•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سئوال درباره انجام ام آر آی
سلام ، دیروز شوهرم رفت واسه ام آر آی اما گفتن بخاطر جنس روکش دندونش عکس سیاه میشه و باید درش بیاره SadSad
آخه مگه میشه؟ اونایی که پلاتین تو بدنشونه چیکار میکنن؟حالا چیکار کنیم واقعاً باید روکش پونصد تومنی رو بندازه دور؟confused2
هیچ راهی نیست؟لطفاً اگه اطلاع دارید توضیح بدین.
چوب کبریت ...
آتش از "سرش" شروع شد و به "جانش" افتاد.
مواظب افکارت باش.
 تشکر شده توسط : niloofary
عجیبه من تاحالا نشنیده بودمconfused2confused2confused2
 تشکر شده توسط : atefe
(2015/11/10, 10:27 PM)atefe نوشته است: سلام ، دیروز شوهرم رفت واسه ام آر آی اما گفتن بخاطر جنس روکش دندونش عکس سیاه میشه و باید درش بیاره SadSad
آخه مگه میشه؟ اونایی که پلاتین تو بدنشونه چیکار میکنن؟حالا چیکار کنیم واقعاً باید روکش پونصد تومنی رو بندازه دور؟confused2
هیچ راهی نیست؟لطفاً اگه اطلاع دارید توضیح بدین.

دوست عزيز شما قبل از هر كارى با يه مركز ام آر آى ديگه هم صحبت كنيد. بعضى از دستگاهها ميتونن عكس واضح ترى بگيرن.
 تشکر شده توسط : nahid , atefe , niloofary
نمیتونن که به هرکسی که فلز تو بدنش داره بگن در بیار ! confused2
همون کاری که برای اونا میکنن برای همسر شما هم همون کارو باید انجام بدن.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : niloofary , silent
درمورد روکش دندون نمیدونم اما من تاحالا هرجایی که ام آر آی گرفتم نوشته بودن درصورتی که قطعه فلزی نظیر پلاتین دارید یا قلبتون با باتری کار میکنه ام آر آی انجام نمیشه
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : atefe , niloofary , silent , آنا
اجسام زیر در MRI ایجاد مشکل می کنن:
پیس میکر
دفیبریلاتور قلبی
نورواستیمولاتور کلیپ یا گیره آنوریسم
پیچ و پلاک یا دیگر اجسام فلزی که برای درمان شکستگی استخوان بکار رفته اند
وسایل تزریق اتوماتیک دارو
اجسام فلزی خارجی که قبلا در بدن وارد شده اند بخصوص در چشم
تیر یا ترکش در بدن
تاتو
گیره فلزی دندان
بعضی از انواع آی یو دی
پچ های دارویی حاوی فلز
البته پدر من با ایمپلمنت و روکش دندان رفت ام ار ای داد و بهشون هم گفت و اونا گفتن ایمپلیمنت مشکلی ایجاد نمی کنه
باید نشانش بدهم که نمی‌شکنم؛ که شاخ و شانه هم نمی‌کشم برایش؛ خم می‌شوم مثل یک ساقه نرم، و می‌گذارم که بگذرد.
 تشکر شده توسط : niloofary , silent , helli
دوستانى كه دندونشون ارتودنسى داره بودن كه رفتن و ام ار اى انجام دادن. كمى مشكل توى وضوح تصاوير پيش مياد ولى دكترى كه تخصصش توى اين زمينه است به راحتى ميتونه تشخيص بده. بهتره جسم فلزى توى بدن نباشه اما اگه بود كه نميشه بگى برو درش بيار305320_JC_thinking
 تشکر شده توسط : آنا
سلام من دیروز ام آر ای با تزریق و بدون تزریق از سر و گردن و کمر دادم امروز حالم خیلی بده همش سرگیجه و دل آشوبه دارم ممکنه برا ام آر آی باشه؟
confused2
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
 تشکر شده توسط : H-tanha
(2018/07/06, 08:21 PM)nazanin نوشته است: سلام من دیروز ام آر ای با تزریق و بدون تزریق از سر و گردن و کمر دادم امروز حالم خیلی بده همش سرگیجه و دل آشوبه دارم ممکنه برا ام آر آی باشه؟
confused2

سلام
بخاطر ماده حاجبی که موقع تزریق وارد بدنتون میشه سرگیجه میگیرید
مایعات زیاد بخورید تا زودتر دفع بشه از بدنتون
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : H-tanha
(2011/07/23, 09:19 PM)somaye_602000 نوشته است: اتفاقا من خیلی از ام آر آی خوشم میاد.کیف داره کلی .من از تزریق میترسیدم که اصلا نفهمیدم کی زد. همش داشتم ذکر میگفتم و به پلاکهام میگفتم پلاکهای خوبی باشن و غیر فعال باشنagreement2

سلام سمیه جان خوبی.خوشبحالت منکه هررقت میرم ام ار ای بدترین روز زندگیمه از بس اون تو استرس میکشم شاید پلاکام اضافه میشهsmilingمیخام باهات در ارتباط باشم چون هم پزشکمون یکیه هم دارومون .

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان