نظرسنجی: سفر نمک‌آبرود را با چه نمره ای ارزیابی میکنید‌؟
10
50.00%
6 50.00%
9
41.67%
5 41.67%
8
0%
0 0%
7
0%
0 0%
6
0%
0 0%
5
8.33%
1 8.33%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 12 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر ام اس سنتر به نمک آبرود
سلام
سفر خیلی خوبی بود.خیلی خوش گذشت ولی برنامه ریزی درستی نداشت.از ساعت و کلا برنامه های انجام شده بی خبر بودیم.به نظرم بهتر بود اول حرکت، کل برنامه و ترتیب انجام آنها و حتی ساعت انجام به همه اطلاع رسانی میشد.
اگر روز سفر هم در ایام تعطیل و به مدت ۲ روز بجز جمعه(بعلت تاخیر در رسیدن به مقصد) انجام میشد بهتر بود.
 تشکر شده توسط : hamid , elham 66 , پریا حقیقت پور
سلام سفر مثل همیشه خوب بود
دست بچه های درگیر تدارکات واقعا درد نکنه
این سفر هم دوست های جدید پیدا کردم که واسم قشنگ ترین قسمت سفر رفتنهicon_question
واسه من فقط پایان سفر سخت شدsmiling
رفتم بیهقی سوار شم واسه اصفهان
دیدم هیچکس داد نمی زنه اصفهانicon_cry
رفتم تو تعاونی گفتم یه نفر اصفهان لطفا
گفت امشب هیچکس هیچی دیگه بلیط نداره
گفتم پس من چیکار کنم گفت ۵ صبح هنوز جا داریم
من ۵ صبح confused
یکم فکر کردم برم ترمینال جنوب بهتره بعد پشیمون شدم گفتم ۳ ساعت مونده همینجا طی میکنم راحت تره خلاصه بلیط رو گرفتم و نشستیم با یه پسر اصفهانی دیگه به گپ زدن تا ۵icon_biggrin
خلاصه نشستم تو اتوبوس خوابیدم تا اصفهان
اینم داستان سفر منicon_biggrin
زندگی مثل یه لیوان پر از آب ولی ترک خورده است
آب رو بخوری تموم میشه --- آب رو نخوری حروم میشه
 تشکر شده توسط : hamid , elham 66 , Mehdi Marjani , پریا حقیقت پور
(2018/09/08, 04:41 PM)غریبه نوشته است: سلام
سفر خیلی خوبی بود.خیلی خوش گذشت ولی برنامه ریزی درستی نداشت.از ساعت و کلا برنامه های انجام شده بی خبر بودیم.به نظرم بهتر بود اول حرکت، کل برنامه و ترتیب انجام آنها و حتی ساعت انجام به همه اطلاع رسانی میشد.
اگر روز سفر هم در ایام تعطیل و به مدت ۲ روز بجز جمعه(بعلت تاخیر در رسیدن به مقصد) انجام میشد بهتر بود.

سلام مهدیه جان
در کانالی که برای سفر ثبت شده بود ، برنامه سفر اعلام شد و به نظرم تکرار اون بچه هایی که خونده بودن رو اذیت میکرد . فکر کنم مطلب رو نخوندی که میگی بهتر بود برنامه اطلاع رسانی میشد !!
روز تعطیل به جز جمعه رو هم متوجه نشدم !! مثال بزن و حتی تاریخ بگو لطفا.

و یه لطف دیگه هم کن و به اندازه عدد ۵ که دادی ، انتقادات رو بنویس . مثل همیشه از انتقادات و البته به شرط منطقی بودن، استقبال میکنم چون به نظرم باعث بهتر برگزار شدن سفر های آینده میشه

راجع به منطقی بودن که عرض کردم :: (هر دو موردی که گفتی به نظرم به هیچ وجه منطقی نیست چون برنامه اطلاع رسانی شد و اگر نخوندی کم لطفی از طرف خودت بوده . روز تعطیل به غیر از جمعه هم به جز هفته اینده و ۱۶ ۱۷ ابان ، تا آخر سال در تقویم نداریم . ضمن اینکه هر دو این تاریخ هایی که گفتم ایام شهادت هست و رسما امکان برگزاری سفر دسته جمعی وجود نداره)
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : elham 66 , kaveh_plus , پریا حقیقت پور
سلام
سفر خوبي بود براي يه سفر يه روزه همه چي خوب برنامه ريزي شده بود
با وجود ترافيك صبح زود كه من كه اصلا احتمالشو نميدادم خيلي به موقع
رسيديم وفكر مبكنم طبق برنامه بود براي برگشتم اطلاع رساني شده بود(تاخير چند ساعتي)
من فقط سه نمره منفي ميدم كه البته دو نمره اون شايد مشكل خودم باشه
١-اتوبوس خيلي جاي دوري نگه داشت ومسير پياده روي زياد بود(حداقل براي من)
٢-براي برگشت هم باز مجبور به پياده روي زيادي شدم
٣-از نظر اب اشاميدني راننده يخچال رو روشن نميكرد واب گرم بود

ويه امتياز مثبت ميدم چون وقتي من براي برگشت مشكل پيدا كردم محمد اومد ويه ماشين تهيه كرد
ووقتي براي رفتن به ساحل من بچه پررو دوباره پيدا شدم و راه افتادم وخوردم زمين حميد ومحمد إمداد رساني كردن وبسيارزياد شرمنده شدمsadDodgy
يادم رفت بگم ميدونم اتوبوس اجازه ورود بيشتر را نداره ولي شايد ميشد باتوجه به موقيت ما(خاص بودن) كاري كرد
و يه تشكر ديگه بابت تخفيف بليط تله كابين كه قرار بود خودمون بديم وحميد زحمت تخفيف را كشيده بود
انگه كه توانستم بشد دانستم نشد
                               چون كه دانستم بشد توانستم نشد
 تشکر شده توسط : hamid , elham 66 , Mehdi Marjani , kaveh_plus , پریا حقیقت پور
با عرض سلام به همه همسفران عزیز icon_biggrinicon_biggrin

دوباره سفر خوبی را کنار شما عزیزان تجربه کردمlove51love51
اول از همه تشکر مینم از خانواده رحیمی بجز حمیدevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifکه میدونم بالاخره اون خانواده هم از این موضوع ناراحت هستن مخصوصا مینا تشکر دوم از محمد اسدسی بابت تمام زحماتی که در طول سفر کشیدن سوم هم از امیر خان که بابت بستنی ما رو شرمنده کردن از تک تک عزیزان ممنونم که یک سفر به یادماندنی رو با شما تجربه کردمlove51love51love51love51love51
ترافیک اول صبح تو اون ساعت پیش بینی نشده بود ولی در کل ما از همه امکانات سفر بهره مند شدیم
من بجز مشکل آب خنک داخل اتوبوس و سیستم پخش ضعیف مشکل دیگه ای ندیدم
امیدوارم این سفرها تکرار بشه تا این خانواده بیشتر در کنار هم دیده بشن ما از همین با هم بودن هابه ما انرژی میده
خب خب خب از حمید هم تشکر میکنم و ممنونم بابت تمام زحماتی که طی این سالها که میشناسمش برای این خانواده کشیده میدونم که فقط عشق به این بچه ها میتونه توانایی انجام این کارها رو بده ازت ممنونم فقط شلوار منو برگردون خواهش میکنم AngelAngel
خدایا حواست هست؟
صدای گریه ام از گلویی در میاید که تو از رگ به آن نزدیکتری
 تشکر شده توسط : hamid , hourieh , kaveh_plus , پریا حقیقت پور
(2018/09/09, 07:58 AM)Mehdi Marjani نوشته است: فقط شلوار منو برگردون خواهش میکنم AngelAngel

ببین منطقی باش
خودت که میدونی من به این شلوار نیاز دارم
کلی هم زحمت کشیدم و حاضر شدم با تمام لباس هام درون دریا برم
بعدشم مثل اینکه فراموش کردی شلوارت ، نهایتا تا شمال رفته بود و من بردمش روسیه Dodgy
در نهایت اینکه این شلوار سهممه ، حقمه N_aggressive (35)
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان گرامی icon_question

سفر بسیار به یاد موندنی، عالی و بی نظیری بود agreement2

به عنوان اولین همراهی ما با دوستان عزیزتر از جان و به تعبیر زیبای آقا مهدی گل، این خانواده صمیمی، یه تجربه تکرار نشدنی بود

از طرف حلما هم تشکر می کنم از همه بابت لطفشون icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

واقعا ممنونم از همه دوستانی که زحمت کشیدن،love51

خصوصا جناب حمید فینگولی wink2 و آقا محمد گل ashamed0006.gif که زحمت مدیریت و تدارک این سفر قشنگ رو عهده دار شدن

همه چیز واقعا کامل بود و نقص هایی هم که بود میشه نادیده گرفت، اما شاید گفتنشون خالی از لطف نباشه؛ smiling

اولین نکته گرما تو اتوبوس بود، قسمت عقب بدجوری گرم بود، 4، 5 بار تو مسیر رفت خیس عرق شدم ashamed0006.gif البته بعدش اومدم جلو و خشک شدم Sheklak.shabhayetanhayi-17

و نبود آب خنک هم این موضوع رو تشدید می کرد

بعدیش هم همون طور که حوریه خانم فرمودن، فاصله زیاد اتوبوس بود که با در نظر گرفتن گرمای نسبی هوا خیلی مشکل پیش آورد،

(نزدیک بود یه سرنگونی ریز و مجلسی رو با حلما تجربه کنیم!!! خدارو شکر به خیر گذشت و با کمک امیر خان گلlove51 تونستیم این مهم رو به پایان برسونیمfighting0030.gif)

به هر حال از بودن توی این خانواده خوب و صمیمی بسیار خوشحالم

به امید دیدارهای نزدیک love28
لاف عشق و گله از یار! زهی لاف دروغ
عشقبازان چنین مستحق هجرانند
 تشکر شده توسط : hamid , Mehdi Marjani , پریا حقیقت پور

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,648 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,074 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  سفر ام اس سنتر به کویر خارتوران 98 hamid 7 3,465 2019/11/15, 08:08 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,770 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,686 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,110 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 7,705 2019/03/23, 06:57 PM
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 7,827 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  سفر ام اس سنتر به بهشهر mohammadbahreini1990 29 8,685 2018/12/20, 09:28 PM
  دیدار ۴۶ ام اس سنتر پاییز ۱۳۹۷ atkh 72 14,548 2018/10/31, 06:42 AM
آخرین ارسال: hessam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست