امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سئوال در مورد آزمایش
روژینا جان این آزمایشات واسه چیه؟
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
سمیه جون بهتری عزیزم من خیلی نگرانت بودم عزیزمlove51
نمی دونم به خدا یکی اش نوار مغزه یکی سونوی عروق گردن و یکی نوار چشم که خودت دادی.
یک سری آزمایش خون هم داده که با دفترچه آزمایشگاه گفت میشه 160000 تومنconfused
(2012/04/19, 12:15 PM)روژینا نوشته است: سمیه جون بهتری عزیزم من خیلی نگرانت بودم عزیزمlove51
نمی دونم به خدا یکی اش نوار مغزه یکی سونوی عروق گردن و یکی نوار چشم که خودت دادی.
یک سری آزمایش خون هم داده که با دفترچه آزمایشگاه گفت میشه 160000 تومنconfused

من دیروز بهتر بودم نمیدونم چرا دوباره امروز چشمم درد دارهangry2
وای چقدر گرونه. عوضش جواب همش خوبه و خیالت راحت میشه عزیزم. منکه فکر کنم گز گز دستات از همون دیسک گردنته love51
(2012/04/19, 11:55 AM)روژینا نوشته است: ممنون از راهنمایتون میشه بگی از بیمارستان سینا چه جوری باید وقت بگیرم ساعت مشخصی باید زنگ بزنم؟

البته من متوجه شدم که بیمارستان سینا این آزمایش ها رو نداره ولی آزمایشگاه فروردین توی خیابون آزادی حول و حوش خیابون خوش میتونین برین و به قیمت دولتی همین آزمایش ها رو بدین البته شمارش رو ندارم باید از ۱۱۸ بگیرین
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : okhtapus
(2012/04/18, 09:08 PM)روژینا نوشته است: من امروز رفتم مطب دکتر نیکنام. بار اول بود میرفتم دکتر برایم یک سری آزمایشات نوشت که بروم یک آزمایشگاه خوب( گفت چون هر آزمایشگاهی این آزمایشات رو نداره) مثل مسعود انجام بدهم.
تا این جایش خوب مشکلی نبود اما بعد گفت یک چند تا آزمایش هم هست که باید مطب خودم انجام بدم اومدم بیرون دیدم منشی اش 3 تا آزمایش نوشت توی یک یادداشت به اسمهای vep EEG , Tct . گفت که هزینه اش هم میشه 500000 تومن icon_cryاولش فکر کردم اشتباه شنیدم اما دوباره که ازش پرسیدم دیدم نه همونه Huhsad
شما ها هم این آزمایشات رو دادید ؟ چقدر پرداخت کردید؟ دارم دیوانه میشم گفت دکتر هیچ بیمه ایی رو هم قبول نمی کنهconfused2

دوست عزیز

یکسری از این آزمایشات برای تشخیص کامل تر گرفته می شود و من همه اینها رو دادم و شاید خیلی بیشتر از این ها، ولی شما برای اینکه اینقدر هزینه ندید، می تونید به آزمایشگا ههای دولتی یا تحت پوشش بیمه برید و یا اینکه با آزمایشگا های که با انجمن قرارداد دارند می توانید سر بزنید
یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , ارزو , okhtapus
(2012/04/19, 12:45 PM)روژینا نوشته است: سمیه جونم فردا تولد دختر کوچیکمه کلی چند روزه ذوق کرده که توی تولدش با چاقو می خواهد برقصهwink2 ولی نمی دونم چرا دل و دماغ اصلا ندارم دلم هم براش میسوزه نمی دونم مهمونهام رو هم دعوت کردم ولی شاید کنسل کنم confused2
راستی تو توی همون ام آر ای اولت پلاک رو دکتر دید؟

چه جالب فردا سالگرد ازدواج ما هم هست و منم دل و دماغ ندارم. من تو ام آر آی سال 82 پلاک بود قبلش هم علائم را داشتم اما محل نمیدادم عزیزم خودش هم خوب میشد کاش هیچوقت نفهمیده بودم.عزیزم تولد دخترت را بگیر هیچیت نیست مطمئن باش از دیسک گردنتهlove51love51love51
 تشکر شده توسط : okhtapus
روزینا جان ، بدون هیچ دغدغه ای تولد دختر گلت رو بگیر و بعد به فکر آزمایش باش ، آزمایش رو همیشه میشه داد.
آزمایشهایی که آزاد نیستن ، اگه تاریخش رو نوشته ، از فردا اردیبهشته و بیمه تاریخ فروردین رو قبول نمیکنه پس باید تاریخش عوض بشه یا نسخه رو دوباره بنویسه.
حتما اون هزینه زیاد مال سونوی عروقه وگرنه vep رو من یکی دوسال پیش با هزینه کمتر از 20 تومن (نمیدونم دقیق)با بیمه و سال قبلش با هزینه 40 تومن در مطب انجام دادم.
نوار مغز هم نباید گرون باشه و بیمه هم قبول داره.باید ببینی تعهدات بیمه شما چیه.

چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , okhtapus
(2012/04/18, 09:08 PM)روژینا نوشته است: من امروز رفتم مطب دکتر نیکنام. بار اول بود میرفتم دکتر برایم یک سری آزمایشات نوشت که بروم یک آزمایشگاه خوب( گفت چون هر آزمایشگاهی این آزمایشات رو نداره) مثل مسعود انجام بدهم.
تا این جایش خوب مشکلی نبود اما بعد گفت یک چند تا آزمایش هم هست که باید مطب خودم انجام بدم اومدم بیرون دیدم منشی اش 3 تا آزمایش نوشت توی یک یادداشت به اسمهای vep EEG , Tct . گفت که هزینه اش هم میشه 500000 تومن icon_cryاولش فکر کردم اشتباه شنیدم اما دوباره که ازش پرسیدم دیدم نه همونه Huhsad
شما ها هم این آزمایشات رو دادید ؟ چقدر پرداخت کردید؟ دارم دیوانه میشم گفت دکتر هیچ بیمه ایی رو هم قبول نمی کنهconfused2

vep همون آزمایش برا اندازه گیری ولتاژچشمه که دولتی 20 یا 30 هزارتومان و آزاد 70 یا 80 هزار تومانه
eeg هم همون نوار مغزیه که رو تابلوی اکثر دکترا میشه دیدicon_question
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم , موجیم که آسودگی ما عدم ماست ....
سلام دوستان بنده بخاطر مشکلی که دارم میخوام کاری بکنم تا در آزمایش با مصرف یک ماده ی مشکل پیدا کنم و مثلا خوردن قند برای اینکه ناشتا نباشم آزمایشم اشتباه بشه و از مشکلی که قرار واسه یه نفر بیافته جلوگیری کنم کلی سرچ کردم نتیجه نگرفتم تو را خدا یکی کمکمم کنه سریع هر قرصی ماده گیاهی هر چی شد
خواهش میکنم کمکمم کنید
اگه میشه میتونه کسی بگه با خوردن چه دارویی یا ماده ی می توننم داخل آزمایش خونم یه مشکل پیش بیاد منتظرمsadsadsadsadsadicon_cryicon_crySadHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
 تشکر شده توسط : movahedi
سلام...
من ازمایش خون دادم سطح ویتامین d3 وحشتناک بالا بود!!!
142هست. HuhHuhHuh
کسی میدونه چه کار کنم پایین بیاد و چه عوارضی داره؟
البته هنوز به دکترم نشون ندادم.
تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد
حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد...
 تشکر شده توسط : طاهره.

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعات در مورد کپسول سینوتک Maserati 0 4,175 2020/11/03, 10:18 PM
آخرین ارسال: Maserati
  سوال در مورد شرایط قبل از آزمایش و M.R.I hessam 0 1,338 2019/11/14, 07:45 PM
آخرین ارسال: hessam
  آزمایش مایع نخاع ( LP ) aztab 100 144,895 2019/04/29, 06:37 PM
آخرین ارسال: kazhal
  آزمایش بعد از اولین دوره داروی زادیوا paaarrr1991 5 2,896 2019/04/16, 07:49 AM
آخرین ارسال: سالومه
  سئوال در مورد تست حافظه naazli 19 6,337 2017/06/17, 10:41 PM
آخرین ارسال: siamak.m.h
  آزمایش خون Anti TPO paeeze 17 110,202 2016/11/12, 07:48 PM
آخرین ارسال: سپيد
Sad راهنمایی در مورد عدم تاثیر پالس تراپی Hasty 44 28,437 2016/05/10, 02:15 AM
آخرین ارسال: leili-asmaneh
  آزمایش خون بعد از تزریق nahid 12 8,379 2015/08/19, 11:31 PM
آخرین ارسال: web1001
  كسي كه تجربه در مورد ام اس داشته باشه Hooosein 1 2,636 2014/11/28, 10:56 PM
آخرین ارسال: nahid
  اثرکورتیکو استروئید بر نتیجه ی آزمایش مایع نخاعی H-tanha 1 2,542 2014/08/28, 12:28 PM
آخرین ارسال: H-tanha

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان