؟

من تقریبا یه سالی میشه که سینووکس مصرف میکنم.آره خیلی راضی ام کلا چشمام خوب شد ولی الان یه ماه هست که چشمم باز یه کم تار میشه البته در حد حمله نیست هنوز نرفتم دکتر.
ولی کلا نه حمله نداشتم دیگه
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
اين داروها را واسه چي بهت دادن؟با سينوكس با هم استفاده مي كني؟
آزاتیوپرین چي هست؟؟؟؟
انسان هرگز حتي به مرگ هم تسليم نمي شود مگر زماني كه اراده اش ضعيف باشد(((اندوخته اي با ارزش تر از تندرستي نميشناسم)))

(2012/06/07, 11:35 AM)Robot نوشته است: سلام دوستان
من حدود 4 ماه است که بیماریم را تشخیص دادن (یکی میگه ms یکی میگه cis) می خواستم بدونم در بین شما دوستان کسی هست که در همون مرحله اول تشخیص، داروی آزاتیوپرین (آزارام) رو بهش تجویز کرده باشن ؟
سلام دکترمنم قره گزلی است هردوی این قرصهارابمن داده بودنداماچون بدن من به این داروهاحساسیت داشت قطعشون کردند

آیاآزاتیوپرین وسیمواستاتین برای کنترل علایم ام اس است یانه؟
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد یه سری دارو khatereh. 7 7,824 2019/08/07, 03:27 PM
آخرین ارسال: زهره۷۴۱۵
  آزاتیوپرین‌ (Azathioprine) baran 78 90,748 2016/10/04, 10:17 AM
آخرین ارسال: eshtebahiiiiiii

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان