نظرسنجی: ديدار شمال را از لحاظ كيفيت با چه نمره اي ارزيابي ميكنيد ؟
10
33.33%
6 33.33%
9
22.22%
4 22.22%
8
27.78%
5 27.78%
7
11.11%
2 11.11%
6
0%
0 0%
5
5.56%
1 5.56%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 18 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 33
  • 34
  • 35(current)
  • 36
  • 37
  • ...
  • 39
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر شمال
يكي از بهترين مسافرتاي زندگيم بود
اگه يكم (فقط يكمwink2) بي حال بودم ، فقط به خاطر بي خوابي بود... ببخشيدlove51

آقا حامد و پريا ي مهربونم واقعا زحمت كشيديد ، خيلي تحسينتون مي كنم
به هممون خوش گذشت و اين به خاطر درايت و مديريت خوب شما بود
ديگه نام نميبرم
چون نمي تونم بگم كي و به خاطر چي ازش ممنونم ...
فقط مي گم :
خيلي خيلي مرسي كه همچين روزي بي نظيري رو در ذهنم حك كردين
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : earth , hamed , mojtaba2iran , مـه ســـا , voodoo , سحــــــــر , hamid , Morteza , maryamm , nazaninn , pariya
سلام؛
دوباره یه روز خوب و به یادموندی رو در کنار دوستان خوب و مهربونم سپری کردم ، روزی که مطمئنا همه ما از اون لذت بردیم و تک تک لحظه هاش برامون خاطره انگیز و به یادموندی هست . واقعا به من خوش گذشت و مطمئنم به همه شما دوستان هم خوش گذشته . خوشحالم که به بودن در کنار همدیگه علاقه مندیم و از مصاحبت هم لذت می بریم .

سینا حضورت باعث گرمی جمعمون بود ، می دونم که سختی بیشتری رو از همه ما متحمل شدی و وقتی که ما به خونه رسیدیم تو هنوز تو راه برگشت بودی ، واقعا ممنونم که با علاقه و با انگیزه برای دیدارهامون حضور پیدا می کنی . باید بگم که جت اسکیت هم خوب بود ولی خدایی خیلی گاز میدادی و داشتیم سر از روسیه در میاوردیم .confused

علی عزیز واقعا وجودت دیدارهامون رو لذت بخش تر می کنه ، ممنون که برای شرکت در دیدارها اینهمه سختی رو تحمل می کنی و خودت رو به تهران می رسونی .

آقا مرتضی با اینکه دیروز یکمی بد حال شدی ، ولی همینکه تو جمعمون بودی باعث خوشحالی تک تک بچه ها بودی ، کارت خیلی درسته ، ممنون که اومدی .

بهاره خانوم نمی دونم چجوری از شما تشکر کنم ، واقعا عالی بودی ، خیلی خوشحالم که دوست خوبی مثل شما به جمعمون اضافه شده ، کلا بچه های شمال خیلی مهربون و دوست داشتنی هستند ، از پذیرایی خوبتون ممنونم ، دوستتون خیلی ساکت بود ولی تشکر کنید که تو جمع ما حضور پیدا کرد و سر و صدای ما رو تحمل کرد .

مهدی جان روز خوبی رو در کنار تو دوست خوب سپری کردیم ، خیلی سورپرایز قشنگی داشتی ، روزمون رو خیلی قشنگ تر کردی با این کار به همه ما خوش گذشت و لذت بردیم ، امیدوارم همیشه همینطور با احساس و مهربون ببینمت . از هانیه خانوم هم تشکر می کنم که به ما افتخار دادند و مثل یک دوست خوب تو جمع ما شرکت کردند و خیلی خوشحالم که اینقدر سریع با همه بچه های گروه صمیمی شدند .

سعیده خانومه مهربون که باعث دلگرمی ما تو این دیدار بودند ممنون که باعث گرمتر شدن جمع ما بودی .

مهسا خانوم ممنون که با حضورتون جمع ما رو با صفا تر کردی . از بودن در کنار شما خوشحال هستم و براتون آرزوی موفقت می کنم ، امیدوارم همیشه همینطور شاد و با نشاط باشی .

حمید جان از تو و خانومت هم خیلی متشکرم ، به داشتن مدیر مهربون و دوست داشتنی مثل تو افتخار می کنم ؛ خیلی خوش گذشت هم دیدار و هم بعد از دیدار wink2

آقا مجتبی حضور شما و همسر محترمه تون باعث خوشحالی من شد امیدوارم این مسافرت بهتون خوش گذشته باشه .

نازنین خانوم از شما هم ممنون و سپاسگذارم که با مهربونی و علاقه در دیدارهامون شرکت می کنی .

شهرزاد خانوم خیلی افتخار دادین و ما رو خوشحال کردین ،

حمید جان مرسی که مثل همیشه پای ثابت قرارهامونی و میشه روت حساب کرد . دیروز در کنار تو روز خوبی رو سپری کردم .

میر علی خیلی خوشحال شدم که تو دیدار شرکت کردی امیدوارم تو قرارهای بعدی هم حضور داشته باشی .

مریم خانوم مرسی که تشریف آوردی .

پریا خانوم بخاطر حس مسئولیتت ممنونم و خوشحالم که روز خوبی رو در کنار تو گذروندم .

جای همه کسانی که دوست داشتن تو این دیدار باشند و قسمت نشد شرکت کنند خیلی خالی بود ، امیدوارم تو قرارهای بعدی بتونیم در کنار همدیگه باشیم .

قرار 22 مهر هم تموم شد و خاطره ای قشنگ رو برای ما به جا گذاشت ، خیلی نگران بودم که همه کارها به خوبی و سر وقت انجام بشه ، خوشبختانه تونستیم همه کارها رو با کیفیتی مناسب انجام بدیم و این مهم ممکن نبود با همکاری همه شما دوستان و مدیریت خوب لیدر مهربونی مثل آقای بهرامی که واقعا با علاقه برای شاد کردن ما تلاش می کرد از ایشون هم تشکر می کنم که برای شاد کردن جمع ما خیلی تلاش کرد .
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : mojtaba2iran , earth , مـه ســـا , Matilat , حمید , nahid , voodoo , سحــــــــر , hamid , zaynab , Morteza , maryamm , nazaninn , MAHDI , pariya , shahrzad , mirali
سلام به همه
روز بسیار عالی بود
من ساعت 1:30 بامداد رسیدم خونه آخه بلیطمو عوض کردمwink2
حامد جون و پریا خانوم ممنون بابت همه چیز.هماهنگی ها عالی بود.خسته نباشید.امیدوارم همیشه شاد و پر انرژی باشید و در کنار هم لذت بببریم.

نازنبن عزیزم خیلی عالببودی قربونت برم کنار تو برام بهترینه همیشه.اینجا بهت بگم که خیلی ناراحتم از اینکه بخاطر عدم تعادل و دید دوتاییم نتونستم رو اون تابه خودم هلت بدم sad2sad2و زحمت این کارو دوستامون کشیدنlove51

مرتضی جونم مرسی که بخاطر من از شب آمدی فرودگاه واقعا لطف کردی یکم تمرین کن شمالی بخونی بدونه غلط بابت چیزهایی که آوردی هم خیلی مرسی.

مهدی جون تلکابین خوش گذشت .کار قشنگی کردی واسه تولد. من که خیلی خوشحال شدم.

هانیه خانوم تولدتون مبارک انشالله هزار ساله باشید و به اونچه میخواهید برسید. ببخشید هدیه ندادیم واقعا بی خبر بودیم .

حمید جون مرسی که 5 تومنم و پس دادیlaughing3 از من به تو نصیحت وقتی تو نوبت دستشویی هستی باید وایسی خانوما برن اول :35: جذبه جونم دوست دارم.

خانومی که نیومدن اصلا جاشون خالیwink2 مطمئنم حمید تمام مدت حضورشو حس کرد و ماهم واقعا اونو کنار خودمون حس میکردیم امیدوارم سفرای بعدی حتما تشریف بیارن.

مهسا مثل همیشه خانوم و با حال،ببخشبد که در هنگام انجام حرکات موزون افتادم خوذدم بهت laughing3

مریم خانوم از شاد بودنتون همیشه خوشحال میشم.مرسی که منم رسوندینicon_question

سعیده خانوم خداییش خیلی تغییر کرده بودین . مرسی ازینکه به گرم بودن جم کمک کردین

بهار خانوم کارت شارژ مرتضی رو که ندادی نصفش ماله من بود از بابت هدیتون خیلی ممنونم و از دیدن و آشناییتون خیلی خوشحال شدم.

از آشنایی با افسانه هم خوشحال شدم.بهار دیدی فامیلیش میرزا قاسمی نبودsmiling

سینا کره ای و چینیو خیلی خوب آمدی.میرزا قاسمیم دوست داریاااااااااagreement2

آقا مجتبی آروم بودیناااااااااااwink2 ار آشنایی با خانومتون خوشحال شدم

حمید 2 جون دلم برات تنگ شده بود خوشحالم که دیروز کلی باهات بودم

شهرزاد خوشحالم بهپعد چند وفت دیدمت ساکت شدی نسبت به قبل

میر علی به جانه خودم ملوانه فایقsmiling از عمد مارو این همه تکون داد آخه خیلی با مره شده بود چهرت تو ابن تکونا و دورای فایقlove51

لیدر هم خدایی آخر رقص بودااااااااااااااااااا laughing3laughing3laughing3laughing3

نازنین جونم رامسر چه خبرwink2قرببونت برم تک جونمwink2 عزیزم که نون پتیر خیار آوردی واسم

سفر خیلی خوبی بود حای همه اونایی که تیومدن وافعا خالی بود دوست داشتیم باشنicon_question
من درد در رگانم، حسرت در استخوانم،چیزی نظیر آتش در جانم پیچید
سرتاسر وجود مرا گویی چیزی به هم فشرد تا قطره ای به تفتگی خورشید جوشید از دو چشمم،از تلخی تمامی دریاها بر اشک ناتوانی خود ساغری زدم
 تشکر شده توسط : mojtaba2iran , earth , حمید , سحــــــــر , hamid , hamed , Morteza , maryamm , nazaninn , Matilat , MAHDI , pariya
سلام به همگی
اول از همه از آقا حامد و حمید و سینا بخاطر زحماتی که کشیدند باید تشکر کنم مخصوصا آقا حامد که واقعا برای این قرار سنگ تموم گذاشت و مارو شرمنده خودش کرد
سینا جان که بمب انرژیه و واقعا بودنش تو جمع نعمتهیه
حمید که دوست جون جونی خودمه (خیلی میخوامت) مرسی که تو جمع حضور داشتی و مارو تنها نذاشتی راستی از خانومت هم تشکر کن و بهش سلام برسون
مرتضی که با بد شدن حالش یه مقدار نگرانم کرد ولی الان خوشحالم که حالش خوبه
مهسا خانوم هم که خوشم میاد که همیشه پایه ثابت جمع ماست و حضورش باعث دلگرمیه
علی هم که خیلی دلم واسش تنگ شده بود و هر وقت با خودش میاد خون گرمی بچه های جنوب رو با خودش میاره
بهار خانوم هم واقعا با سلیقه هست راستش تا حالا میرزا قاسمی به اون خوشمزگی نخورده بودم راستی از دیدن افسانه خانوم هم خوشحال شدم
آقا مجتبی و زهرا خانوم هم که با حظورشون جمع مارو گرم کردن
سعیده هم که مثل همیشه با شاد ور انرژی بود و با خوراکی هاش دل مارو شاد کرد
میر علی هم خیلی خوشحال شدم از اینکه دیدمش و خدمتش بخوبی به پایان رسونده بود
مریم خانوم از دیدنش خوشحال شدم ولی خیلی حسابدار بازی در میاره (حالا اگه گفتید حسابدار بازی یعنی چی)
آقا مهدی هم که با کار قشنگش هممون رو سورپرایز کرد
هانیه خانوم تولدتون باز هم مبارک ایشالله که 120ساله بشی
شهرزاد هم که خیلی مهربون ولی آروم تر شده بود
پریا خانوم هم که مثل همیشه مهربان و آروم بود
خلاصه از همه اونایی که در این دیدار حضور داشتند و این خاطره خوب رو به جا گذاشتند تشکر میکنم
عاقبت خاک شود.حسن جمال من و تو. خوب و بد میگذرد.وای بحال من و تو.
 تشکر شده توسط : earth , voodoo , mojtaba2iran , سحــــــــر , hamid , hamed , Morteza , maryamm , nazaninn , Matilat , MAHDI , pariya , mirali
(2010/10/15, 07:21 PM)voodoo نوشته است: مهسا مثل همیشه خانوم و با حال،ببخشبد که در هنگام انجام حرکات موزون افتادم خوذدم بهت laughing3

خواهش مي كنم!laughing3

اين در برابر ترمز ناگهاني قايق و داغون شدن زانوي من چيز خاصي نبود!!
(2010/10/15, 08:27 PM)حمید نوشته است: مهسا خانوم هم که خوشم میاد که همیشه پایه ثابت جمع ماست و حضورش باعث دلگرمیه

حميد خداييش تو هم هميشه پايه اي!

به وجودت افتخار مي كنمagreement2
سلاااااااااااام به همگیییییییی
واییییی چقدر انرژی دارم مننننننن
خدایی دیگه نمیتونم چیزی نگم میخوام حرف بزنم حتی اگه دنیا آخر بشهsmiling
آقا حامد و پریا جووووون واقعا میدونستین چه سرگذشت شبیهی داریمlaughing3 دستتون حسابی درد نکنه خیلی زحمت کشیدین خیلی نمونه این.پریا آخه یه آدم تا چه حد میتونه مهربون باشهlove51love51love51love51 نمیدونی ساندویچی که واسم گذاشتی چقدر بهم چسبیدlove51love51love28

حمید عزیزممممم آخه چی بگم که لایق وصف تو باشه چقدر حسرت لحظه به لحظه با تو بودن رو میکشم................

مهسا جون خیلی خوشم میاد سر به سرت بزارم بعد تو جیغت در بیادlaughing3laughing3 الهی قربونت برم که انقدر حرفاتو به من رک میزدیlaughing3love51love51love51

سعیده خدایی تغییر کرده بودیاlaughing3چه خبر از شالت؟laughing3laughing3laughing3confused

نازنین جون تو که تو مهربونی نمونه ای تو که عین کف دست صاف و زلالیlove51love51love51جان من دیگه علی رو نزنsmiling

شهرزاد جون هرچند که به ما افتخار ندادی و یه گاهشم به حمید تیکه مینداختی اما من خیلی دوست دارمlove51

بهااااااارررررر عاشق اون همه پشت کارتم واقعا چطوری میتونی کباب نخوری.چقدر مهربون چقدر دوست داشتنی چقدر صمیمیlaughing3laughing3laughing3دوستتمlove51love51

هانیه جون پشت سرت غیبت کردم جلویه خودتم میگم گفتم چقدر هانیه قشنگ و دوست داشتنیه اون لبخند ملیحت خیلی دوست داشتنیت کرده بودlove51love51love51

سینا واقعا چرا سوار تاب شدم نیومدی جلوم وایسیlaughing3منم عین داداشم دوست دارم واقعا حضورت تو دیدارا خیلی ضروریه بی تو اصلا صفا ندارهagreement2

علی آقا خدایی خیلی مظلوم بودیناsmilingمیگم چقدر خوشحال شدین حمید 5 تومنیو بهتون پس دادlaughing3واقعا نمونه این کلی ازتون واسه حمید تعریف کردمicon_question

آقا مهدی سلیقتونو تحسین میکنم خیلی به هم میومدین همونجا آرزو کردم همیشه در کنار هم خوشبخت و خوشحال بمونینicon_questionicon_question

آقا حمید مرسی از حضورتون خیلی دوست داشتم تلکابین و تکون بدم بعد شما بترسینlaughing3

آقایه میر علی ممنون از صدایه خوبتونicon_questionicon_question

آقا مجتبی حالتون زیاد خوب نبود ولی خوشحال بودیم که با ما بودین دست خانوم گلتم درد نکنه بهش حسابی سلام برسونlove51love51love51

و در آخر آقا مرتضی واقعا خسته نباشین هرچند همگی ناراحت بودیم حالتون بد بود ولی وجودتون واسه ما خیلی ارزش داشت جاتون خیلی خالی بود وقتی رفتینicon_question
عشــق
همین خنده های ساده ی توست
وقتی با تمام غصه هایت میخندی
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

تشکر شده توسط : earth , voodoo , hamid , حمید , mojtaba2iran , hamed , Morteza , maryamm , nazaninn , مـه ســـا , Matilat , MAHDI , pariya , shahrzad , mirali
سحر بازم موافقي من تو ديدارهاي بعدي شال بپوشم؟laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
دوستاني كه در ديدار حضور داشتند لطفا در نظر سنجي شركت كنند و نظر خودشون رو بيان كنند .
امتياز 1 كمترين امتياز و 10 بيشترين امتياز ميباشد .
امتياز دهي شما هم برحسب رضايت شما از ديدار حالا به هر طريقي هست .( كيفيت . كنار هم بودن . محدوديت ها . و ......)

ايجاد نظر سنجي هم مسلما بهمون كمك ميكنه تا بفهميم چقدر بايد تلاش كنيم تا ديداري رو تدارك ببينيم كه 100% رضايت رو نزد دوستان داشته باشد . اگه پيشنهاد يا انتقادي هم داريد به شدت استقبال ميكنيم چون مثل هميشه پيشنهادها و انتقادها باعث بهتر شدن ميشن .

با تشكر
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : hamed , سحــــــــر
سلام سلام سلام

خيلي خوش گذشت خيلي عالي بود من هنوز يه كمي انرژي واسم مونده كسي نميخواد؟ :35::35:

علي عزيزم ديگه اين حرف و نزن چه ربطي داره قربونت برم تاب چيه بجاش يه كاري كردي كه هيچكي نميتونه wink2wink2 عزيزم مرسي كه امدي و پيشم بودي حيف شد كه بيشتر كتك نخوردي تقصير خود حميد بود سرويس بهداشتي نه تو wink2

از آقاي راننده تشكر ميكنم كه يك ساعت زودتر از موعد رسوندمون

از ليدر كه آخرش خيلي خودموني شده بودlaughing3

حامد جان واقعا ممنون مديريتت عالي همه چيز رو برنامه يه كاسه آش طلبم ببخشيد تو قايق اذيتتون كردم icon_question هزار تومن منو دادي يا نه بالاخرهlaughing3
بازم مرسي كارت عالي بود

پريا جونم ممنون از اب معدنيت و خودت كه اين همه دوست دارم مرسي كه اينهمه هندونه تحويلم دادي ديروز love51love51

مرتضي مرسي كه امدي ممنون از هديهاي قشنگت خيلي خيلي شرمندم كردي خيلي غصه خوردم كه حالت بد شد برگشتن جات خيلي خالي بود امروز ساعت 8 يادت نرهwink2

سينا مرسي كه تو هم امدي

اقا مهدي قنادي رضا كجا بود اخرش هم نفهميدم مرسي كه هانيه رو اوردي خوشحالم كه اينهمه سرحال شدي ارزوي خوشبختي دارم واستون

هانيه جون خنده هات رو خيلي دوست داشتم چون خيلي صميمي بود

اقا مجتبي و زهرا جون خيلي ممنون كه امديد مرسي واسه خوراكياتون زهرا جون خيلي سعي كردم باهاتون قاطي شدم به خدا icon_question

آقا حميد من با شما خداحافظي كردم ولي

مهسا جون با تو بودن كه حرف نداره فقط منو دوست داشته باش

سحر عزيزم مثل كف دست wink2 مرسي كه امدي عزيزم اونا كه كتك نبود دلتنگي بود

حميد جان وقتي خسته اي يكمي بي احساس ميشي همشيه خانمها مقدمن حتي واسه سرويس بهداشتي مرسي كه پشت سر من زيادي حرف نزده بودي و اش ما رو اوردي

سعيده عزيزم خيلي خوشگل شده بودي اين شالت رو هميشه بپوش

شهرزاد قيافت خيلي مهربون بود چقدر ساكت شدي تو عزيزم

مريم جونننننن خيلي زحمت كشيدي رسونديمون مرسي كه اينهمه شاد بودي ديروز

بهااااااااااااااار بهاااااااااااااااار بهااااااااااااااااااااااار icon_question
خيلي خيلي زحمت كشيده بودي عزيزم دوست داشتم با دينت چند برابر هم شد مرسي كه امدي به افسانه جون هم سلام برسون بگو من كه ميدونم فاميليش ميرزا قاسمي بود خيلي طف كرده بود كه امد عزيزم كلي دلهره داشتم كه تو برسي خونه واقعا يادت نمياد با من حرف زدي؟ laughing3laughing3laughing3

آقا ميرعلي چقدر ساكت بوديد شما مرسي كه امدي

از اينكه همه زود به زود به توافق ميرسيديد كمال تشكر رو دارم :35::35::35:
بچه خيلي ممنون همتون و دوست دارم هر بدي از من ديديت ببخشيد يه بار ديگه از كسايي كه از راه دور امدند تشكر ميكنم حسابي

اون تابه خيلي باحال بود خدايي

جاي همه اونايي كه نبودند مثل هميشه خالي
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : earth , voodoo , maryamm , Morteza , zahra62 , MAHDI , hamid , سحــــــــر , hamed , pariya , حمید , shahrzad , mirali
دیدار شمالی بی نهایت خوش گذشتicon_biggrin
واقعا به یادماندنی و خاطره انگیزشدagreement2
این سفر به قدری خوب و عالی بود که خیلی دلم می خواد فقط یه لحظه اش دوباره برام تکرار بشهangel

من خودم به شخصه به این سفر احتیاج داشتم ولی جدا از این موضوع عزیزانی که تو این سفر بودن باعث شدن بیش از حد انتظار خوش بگذرهicon_biggrin

دوستانی که شماره هاشون رو داشتم ازشون تشکر کردم از همتون واقعا ممنونicon_questionlove51

با اینکه اصلا نخوابیده بودم و روز قبلش خسته هم بودم ولی نه احساس خواب آلودگی کردم و نه خستگی و جالب تر اینکه کلی هم انرژی داشتمagreement2agreement2

عزیزانی هم که نبودین باور کنید هر لحظه ای که تو دلم کلی ذوق می کردم با خودم می گفتم کاش بچه های دیگه هم بودن تا به اونها هم خوش بگذره دلم می خواست اون همه خوشی بین همه ی دوستان تقسیم بشه. love28

آقا راننده ( حسین آقا ) از رانندگی محتاطانه شون کلی ممنون با اینکه تو مینی بوس کلی شلوغ بود ولی ایشون کارشون حرف نداشت چقدر هم صمیمی بودن

آقای بهرامی هم که بعد از تاپ بازی کلی گرمی بخشیدwink2 به مینی بوس و باعث شد همه هم گرمی ببخشنwink2

آقا حامد نمی دونم چه جوری ازتون تشکر کنمicon_question همه چی عالی و به نحو احسن بود از اینکه انقدر زحمت کشیدین و با پول هاتون گرمی بیشتری بخشیدین واقعا ممنونicon_question

سینا تو نوشته هات دختر رشتیlaughing3 رو که خوندم کلی خندیدم و اون موقع هایی که اینو می گفتی برام تداعی شدlaughing3 ممنون از اینکه اومدی و هماهنگی به جا و بی نظیری داشت این سفر، مسئله ی مهمی هم یاد گرفتم تو هوای به اون خوبی از اینکه کوله ی سنگین منو گرفتی کلی ممنونicon_question

پریای عزیز خیلی دوست دارمlove51 واقعا یه کدبانوی بی نظیر هستی تو این سفر هم زحمت تقسیم بندی خوراکی ها رو کشیدی آقا حاند هم دنیا رو بگرده بهتر از تو پیدا نمی کنه عزیزمlove51 ایشالله که باز بتونم روی ماهت رو ببینمlove51

هانیه ی عزیز از اینکه باهات آشنا شدم خیلی خیلی خوشحالم تولدت هم مبارک باشه love51ایشالله که جشن عروسیت رو تبریک بگیم، خیلی خونگرم و صمیمی هستی اگار که خیلی وقت بود باهم دوست بودیم با اینکه اولین بار بود که روی ماهت رو دیدیم ایشالله که خوشبخت بشی عزیزمlove51

آقا مهدی اول از همه باید بهتون به داشتن نامزدی به این نازی تبریک بگم ممنون از اینکه ما رو به صرف نهار در شیراز دعوت کردیدwink2 موقع برگشتن هم حضور شما کلی گرما بخشید ایشالله که خوشبخت بشینicon_question

آقا حمید هم ممنون از اینکه تشریف آوردین. من خودم هم معنی حسابدار بازی رو نمی دونمicon_cry

میرعلی خیلی از دیدنتون خوشحال شدم و خوشحال تر از اینکه سربازیتون تموم شده از اینکه می دیدم خوشحال هستین کلی ذوق می کردمicon_question

حمید ممنون از زحمت هایی که کشیدیicon_question به وجود سحر عزیز هم بیش از ایناها افتخار کن کیک رو هم خیلی خوب حمل کردی هیچ وقت فراموش نمی کنم حق من رو به تو دادنsad2

سحر جونم چقدر خوشحال شدم که اومدی عزیزم صبح یادته به ما یه چیزی می خواستی بگی یه لحظه اومدی بگی بعد گفتی وای نه حمیدlaughing3 قیافت اون موقع خیلی باحال شده بود هرموقع یادش می افتم کلی می خندمlaughing3 چقدر دوست دارم که باز ببینمتlove51

آقا مجتبی شما هم زحمت کشیدین و تشریف آوردین
زهرا خانوم از دیدن شما و آشنایی باهاتون بی نهایت خوشحالم اگه یه وقت اذیت شدین ببخشید ایشالله تو دیدارهای بعدی مجدد ببینیمتون از مصاحبت باهاتون خیلی لذت بردم. love51

مهسای عزیزم خیلی خیلی دوست دارم عزیزم وای نمی دونی چقدر از اینکه دیروز کنارت بودم خوشحال بودم وقتی تو احساساتم باهات اشتراک دارم کلی ذوق می کنمlove51

سعیده جونم بچه ها راست می گن خیلی نازتر شده بودی عزیزم love51قلبت فوق العاده پاک و بی نظیری داری محبتت حرف نداره love51

شهرزاد عزیز قربونت برم الهیlove51 با اون آهنگی که برام می خوندی ولی خیلی ساکت شده بودی ها ولی من تمام تلاشمو کردم که از ساکتی درت بیارمlove51

مرتضی هم که با اینکه شرط رو باخت نه به من کارت شارژ داد نه به بهار بله برون برادرت هم مبارک باشه ایشالله بله برون خودت رو تبریک بگیم icon_question

علی آقا هم که ساکت ولی شاد خیلی خیلی ممنون از اینکه به خاطر ما این همه مسافت رو طی کردید و اومدید واقعا اگه نمیومدید من کلی ناراحت می شدم درضمن خیلی موقع ها از دستم در رفتconfused که بیام و بین شما و نازنین جون باشم که نذارم صحبت کنید ولی هزار ماشالله شما دوتا خیلی زرنگ تر از این حرف هایید. icon_questionicon_question

نازنین عزیزم وااااااااای که چقدر دوست دارمlove51 به جای اینکه تو با من حرف بزنی من کلی باهات حرف زدم و برات درد و دل کردم laughing3کلی بهم خوش گذشت از اینکه کنارت بودم الهی فدات بشم که خسته شدی بودی یه خورده مطمئنم که الان خوبه خوبیlove51

بهار عزیزم خیلی خیلی خیلی زحمت کشیدی از بابت همه ی خواراکی ها و غذاهات ممنونlove51 شرمندمون کرده بودی یادگاریت که دیگه حرف نداره سلیقه و آشپزیت بیسته بیسته بمیرم که خسته شده بودی و کلی بی خوابی کشیدی. love51

به افسانه جون هم سلام برسون کلی کاش دندونش درد نمی گرفت که بتونه بیشتر باهامون صحبت کنه. love51

توافق هم که دیگه حرف نداشت اصل سفر به همین توافقش بود.

در آخر هم باید از تمامی خانوم ها بی نهایت تشکر کنم که با اتحادمون روی آقایون رو کم کردیم و کلی سرکار موندن دسته همتون درد نکنه. love51

راستی باید از مهسا و شهرزاد عزیز کلی عذر خواهی کنم تروخدا ببخشید من اصلا حواسم نبود که بپرسم چه جوری می خواهید برگردیدconfused love51love51
مهساجون تو بیشتر عزیزم شرمنده sad2 love51
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , earth , Morteza , Matilat , MAHDI , hamid , nazaninn , سحــــــــر , hamed , voodoo , pariya , حمید , shahrzad , mirali

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 33
  • 34
  • 35(current)
  • 36
  • 37
  • ...
  • 39
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سفر شمال - رودبار hamid 12 6,189 2019/10/14, 05:00 PM
آخرین ارسال: kaveh_plus
  اطلاعيه:سفر ام اس سنتر به شمال با همکاری بنیاد امور بیماری های خاص مـه ســـا 796 136,850 2014/01/21, 04:23 PM
آخرین ارسال: mahdiye1989
  سفر ام اس سنتر به شمال با همکاری بنیاد امور بیماری های خاص مـه ســـا 182 47,171 2013/11/30, 12:17 AM
آخرین ارسال: mahdiye1989
  سفر شمال 1 مهر salman121 70 17,584 2010/09/20, 09:47 PM
آخرین ارسال: Majid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان