امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد آزاتیوپرین و سیمواستاتین ....
سلام دوستان
من یک سوال داشتم. دکتر من آقای دکتر قره گزلی هستن که برای من تشخیص بیماری cis را دادن. در مرحله اول قرص آزاتیوپرین روزی 2 عدد، قرص سیمواستاتین روزی 1 عدد و آمپول بتاتمتازون ال. ای هر 15 روز 1 عدد. به من تجویز کردن که تا الان حدود 3 ماه هست که دارم مصرف می کنم.
به من گفت سعی می کنم با این روش درمان بیماریت به ms تبدیل نشه.

می خواستم بدونم آیا کسی هست که دکترش ایشون باشه یا کس دیگه ای و شروع درمانش به این صورت باشه ؟
(2012/05/21, 01:54 PM)Robot نوشته است: سلام دوستان
من یک سوال داشتم. دکتر من آقای دکتر قره گزلی هستن که برای من تشخیص بیماری cis را دادن. در مرحله اول قرص آزاتیوپرین روزی 2 عدد، قرص سیمواستاتین روزی 1 عدد و آمپول بتاتمتازون ال. ای هر 15 روز 1 عدد. به من تجویز کردن که تا الان حدود 3 ماه هست که دارم مصرف می کنم.
به من گفت سعی می کنم با این روش درمان بیماریت به ms تبدیل نشه.

می خواستم بدونم آیا کسی هست که دکترش ایشون باشه یا کس دیگه ای و شروع درمانش به این صورت باشه ؟

منم در ابتدای بیماریم آزاتیوپرین خوردم و ماه گذشته هم دکتر بهم سیمواستاتسن داد و گفت از پیشرفت بیماری پیشگیری میکنه
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : paeazan
سلام دوستان
من حدود 4 ماه است که بیماریم را تشخیص دادن (یکی میگه ms یکی میگه cis) می خواستم بدونم در بین شما دوستان کسی هست که در همون مرحله اول تشخیص، داروی آزاتیوپرین (آزارام) رو بهش تجویز کرده باشن ؟
من بعد تشخیص یک سال آزاتیوپرین خوردم
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : Robot
(2012/06/07, 11:35 AM)Robot نوشته است: سلام دوستان
من حدود 4 ماه است که بیماریم را تشخیص دادن (یکی میگه ms یکی میگه cis) می خواستم بدونم در بین شما دوستان کسی هست که در همون مرحله اول تشخیص، داروی آزاتیوپرین (آزارام) رو بهش تجویز کرده باشن ؟

سلام

آزارام یه داروی کنترل کننده سیستم ایمنیه بدنه.برای بیماری های اتو ایمیون کاربرد داره حالا شاید قطعی تشخیص ندادن که ام اسه اینترفرون تجویز نکردن وگرنه سی آی اس دارو نداره.

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

ممنون از اینکه جواب دادین
من مشکلم این است که این دارو را معمولان برای کسانی که با اینتروفن ها مشکل دارن یا افرادی که ms نوع پیش رونده دارن تجویز میشه. از طرفی هم میدونم بعد از 4 ماه نمیشه نوع ms را مشخص کرد (امکانش هم هست که بشه نمیدونم sad2)
نمیدونم دکترم من هم که میگه cis هست ..... سوال بدون جواب برای من بدترین چیزه .....
من تو دوره ای که تو cisبودم خیلی مصرف کردم آزارام رو.ولی هیچ فایده ای هم برام نداشت.حمله هام ادامه داشت تا ام اس تشخیص داده شدicon_question
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
منم از اول تشخیص ام اس آزارام مصرف کردم، فقط یه سال روزی یکی بوده سال دیگه روزی نصف قرص، نمی دونم چرا دکتر من آمپول تجویز نکرده، ولی تا حالا مشکلی نداشتم
(2012/06/07, 12:54 PM)yummy نوشته است: من تو دوره ای که تو cisبودم خیلی مصرف کردم آزارام رو.ولی هیچ فایده ای هم برام نداشت.حمله هام ادامه داشت تا ام اس تشخیص داده شدicon_question

ممنون از جوابتون.
شما در دوره ای که آزاتیوپرین مصرف کردین داروی دیگه ای هم همراه آن مصرف می کردین ؟
 تشکر شده توسط : yummy
خواهش میکنم
آرام بخش و گه گاهی هم دگزامتازون یا بتامتازون دکتر تجویز میکرد.هفته ای یکی و ...
من چند سال تو این حالت بودم
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد یه سری دارو khatereh. 7 7,822 2019/08/07, 03:27 PM
آخرین ارسال: زهره۷۴۱۵
  آزاتیوپرین‌ (Azathioprine) baran 78 90,742 2016/10/04, 10:17 AM
آخرین ارسال: eshtebahiiiiiii

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: