•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سنگینی ، ضعف ، بی حسی و کرختی پاها
خب من الان 1ماهه پیاد ه روی میکنم پامو ورزش میدم بدتر از همه نمیتونم خوب بدوم.ولی تاثیری نداشته ی جا خوندم اگه غشای میلین مغز آسیب ببینه در برخی موارد ترمیم نمیشه و عارضه واسه همیشه باقی میمونه منم فک میکنم واسه من اینطوریه
 تشکر شده توسط : مریم۷۲
اگه مییلین اعصاب تخریب شدیدی پیدا کرده باشه یعنی اینکه علاوه بر این پوشش تار عصبی ،خود تار هم آسیب میبینه پس ترمیم سخت وگاهی هم ممکن نیست
اما در حالت عادی ترمیم میشه(وقتی تخریب جزیی وسطحی باشه)،اما ورزش مطلق راهگشا نیست،شما باید ازلحاظ روحی هم تو سطح خوبی باشین،باید امید داشته باشین،همونطوری که گفتم باید یه سری چیزارو از مغزو فکرو ذهنتون دور کنین.
...
 تشکر شده توسط : mohamad2014
(2014/02/27, 12:54 PM)مریم۷۲ نوشته است: اگه مییلین اعصاب تخریب شدیدی پیدا کرده باشه یعنی اینکه علاوه بر این پوشش تار عصبی ،خود تار هم آسیب میبینه پس ترمیم سخت وگاهی هم ممکن نیست
اما در حالت عادی ترمیم میشه(وقتی تخریب جزیی وسطحی باشه)،اما ورزش مطلق راهگشا نیست،شما باید ازلحاظ روحی هم تو سطح خوبی باشین،باید امید داشته باشین،همونطوری که گفتم باید یه سری چیزارو از مغزو فکرو ذهنتون دور کنین.

خب من الان 2 ساله ضعف تو پا چپمه.ولی من تا 1کیلومتر راحت راه میرم ولی بعد از اون ضعف شروع میشه دکترم گفت این عارضه کهنه شده ممکنه خوب نشه
دکترتون هم گفته که ممکـــــنه خوب نشه!!ها..
پس ممکنه هم خوب شه!
من امیدوارم زودتر مشکلتون برطرف شه
امیدتون به خداباشهicon_question
...
 تشکر شده توسط : mohamad2014 , ehsan 10054 , nahid
(2014/02/27, 01:09 PM)مریم۷۲ نوشته است: دکترتون هم گفته که ممکـــــنه خوب نشه!!ها..
پس ممکنه هم خوب شه!

میتونی دقیقا بگی چه ورزشی کنم؟Angel
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , مریم۷۲
شنا خیلـــی خوبه
پیاده روی روزانه
پینگ پونگ(نه حرفه ای ها،فقط برای تحرکی که برای پاها داره میگم)
خودت هم میتونی حرکات کششی رو انجام بدی،برای پا خوبه
همه ی اینا تا جایی خوبه که بهتون فشار نیاد واحساس ناراحتی نکنین،حالا تا کم کم که ایشاا.. حالتون رو به بهبودی میره این ورزشا رو هم میتونین سنگین تر وبیشترش کنینagreement2icon_question
...
 تشکر شده توسط : mohamad2014
من اصلا نمیتونم ب مریضیم فک نکنم سره کارم هر جا که میرم همش تو فکرمه نمی دونم چطوری بهش فک نکنم الان ی مسیریو میخوام پیاده برم همش قبلش به ضعفه پام و مسافتی که میخوام برم فک میکنمbadtasteconfused2

(2014/02/27, 01:09 PM)مریم۷۲ نوشته است: دکترتون هم گفته Ú©Ù‡ ممکـــــنه خوب نشه!!ها..
پس ممکنه هم خوب شه!

میتونی دقیقا بگی چه ورزشی کنم؟Angel
(2014/02/27, 01:21 PM)mohamad2014 نوشته است: من اصلا نمیتونم ب مریضیم فک نکنم سره کارم هر جا که میرم همش تو فکرمه نمی دونم چطوری بهش فک نکنم الان ی مسیریو میخوام پیاده برم همش قبلش به ضعفه پام و مسافتی که میخوام برم فک میکنمbadtasteconfused2

بهترین راه برای شما تقویت روحیه هست؛ اینقدر ام اس رو بزرگ نبین!
من هم دو سال پیش این ضعف پا رو داشتم و بعد از یک ماه کاملاً خوب شد؛ خیلی کم پیش میاد که این ضعف و بی حسی پایدار بشه
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : ابراهیم , mohamad2014 , nahid
(2014/02/27, 03:10 PM)الی کوچولو نوشته است:
(2014/02/27, 01:21 PM)mohamad2014 نوشته است: من اصلا نمیتونم ب مریضیم فک نکنم سره کارم هر جا که میرم همش تو فکرمه نمی دونم چطوری بهش فک نکنم الان ی مسیریو میخوام پیاده برم همش قبلش به ضعفه پام و مسافتی که میخوام برم فک میکنمbadtasteconfused2

بهترین راه برای شما تقویت روحیه هست؛ اینقدر ام اس رو بزرگ نبین!
من هم دو سال پیش این ضعف پا رو داشتم و بعد از یک ماه کاملاً خوب شد؛ خیلی کم پیش میاد که این ضعف و بی حسی پایدار بشه

ناپایداره 2 ساله باهمه؟!confused2
خوب وقتی خودتون میگین همیشه قبل از پیاده روی به ضعف پام فکر میکنم اگرم بخواد خوب شه شما انرژی منفی برای خودتون میفرستین.
از طرفی غشای میلین هم فکرتونو مشغول کرده ولی چیز مهمی نیست .مثل زخم میمونه که جاش کم و بیش میمونه ولی کاری با ما نداره.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : ابراهیم

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواب رفتگی سر، سوزش و گزگز و یا سنگینی سر sargol 17 172,402 2019/11/13, 10:56 PM
آخرین ارسال: Shaparak..
  ضعف و سنگینی دست آزیتا 7 17,545 2017/09/02, 10:37 AM
آخرین ارسال: حامد 67
  درد کتف و گردن - سنگینی گردن mina_a 26 19,831 2017/05/02, 06:47 PM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست