نظرسنجی: كدام سمت بدن شما مورد حمله حسي قرار ميگيرد ؟
فقط سمت راست
18.11%
23 18.11%
فقط سمت چپ
15.75%
20 15.75%
بيشتر سمت راست
32.28%
41 32.28%
بيشتر سمت چپ
31.50%
40 31.50%
هر دو طرف به صورت یکسان
2.36%
3 2.36%
در کل 127 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سمتي از بدن كه مورد حمله قرار گرفته
من که بیشتر سمت چپمهangry2
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
من اول یه چیزی مثل شوک الکتریکی توی پاهام ایجاد شد نمی دونستم برای چیه ولی احساس میکردم باید علامت یه بیماری چیزی باشه . بعد از مدتی بطور خیلی ناگهانی دوبینی پیدا کردم و بعد سمت چپم رو کنترل نداشتم و متاسفانه چپ دست هم هستم و کلا وقتی سمت چپم حمله میشه که خیلی هم زیاده واقعا برام مشکل سازه . بعدش روی صحبت کردن و تکلمم تاثیر گذاشت که خیلی خجالت می کشم پیش دیگران موقع صحبت کردن درست نتونم خوب حرف بزنم یه لحظه نرماله یه لحظه تغییر میکنه بعدش اون حالت الکتریسته به تمام بدنم منتقل شد . خدا میدونه علامت بعدیش چیه icon_cryicon_cry

الهی
نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم
نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی

در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی
پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی

کس به غیر از تو نخواهم ، چه بخواهی چه نخواهی
باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی
(2011/10/10, 06:04 PM)hamid t نوشته است: منم چشم راستم اول تار شد
بعد گردنم به راست خم موند طوری که نمی تونستم صاف کنم
بعدم سر گیجه ی وحشتناکfighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gif
مگه بعد تاری چشم تاری بر میگرده؟
من که چشم راستم 2ساله تار می بینه

واسه من که خوب میشه یه وقتایی دوباره میاد.
منکه اغلب خوبم و مشکلی ندارم
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
اولین بار15-16سالم بودکه پاهام درگیر شدن و تا کمر حس نداشتم که تا اونجایی که یادمه پای راستم بیشتر اذیتم میکرد، 2سال بعد سمت راست بدنم که از دست راستم شروع شد، 3سال بعد چشم چپم تار شد،و 1سال بعدش یعنی همین چند ماه پیش دوباره چشم چپم تار شد که وقتی نوار چشم گرفتم متوجه شدم که چشم راستم هم درگیر شده ولی خیلی خفیفه..........فعلا هم که مشکلی ندارمSmile (52)
حالا تو نظرسنجی باید کدوم گزینه رو انتخاب کنم؟!confused
 تشکر شده توسط : yummy
منم بیشتر سمت چپ بدنم درگیره
سلام
من صورتم سمت چپه ولی بدنم سمت راست . حالا جناح چپم یا راست؟
سلام
من دید چشم راستم را از دست داده بودم ولی در کل بدنم احساس گز گز می کنمconfused2
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
من چشم راستم تاری دید داشت ولی سمت چپم مور مور می شد. که الان چشمم خوب شده ولی یه وقتهایی بدنم مور مور میشه هنوز
منم دست راستم 2تا حمله داشته ابار درد شدید ویک بار بی حسی تا سر وگردن=این حریف بی مرفت از سمت راست هجوم اوردهfighting0030.gif
به به از اين علايم.
علامت ميخواي فقط مال خودم.
يه روز بيدار شدم همه رو 2تا ميديدم.رفتم دكتر گفت آزمايش قند بده منفي شد.رفتم چشم پزشك گفتم شايد بابا قوري شدم گفتن نه اونم نيست.رفتم روانپزشك گفتم شايد ديوونه شدم گفتن نه ديوونه ام نيستي.ديگه در نهايت فلاكت رفتم نورولوژيست گفت Sadديابتيه بابا قوريه ديوونه ام. اس داري)
بخنديد
اي هر هر هر laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
حدیث قدسی:
هر گاه عبدی گناه می کند قطعه ای از زمین که در آن محل این گناه را انجام داده است از خدا اجازه می خواهد بنده را در کام خود فرو ببرد و آن سقفی که روی سر آنهاست از سقف بناها یا آسمان است از خدا اذن می طلبند که بر سر آنان خراب شود .
اما خداوند متعال می گوید :
دست از بنده من بردارید و به او مهلت بدهید زیرا شما او را خلق نکرده اید اگر او را خلق کرده بودید به او رحم میکردید.
sad2
 تشکر شده توسط : ورپریده

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چند باردر طول مصرف دارو دچار حمله شدید ؟ nahid 154 91,887 2018/03/06, 10:35 AM
آخرین ارسال: haniehh
  داروي مورد استفاده شما ؟ hamid 202 142,045 2015/03/09, 09:30 PM
آخرین ارسال: somaye_602000

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست