•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سئوال درباره انجام ام آر آی
(2011/07/24, 12:59 PM)Prime نوشته است: این ها هیچ ربطی به بیماری ام اس نداره و شما به نظرم داری شلوغش میکنی.
دوست عزيز اگه ميدونستم سوال كردنم باعث ناراحتي ميشه اصلا نمي پرسيدم.
من خيلي وسواسي و خودخور هستم شايدم بهمين دليل اين بيماري رو گرفتم. فقط خواستم در مورد چيزي كه هيچي در موردش نميدونم اول تحقيق كنم.
دوست عزيز مطمئن باش كه هرچي كمتر بدوني راحتتري
بيا با من مدارا كن ، كه من مجنونم و مستم ...
اینجا چه خبره یه ام ار ای دادن چیه مگه ،صداتون تا هفتا خونه اونورتر رفت laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
عیبه بابا ام ار ای برای یک ام اسی جزوه پیش وپا افتاده ترین کارهاست angry2angry2angry2
فقط سر وصداش من رو اذیت می کنهangry3
تا حالا 6 یا 7 ،8 ...... تا بلکم بیشتر ام ار ای دادم icon_cryicon_cry
انگار که بری تزریقاتی و بیای به همین راحتی icon_question
 تشکر شده توسط : TootFarangi , ساغر , شفا یافته , maede
الآن که پیام ها رو خوندم باید بگم منم دندون پر کرده داشتم اصلا یادم نبود به خانومه بگم confused
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : نازلی
اگه دكتر نوشته باشه نمونه مايع مغزي نخاعي گرفته بشه نميخام انجام بدم. واسه همين پرسيدم اصطلاحش چيه
 تشکر شده توسط : نازلی
اگر دکترتون نظرش گرفتن نمونه از مايع نخاع باشه باید به نظرشون احترام گذاشت چون در بعضی مواقع برای تشخیص درست لازم است
از من هم این نمونه گرفته شد تا دکتر تشخیص قطعی را بدهد حدودا 9 سال پیش
کمی سخت بود ولی تحمل کردم
 تشکر شده توسط : ms0
دوست خوب اگر می بینی بچه ها در مورد سوال هاتون واکنش نشون دادن به خاطر این نیست که که خدایی نکرده از سوال هاتون ناراحت شده باشن

به خاطر اینه که بهتون بگن اصلا هم نگران کننده نیست

من سه شنبه برای ام ار ای رفتم

تا الان هم به طور میانگین هر چهار ماه یک بار دارم ام ار ای انجام میدم

من نمی دونم شما خانم هستی یا اقا

ولی حساسیت هاتون و پرسش هاتون خیلی خیلی زیاده

اصلا لزومی نداره که انقدر واکنش نشون بدین

ام ار ای به همین راحتیه

تشریف می برید اونجا

براتون داروتون رو می نویسن

تشریف می برید از داروخانه می گیرید

یه فرم بهتون می دن پر می کنید و توش در خصوص دلیل مراجعه و بیماریتون و نبودن شی فلزی یا مصنوعی در بدن مانند قلب مصنوعی پرسیده شده

همین

بعد هم که رفتین برای انجام ام ار ای لباس مخصوصی می پوشین که اون لباس برای رعایت بهداشته

مثلا من تا چند وقته پیش که یه مرکز می رفتم با لباس خودم بودم

و این پکیج لباس بیشتر به خاطر نوعی درامد زایی هم هست

بعد از تعویض لباس روی یک تخت می خوابین بعد تا شکم داخل داستگاه می رین که هم تهویه داره و هم روشنه و ترسناک نیست

فقط اصلا نباید تکون بخورید

بعد هم که تزریق انجام می شه و دوباره داخل دستگاه می شین

همین و به همین راحتی

فقط سوال هاتون که می پرسین چند تا عکس گرفته می شه تو هر بار و میدان مغناطیسی چه جوری هست و آیا کسی از زیادی میدان مغناطیسی فوت شده یا نه رو ما نمی تونیم پاسخ بدیم

امیدوارم نگرانیتون بر طرف شده باشه

ما به شدت منتظر هستیم که از نتیجه ام ار ای تون ما رو مطلع کنین

هر چه زودتر بهتر چون ما صبرمون خیلی کمه متاسفانه و همون جور که ما به سوال هاتون پاسخ دادیم شما هم ما رو در انتظار نگذارید

ممنون
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
 تشکر شده توسط : نازلی , ms0 , somaye_602000 , TootFarangi , شفا یافته , mari , mika
ام آر آی تا حالا نشنیدیم تلفات بده.
مدت زمانش هم متغیره ، شاید گاهی تشخیص میدن دوباره عکس برداری بشه. مثلا یه مرکزی هست که از بس مشتری دارن ،نه لباس میدن نه مهلت میدن برای تعویض لباس تند میگن بامانتو خودت برو رو تخت ، فلز همرات نباشه! من وسطای ام آر آی یادم اومد که یه شی ء فلزی همراهمه ! یواش میخواستم اونو به پایین بکشونم که داد زد مگه نگفتم تکون نخور ، این دفه دیگه اگه بد شد با خودته ها !
پس باید کاملا بی حرکت باشی تا زودتر تموم شه.

هزینه آزاد ام آر آی مغز و گردن باهم 90 نیست ، پارسال با بیمه خدمات درمانی کارمندان دولت از من 180 هزار تومان گرفتن برای ام آر آی مغز و گردن با و بدون تزریق.مرکزش دولتی هم بود.
بستگی به نوع بیمه و قراردادش داره.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : TootFarangi , شفا یافته , mika
(2011/07/28, 06:59 PM)nahid نوشته است: ام آر آی تا حالا نشنیدیم تلفات بده.
مدت زمانش هم متغیره ، شاید گاهی تشخیص میدن دوباره عکس برداری بشه. مثلا یه مرکزی هست که از بس مشتری دارن ،نه لباس میدن نه مهلت میدن برای تعویض لباس تند میگن بامانتو خودت برو رو تخت ، فلز همرات نباشه! من وسطای ام آر آی یادم اومد که یه شی ء فلزی همراهمه ! یواش میخواستم اونو به پایین بکشونم که داد زد مگه نگفتم تکون نخور ، این دفه دیگه اگه بد شد با خودته ها !
پس باید کاملا بی حرکت باشی تا زودتر تموم شه.

هزینه آزاد ام آر آی مغز و گردن باهم 90 نیست ، پارسال با بیمه خدمات درمانی کارمندان دولت از من 180 هزار تومان گرفتن برای ام آر آی مغز و گردن با و بدون تزریق.مرکزش دولتی هم بود.
بستگی به نوع بیمه و قراردادش داره.

واسه من 30 تومن شد Huh با تزریق .
بستگی به بیمارستانش داره .
اینجا بیمارستان رضوی همون 180 رو می گیره بیمارستان قائم 30 تومن که من رفتم.
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : شفا یافته
هزینه دولتی و آزادش فرق داره؟

دولتی 30 تومنه؟باتزریق؟

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5