•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • 18
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر كاشان
بچه ها خيلي خوشحالم كه بهتون خوش گذشته.خوش به حالتون.من بيچاره هم صبح ساعت 3 پاشدم رفتم كنكور و شب ساعت 11 برگشتم خونه.ولي خيلي بهتر از پارسال دادم اين كنكورو .از همتون ميخوام واسم دعا كنيد تا قبول بشم.اگه قبول بشم تو يكي از ديدارا از شرمندگيه دعاهاتون در ميام.هم اكنون نيازمند دعاهاي خيرتان واسه قبولي هستيم.
دشنام خلق را ندهم جز دعا جواب ....ابرم که تلخ گیرم و شیرین عوض دهم
دوستان سلام ؛
باز هم يه روز خوب و به ياد موندني رو تو جمع دوستاي مهربونم سپري كردم ، روزي كه بعد از اون وابستگي شديدتري رو به تك تك اونها احساس مي كنم ، واقعاً از اينكه تونستم تو اين سفر همراهتون باشم خوشحالم و به خودم مي بالم ، سفري كه لحظه لحظه هاش براي من و همه شما پر از شادي و خاطره هاي قشنگ و فراموش نشدني بود . اميدوارم بتونم باز تجربه بودن در كنارتون رو تو سفرهاي بعدي داشته باشم .
سينا جان ، ميدونم با سختي زياد خودتو به اين سفر رسوندي ، از صميم قلب سپاسگذارم .
حميدجان ، مرسي از هماهنگيهات براي اين سفر ؛ خيلي عالي بود .
علي جان ، ممنونم ، ممنونم كه با وجود اين همه فاصله مي يايي و تو قرارها شركت مي كني ؛ بدون كه وجود تو براي من و همه بچه ها خيلي با ارزشه .
مرتضي جان اين سفر با وجود تو به من خيلي خوش گذشت ، لذت اين سفر با بودن در كنار تو براي من چندين برابر شد . واقعاً خسته نباشي .
مهدي جان ، دوست خوب من واقعاً خوشحالم كه تو اين سفر همراه و هم سفر ما بودي . از تو تشكر مي كنم .
سعيده خانوم ، متشكرم ، شما واقعاً مهربون و دوست داشتني هستي .
مهسا خانوم ، واقعاً به داشتن دوستي مثل شما افتخار مي كنم . از اينكه تو اين سفر همراه ما بودي متشكرم .
نازنين خانوم ، اميدوارم بهت خوش گذشته باشه و حالت خوب باشه ، از شما و جد بزرگوارتون به خاطر همه زحماتشون تو حفظ اين آثار تاريخي متشكرم .
آقا مجيد ، با اينكه خيلي ساكت بودي ولي مهروبي تو چشمات موج مي زنه ، برات آرزوي سلامتي مي كنم .
حميد جان ، ممنونم كه بچه ها رو تو اين سفر همراهي كردي .
مريم خانوم ، از آشنايي با شما خيلي خوشحالم و اميدوارم تو سفرهاي بعدي هم با هم همسفر باشيم .
مجتبي جان ، ممنونم كه خودت رو رسوندي و حتي براي مدت كمي هم كه شده با ما بودي .

پريا خانوم ، خيلي خيلي ممنونم ، به خاطر همه زحمتهايي كه براي برگزار شدن هر چه بهتر اين سفر متحمل شدي . به داشتن همسري مثل تو افتخار مي كنم .

و جاي همه كساني كه تو اين سفر همراهمون نبودن واقعا خالي بود ان شا ا... تو قرارهاي بعدي بتونيم در كنار هم باشيم .
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : voodoo , nazaninn , Majid , earth , mojtaba2iran , hamid , مـه ســـا , mirali , Morteza , maryamm , MAHDI , pariya , حمید
سلام
من امروز که نرفتم سرکار تا الان هم به جز دو ساعتش همش خواب بودمsmiling
انگار یه تریلی 18 چرخ رو حمل کردم.
خوب بریم سراغ دیدار کاشان
دوستا عزیز اول یه تشکر دسته جمعی از همتون می کنمicon_question
خیلی خوش گذشت
عالی بود
پریای عزیز خیلی خوش حالم که دیدمت و واقعا ممنون از زحمت هایی که کشیده بودی خیلی خجالت کشیدیمlove51love28
آقا حامد خیلی لطف کردین واقعا همه چی عالی و مرتب بود کلی شرمندهicon_questionlove28
آقا مهدی ممنون از راهنمایی در مورد دکتر ولی خیلی کم حرف زدین و من خودمو کشتم تا یه بحثی ایجاد کنم که شما هم صحبت کنید ( البته با آقایون حرف می زدید ها wink2) و موفق هم شدم. agreement2
آقا حمید از چهرتون مثبتیه مثبتی می باره آخی که تا حالا از گوشیتون صدای دختر بیرون نیومدهlaughing3
آقا سینا که خیلی بهش زحمت دادم خیلی ممنون. فقط همش بهم می خندیدی چرا! laughing3:35::35: کلی زحمت کشیدی که اومدی راستی قضیه ی خواهش با سیگار به کجا کشیدlaughing3laughing3laughing3laughing3
آقا مرتضی خیلی لطف کردی که اومدی خوش حالم که دیدمت ولی یه کم اذیتم کردی یا ولی من جبران می کنم حالا ببین کی گفتم. laughing3laughing3:35::35:
مهسای عزیز خیلی باحال بودی از دیدنت کلی خوش حالم راستی گوجه سبز هم خوش مزه بودlaughing3 ( راستی گوجه سبز که سعیده آورده بودicon_cry )
سعیده ی عزیز واقعا ممنون از خوراکی هایی که آورده بودی و واقعا ممنون از خوبی هاتlove51love51love51
نازنین عزیز خیلی خوش حالم که دیدمت از همه چی ممنون آخه من بیچاره کی زل زدم به شما! sad2 شماها که همش غیبتون می زد ولی جدا بازم خیلی خوش حالم عزیزم بمیرم که پات درد گرفتlove51
علی آقا خیلی زحمت کشیدی که اومدی ( ولی بیشتر نازنین باید از اومدنت تشکر کنه ) ماشااله خوب تو ماشین خوابیدی ها!! icon_questionlaughing3
آقا حمید هم که خیلی خیلی زحمت کشید ( کلی هم خسته شد ) از همه چی ممنون خوش حالم که شما رو دیدمicon_question
بابت اون سوغاتی ها هم ممنون واقعا عزیزم خوش حال شدم که دیدمت و ممنون که کلی زحمت کشیدی که بیایicon_questionicon_questionlove51love51love51love51
و اما آقا مجتبی: خیلی ممنون که این همه لطف کردین و اومدین بابت موزها واقعا ممنون دوست داشتیم بیشتر باهاتون آشنا بشیمicon_question
ماتیلات عزیز هم خوش حال شدم که صدات رو شنیدم و ناراحت از اینکه نبودیlove51
آنارام عزیز جات خیلی خالی بودlove51
آقا میرعلی یادم بود که داری کنکور میدیwink2
نگار عزیز بچه ها خیلی تلاش کردن که پیدات کننlove51
همه ی دوستانی که نبودین جاتون خالیicon_question
و اما خودم: من بیچاره صدام عین این جیغ جیغو ها شده بودsad2 ( البته چون گلوم درد می کرد) به خاطر همین سر همو رو درد آوردم. laughing3laughing3واقعا خوش حالم که دیدمتون icon_questionlove51
راستی از آقای راننده هم کمال تشکر رو دارمicon_question
چون می دونست چی کار کنه که ما بیشتر کنار هم باشیمlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
دیدی من چقدر باهوشم
هیچ کدومتون متوجه کار با ارزش آقای راننده نشده بودیدlaughing3
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
 تشکر شده توسط : voodoo , Morteza , Majid , hamid , earth , hamed , mojtaba2iran , anaram , nazaninn , MAHDI , Matilat , مـه ســـا , pariya , حمید , سحــــــــر
ای وای خاک عالمangry3
من چرا آقا مجید گل رو جا انداخته بودمicon_question
هزار بار متنم رو خوندم
دیدم مثله اینکه جا انداختم
برق سه فاز از سرم پریدconfused
مجید خیلی خیلی خیلی خوش حالم که دیدمتicon_question
ما که دیدیم مثلا قائمکی چی کار می کردی:35:
اصلا هم کار خوبی نیستangry
چون می دونم تازه شروع کردی
اکیدا بهت می گم دیگه ادامش ندهangry
شبیه پسر دایی من بودی
خیلی مودب و آرومicon_question
من از اول مینی بوس شروع کردم به تشکر کردن
جنابعالی هم چون صندلی کنار پنجره نشسته بودی
و مرتضی کنارت نشسته بود
تقصیر مرتضی شد که نذاشت تو روببینمangry:35: ( البته منظورم الانه که داشتم تو ذهنم یه لحظه از مینی بوس رو تجسم می کردم و ترتیت نشستن ها رو بررسی می کردم. )
 تشکر شده توسط : Majid
(2010/05/15, 09:15 PM)maryam22 نوشته است: ای وای خاک عالمangry3
من چرا آقا مجید گل رو جا انداخته بودمicon_question
هزار بار متنم رو خوندم
دیدم مثله اینکه جا انداختم
برق سه فاز از سرم پریدconfused
مجید خیلی خیلی خیلی خوش حالم که دیدمتicon_question
ما که دیدیم مثلا قائمکی چی کار می کردی:35:
اصلا هم کار خوبی نیستangry
چون می دونم تازه شروع کردی
اکیدا بهت می گم دیگه ادامش ندهangry
شبیه پسر دایی من بودی
خیلی مودب و آرومicon_question
من از اول مینی بوس شروع کردم به تشکر کردن
جنابعالی هم چون صندلی کنار پنجره نشسته بودی
و مرتضی کنارت نشسته بود
تقصیر مرتضی شد که نذاشت تو روببینمangry:35: ( البته منظورم الانه که داشتم تو ذهنم یه لحظه از مینی بوس رو تجسم می کردم و ترتیت نشستن ها رو بررسی می کردم. )

مرسی مریم جون !!!
می تونی از سینا بپرسی که چقدر تازه کارم !!! laughing3laughing3laughing3laughing3
چشم دیگه ادامه نمی دم ! :55:love51
سلام به همگی
خیلی خیلی سفر خوبی بود خیلی خوش گذشت
اول از آقا حامد و پریا خانوم باید تشکر کنم که واقعا تو این دیدار سنگ تموم گذاشتن ایشالله که بتونیم جبران کنیم
حمید که خیلی زحمت کشید و میدونم چه حرصی میخورد وقتی پشت مینی بوس رانندگی میکرد
سینا عزیز که با اومدنش هممون رو خوشحال کرد و واقعا وجودش باعث دلگرمی همه بچه هاست
مهسا هم که خیلی خانومه(مثل ندا خانوم) البته همون اول باعث ناراحتیش شدم ولی امیدوارم تونسته باشم از دلش در بیارمicon_question
علی هم که خیلی خوشحال شدم که چند ساعتی در کنارش نشسته بودم و با هم همکلام شدیم
مرتضی هم که خیلی دوسش دارم و وقتی که داشتم ازش جدا میشدم و یاد این میوفتادم که باید تا شمال بره واقعا داشت دلم واسش کباب میشد
نازنین خانوم هم وقتی که دیدم چقدر مثل من به صدای آقا شماعی زاده علاقه داره داشت قند تو دلم آب میشد
مجید جان هم با اینکه خیلی کم حرف زد ولی خیلی دوست داشتنیه البته نزدیک بود بخاطر یک عکس جونشو تو آبشار نیاسر .... مجید جان من واقعا متاسفم ولی عکست خیلی قشنگ شده
آقا مهدی هم که همیشه تو چهره اش آرامش رو احساس میکنی خلاصه هم کلام شدن باهاش خیلی لذت بخشه
سعیده عزیز هم که پر از انرزی و روحیه است سعیده جان از بابت گوجه سبز ها هم خیلی ممنون خیلی خوشمزه بود آخه من گوجه سبز خیلی دوست دارمwink2
آقا مجتبی که خیلی مشتاق دیدارشون بودم و از دیدارشون خیلی خوشحال شدم
و اما مریم خانوم angryحالا به میگی بچه مثبت Angryحالا آماره منو میگیری بعد به خودم بر میگردونی حالا واسه من حسابدار بازی در میاری(چه ربطی داشتicon_cry)بالاخره نوبت منم میرسه مطمئن باش طلافیشو سرت در میارم(ولی جدای از شوخی از دیدنتون خوشحال شدم)
جای اونایی که نیومدن خیلی خالی بود
در آخر باز هم از آقا حامد و پریا خانوم بخاطر زحماتشون تشکر میکنم انشالله ه یک در دنیا و صد در آخرت نسیبتون بشهagreement2wink2
اینم دوتا عکس از گل گلاب که تو نیاسر با گوشی خودم گرفتم

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   DSC00010.jpg (اندازه: 185.61 KB / تعداد دفعات دریافت: 7)
.jpg   DSC00011.jpg (اندازه: 249.9 KB / تعداد دفعات دریافت: 8)
عاقبت خاک شود.حسن جمال من و تو. خوب و بد میگذرد.وای بحال من و تو.
 تشکر شده توسط : earth , hamed , hamid , mojtaba2iran , Morteza , nazaninn , MAHDI , مـه ســـا , Matilat , voodoo , pariya , Majid , maryamm
(2010/05/15, 09:36 PM)Majid نوشته است: مرسی مریم جون !!!
می تونی از سینا بپرسی که چقدر تازه کارم !!! laughing3laughing3laughing3laughing3
چشم دیگه ادامه نمی دم ! :55:love51
لازم نیست از کسی بپرسمangryangryangry
مگه خودم کور بودم که بلد نبودی حتی دستت بگیریangry3angry3angry3angry3angry3angryangryangry
مرده و قولش:35::35:
ببینیمو تعریف کنیمangryangryangry
 تشکر شده توسط : Majid
عجب همه منو واسه ماديات دوست دارند همه از خواراكي هاي سعيده گفتند. بيچاره سعيده خودش هيچي فقط اين خواركي ها بود كه تعريف داشت آي مسلمونا گريه كنيد گريه ثوابه.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : Matilat
(2010/05/15, 10:10 PM)earth نوشته است: عجب همه منو واسه ماديات دوست دارند همه از خواراكي هاي سعيده گفتند. بيچاره سعيده خودش هيچي فقط اين خواركي ها بود كه تعريف داشت آي مسلمونا گريه كنيد گريه ثوابه.

وای سعیده ی عزیزlove51
من که گفتم تو خیلی خوبیlove28love28love28
آخه من یاد گوجه سبز ها افتادمlaughing3laughing3
خوب آخه خودت خوبی که به فکر ما بودی و برامون کلی خوراکی آورده بودی
قربونت برم مگه میشه خودت خوب نباشیlove51love51love51
من که کلی تو کف خوب بودن و ناز بودن تو موندمicon_cry هنوز عزیزمlove51love51love51love28love28love28love28love28
 تشکر شده توسط : earth
(2010/05/15, 09:15 PM)maryam22 نوشته است: تقصیر مرتضی شد که نذاشت تو روببینمangry:35: ( البته منظورم الانه که داشتم تو ذهنم یه لحظه از مینی بوس رو تجسم می کردم و ترتیت نشستن ها رو بررسی می کردم. )
بابا به من چه الکی تقصیر گردن من ننداز
آخه مجید انقده کوچیک ریزمیزه اس که دیده نمی شهlaughing3laughing3laughing3laughing3

سعیده جون دستت درد نکنه یعنی ما به خاطر خوراکیات به یادت بودیم rolleyesrolleyesrolleyes
تو همیشه دوست داشتنی هستی مهربونیlove51love51
دوست دارم وقتی که چشمات می بندی....با من به دردای این دنیا می خندی....
 تشکر شده توسط : earth

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • 18
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان